Competició | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
FLIX, J.D. A 90 EBRE ESCOLA ESP.,CF C
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 47 PERELLO, C.E. A
EFB ULLDECONA A 42 Descansa
CAMPREDO, U.D. A 92 ROQUETENC, C.D. A
DERTUSA, E.F A 62 MORA LA NOVA, AT. A
Descansa 00 RAPITENCA, U.E. C
LA SENIA, C.F. A
R
Descansa
Descansa 23 GANDESA, C.F. B
Jornada 2 13-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF C 04 Descansa
PERELLO, C.E. A 110 FLIX, J.D. A
Descansa 210 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
ROQUETENC, C.D. A 116 EFB ULLDECONA A
MORA LA NOVA, AT. A 65 CAMPREDO, U.D. A
RAPITENCA, U.E. C 34 DERTUSA, E.F A
Descansa
R
Descansa
GANDESA, C.F. B 70 LA SENIA, C.F. A
Jornada 3 20-10-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF C 011 PERELLO, C.E. A
FLIX, J.D. A 20 Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 190 ROQUETENC, C.D. A
EFB ULLDECONA A 66 MORA LA NOVA, AT. A
CAMPREDO, U.D. A 111 RAPITENCA, U.E. C
DERTUSA, E.F A
R
Descansa
Descansa 13 GANDESA, C.F. B
Descansa 90 LA SENIA, C.F. A
Jornada 4 27-10-2019
PERELLO, C.E. A 33 Descansa
Descansa 60 EBRE ESCOLA ESP.,CF C
ROQUETENC, C.D. A 07 FLIX, J.D. A
MORA LA NOVA, AT. A 25 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
RAPITENCA, U.E. C 015 EFB ULLDECONA A
Descansa
R
CAMPREDO, U.D. A
GANDESA, C.F. B 04 DERTUSA, E.F A
LA SENIA, C.F. A 13 Descansa
Jornada 5 03-11-2019
PERELLO, C.E. A 51 Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF C 29 ROQUETENC, C.D. A
FLIX, J.D. A 35 MORA LA NOVA, AT. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 112 RAPITENCA, U.E. C
EFB ULLDECONA A
R
Descansa
CAMPREDO, U.D. A 50 GANDESA, C.F. B
DERTUSA, E.F A 110 LA SENIA, C.F. A
Descansa 21 Descansa
Jornada 6 10-11-2019
Descansa 61 Descansa
ROQUETENC, C.D. A 32 PERELLO, C.E. A
MORA LA NOVA, AT. A 140 EBRE ESCOLA ESP.,CF C
RAPITENCA, U.E. C 37 FLIX, J.D. A
Descansa
R
TERRES DE L'EBRE, C.F. B
GANDESA, C.F. B 27 EFB ULLDECONA A
LA SENIA, C.F. A 05 CAMPREDO, U.D. A
Descansa 06 DERTUSA, E.F A
Jornada 7 17-11-2019
Descansa 24 ROQUETENC, C.D. A
PERELLO, C.E. A 33 MORA LA NOVA, AT. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF C 05 RAPITENCA, U.E. C
FLIX, J.D. A
R
Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 201 GANDESA, C.F. B
EFB ULLDECONA A 170 LA SENIA, C.F. A
CAMPREDO, U.D. A 91 Descansa
Descansa 29 DERTUSA, E.F A
Jornada 8 24-11-2019
ROQUETENC, C.D. A 28 Descansa
MORA LA NOVA, AT. A 63 Descansa
RAPITENCA, U.E. C 07 PERELLO, C.E. A
Descansa
R
EBRE ESCOLA ESP.,CF C
GANDESA, C.F. B 24 FLIX, J.D. A
LA SENIA, C.F. A 012 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Descansa 08 EFB ULLDECONA A
DERTUSA, E.F A 24 CAMPREDO, U.D. A
Jornada 9 01-12-2019
ROQUETENC, C.D. A 36 MORA LA NOVA, AT. A
Descansa 84 RAPITENCA, U.E. C
PERELLO, C.E. A
R
Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF C 16 GANDESA, C.F. B
FLIX, J.D. A 62 LA SENIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 153 Descansa
EFB ULLDECONA A 73 DERTUSA, E.F A
CAMPREDO, U.D. A 72 Descansa
Jornada 10 15-12-2019
MORA LA NOVA, AT. A 54 Descansa
RAPITENCA, U.E. C 101 ROQUETENC, C.D. A
Descansa
R
Descansa
GANDESA, C.F. B 24 PERELLO, C.E. A
LA SENIA, C.F. A 133 EBRE ESCOLA ESP.,CF C
Descansa 34 FLIX, J.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 25 DERTUSA, E.F A
