FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B "B" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 36)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" PREFERENT CADET (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B "B" PREFERENT CADET (GRUP 4)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C "C" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 10)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F "F" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 38)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G "G" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 39)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 40)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H "H" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 41)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E "E" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 42)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" PREFERENT INFANTIL (GRUP 4)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C "C" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 9)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B "B" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F "F" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 47)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 49)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 50)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H "H" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 51)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G "G" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 48)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" PREFERENT FEMENÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B "B" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C "C" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D "D" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G "G" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F "F" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 4)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E "E" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 5)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J "J" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 38)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K "K" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 39)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 40)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA M "M" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 41)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA I "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 43)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L "L" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 44)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N "N" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 45)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B "B" PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C "C" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D "D" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E "E" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F "F" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G "G" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA I "I" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J "J" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 4)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H "H" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 5)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L "L" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 26)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA N "N" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 27)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA M "M" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 28)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA K "K" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 29)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 23)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 24)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C "C" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 25)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D "D" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 26)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B "B" PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C "C" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 4)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B "B" PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C "C" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" PRIMERA DIVISIÓ FEMENI ALEVÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B "B" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C "C" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A "A" FEMENÍ BENJAMÍ (GRUP 1)

Dades del club

junta directiva
President
ALEJANDRO TALAVERA NOS
Secretari
FERNANDO LECHUGA ESPINOLA
Tresorer
SERGIO MILAN FERNANDEZ
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BAIX LLOBREGAT
Responsable: Alex Talavera
Domicili: C/ Sorral del Rio s/nº
Localitat: Cornellà de Llobregat
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08940
Telèfons: 934741063, 673029748, ,
Fax: 934741063
Correu Electrònic: administracio@fundaciouecornella.cat
Portal Web: uecornella.cat
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.