CAMPREDO, U.D. A 56 EFB ULLDECONA A
Jornada 11 22-12-2019
MORA LA NOVA, AT. A 112 RAPITENCA, U.E. C
ROQUETENC, C.D. A
R
Descansa
Descansa 90 GANDESA, C.F. B
PERELLO, C.E. A 95 LA SENIA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF C 18 Descansa
FLIX, J.D. A 24 DERTUSA, E.F A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 61 CAMPREDO, U.D. A
Descansa 15 EFB ULLDECONA A
Jornada 12 12-01-2020
RAPITENCA, U.E. C 33 Descansa
Descansa
R
MORA LA NOVA, AT. A
GANDESA, C.F. B 52 ROQUETENC, C.D. A
LA SENIA, C.F. A 26 Descansa
Descansa 03 PERELLO, C.E. A
DERTUSA, E.F A 120 EBRE ESCOLA ESP.,CF C
CAMPREDO, U.D. A 103 FLIX, J.D. A
EFB ULLDECONA A 25 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 13 19-01-2020
RAPITENCA, U.E. C
R
Descansa
MORA LA NOVA, AT. A 111 GANDESA, C.F. B
ROQUETENC, C.D. A 22 LA SENIA, C.F. A
Descansa 95 Descansa
PERELLO, C.E. A 43 DERTUSA, E.F A
EBRE ESCOLA ESP.,CF C 115 CAMPREDO, U.D. A
FLIX, J.D. A 24 EFB ULLDECONA A
Descansa 019 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 14 26-01-2020
Descansa
R
Descansa
GANDESA, C.F. B 35 RAPITENCA, U.E. C
LA SENIA, C.F. A 211 MORA LA NOVA, AT. A
Descansa 42 ROQUETENC, C.D. A
DERTUSA, E.F A 92 Descansa
PERELLO, C.E. A 25 CAMPREDO, U.D. A
EFB ULLDECONA A 151 EBRE ESCOLA ESP.,CF C
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 82 FLIX, J.D. A
Jornada 15 02-02-2020
Descansa
R
GANDESA, C.F. B
RAPITENCA, U.E. C 104 LA SENIA, C.F. A
MORA LA NOVA, AT. A 33 Descansa
ROQUETENC, C.D. A 110 DERTUSA, E.F A
Descansa 15 CAMPREDO, U.D. A
PERELLO, C.E. A - EFB ULLDECONA A
EBRE ESCOLA ESP.,CF C 111 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
FLIX, J.D. A 61 Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
EBRE ESCOLA ESP.,CF C 116 FLIX, J.D. A
PERELLO, C.E. A 17 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Descansa 39 EFB ULLDECONA A
ROQUETENC, C.D. A 22 CAMPREDO, U.D. A
MORA LA NOVA, AT. A 12 DERTUSA, E.F A
RAPITENCA, U.E. C 30 Descansa
Descansa
R
LA SENIA, C.F. A
GANDESA, C.F. B - Descansa
Jornada 17 16-02-2020
Descansa 61 EBRE ESCOLA ESP.,CF C
FLIX, J.D. A 63 PERELLO, C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 121 Descansa
EFB ULLDECONA A 73 ROQUETENC, C.D. A
CAMPREDO, U.D. A 72 MORA LA NOVA, AT. A
DERTUSA, E.F A 61 RAPITENCA, U.E. C
Descansa
R
Descansa
LA SENIA, C.F. A 33 GANDESA, C.F. B
Jornada 18 01-03-2020
PERELLO, C.E. A 92 EBRE ESCOLA ESP.,CF C
Descansa 16 FLIX, J.D. A
ROQUETENC, C.D. A 015 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
MORA LA NOVA, AT. A 47 EFB ULLDECONA A
RAPITENCA, U.E. C 23 CAMPREDO, U.D. A
Descansa
R
DERTUSA, E.F A
GANDESA, C.F. B 14 Descansa
LA SENIA, C.F. A 59 Descansa
Jornada 19 08-03-2020
Descansa 56 PERELLO, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF C 111 Descansa
FLIX, J.D. A 83 ROQUETENC, C.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B - MORA LA NOVA, AT. A
EFB ULLDECONA A 54 RAPITENCA, U.E. C
CAMPREDO, U.D. A
R
Descansa
DERTUSA, E.F A 110 GANDESA, C.F. B
Descansa 62 LA SENIA, C.F. A
Jornada 20 15-03-2020
Descansa - PERELLO, C.E. A
ROQUETENC, C.D. A - EBRE ESCOLA ESP.,CF C
MORA LA NOVA, AT. A 63 FLIX, J.D. A
RAPITENCA, U.E. C - TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Descansa
R
EFB ULLDECONA A
GANDESA, C.F. B - CAMPREDO, U.D. A
LA SENIA, C.F. A - DERTUSA, E.F A
Descansa - Descansa
Jornada 21 22-03-2020
Descansa - Descansa
PERELLO, C.E. A - ROQUETENC, C.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF C - MORA LA NOVA, AT. A
FLIX, J.D. A - RAPITENCA, U.E. C
TERRES DE L'EBRE, C.F. B
R
Descansa
EFB ULLDECONA A - GANDESA, C.F. B
CAMPREDO, U.D. A - LA SENIA, C.F. A
DERTUSA, E.F A - Descansa
Jornada 22 29-03-2020
ROQUETENC, C.D. A - Descansa
MORA LA NOVA, AT. A - PERELLO, C.E. A
RAPITENCA, U.E. C - EBRE ESCOLA ESP.,CF C
Descansa
R
FLIX, J.D. A
GANDESA, C.F. B - TERRES DE L'EBRE, C.F. B
LA SENIA, C.F. A - EFB ULLDECONA A
Descansa - CAMPREDO, U.D. A
DERTUSA, E.F A - Descansa
Jornada 23 05-04-2020
Descansa - ROQUETENC, C.D. A
Descansa - MORA LA NOVA, AT. A
PERELLO, C.E. A - RAPITENCA, U.E. C
EBRE ESCOLA ESP.,CF C
R
Descansa
FLIX, J.D. A - GANDESA, C.F. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. B - LA SENIA, C.F. A
EFB ULLDECONA A - Descansa
CAMPREDO, U.D. A - DERTUSA, E.F A
Jornada 24 19-04-2020
MORA LA NOVA, AT. A - ROQUETENC, C.D. A
RAPITENCA, U.E. C - Descansa
Descansa
R
PERELLO, C.E. A
GANDESA, C.F. B - EBRE ESCOLA ESP.,CF C
LA SENIA, C.F. A - FLIX, J.D. A
Descansa - TERRES DE L'EBRE, C.F. B
DERTUSA, E.F A - EFB ULLDECONA A
Descansa - CAMPREDO, U.D. A
Jornada 25 26-04-2020
Descansa - MORA LA NOVA, AT. A
ROQUETENC, C.D. A - RAPITENCA, U.E. C
Descansa
R
Descansa
PERELLO, C.E. A - GANDESA, C.F. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF C - LA SENIA, C.F. A
FLIX, J.D. A - Descansa
DERTUSA, E.F A - TERRES DE L'EBRE, C.F. B
EFB ULLDECONA A - CAMPREDO, U.D. A
Jornada 26 03-05-2020
RAPITENCA, U.E. C - MORA LA NOVA, AT. A
Descansa
R
ROQUETENC, C.D. A
GANDESA, C.F. B - Descansa
LA SENIA, C.F. A - PERELLO, C.E. A
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF C
DERTUSA, E.F A - FLIX, J.D. A
CAMPREDO, U.D. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. B
EFB ULLDECONA A - Descansa
Jornada 27 10-05-2020
Descansa - RAPITENCA, U.E. C
MORA LA NOVA, AT. A
R
Descansa
ROQUETENC, C.D. A - GANDESA, C.F. B
Descansa - LA SENIA, C.F. A
PERELLO, C.E. A - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF C - DERTUSA, E.F A
FLIX, J.D. A - CAMPREDO, U.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B - EFB ULLDECONA A
Jornada 28 17-05-2020
Descansa
R
RAPITENCA, U.E. C
GANDESA, C.F. B - MORA LA NOVA, AT. A
LA SENIA, C.F. A - ROQUETENC, C.D. A
Descansa - Descansa
DERTUSA, E.F A - PERELLO, C.E. A
CAMPREDO, U.D. A - EBRE ESCOLA ESP.,CF C
EFB ULLDECONA A - FLIX, J.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B - Descansa
Jornada 29 24-05-2020
Descansa
R
Descansa
RAPITENCA, U.E. C - GANDESA, C.F. B
MORA LA NOVA, AT. A - LA SENIA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A - Descansa
Descansa - DERTUSA, E.F A
CAMPREDO, U.D. A - PERELLO, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF C - EFB ULLDECONA A
FLIX, J.D. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 30 31-05-2020
GANDESA, C.F. B
R
Descansa
LA SENIA, C.F. A - RAPITENCA, U.E. C
Descansa - MORA LA NOVA, AT. A
DERTUSA, E.F A - ROQUETENC, C.D. A
CAMPREDO, U.D. A - Descansa
EFB ULLDECONA A - PERELLO, C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B - EBRE ESCOLA ESP.,CF C
Descansa - FLIX, J.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.