Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio benjami s10 | grup 7

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
CANOVELLES, U.E. B 04 CARDEDEU, F.C. D
LES FRANQUESES, C.F. C 25 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 43 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 62 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 35 VALLGORGUINA, F.C. A
PONENT C.F. A 15 VILAMAJOR, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 34 LLIÇA DE VALL C.F. B
Jornada 2 08-10-2023
CANOVELLES, U.E. B 13 VILANOVA VALLES,C.F. B
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 72 CARDEDEU, F.C. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 102 LES FRANQUESES, C.F. C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 27 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VALLGORGUINA, F.C. A 17 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A 70 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LLIÇA DE VALL C.F. B 32 PONENT C.F. A
Jornada 3 15-10-2023
CANOVELLES, U.E. B 15 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
CARDEDEU, F.C. D 72 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
LES FRANQUESES, C.F. C 33 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 30 VALLGORGUINA, F.C. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 32 VILAMAJOR, C.F. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 71 LLIÇA DE VALL C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B 42 PONENT C.F. A
Jornada 4 22-10-2023
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 81 VILANOVA VALLES,C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 30 CANOVELLES, U.E. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 25 CARDEDEU, F.C. D
VALLGORGUINA, F.C. A 92 LES FRANQUESES, C.F. C
VILAMAJOR, C.F. A 83 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LLIÇA DE VALL C.F. B 34 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
PONENT C.F. A 33 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
Jornada 5 29-10-2023
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 53 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
CANOVELLES, U.E. B 12 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
CARDEDEU, F.C. D 51 VALLGORGUINA, F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. C 08 VILAMAJOR, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 16 LLIÇA DE VALL C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 91 PONENT C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 41 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
Jornada 6 05-11-2023
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 34 VILANOVA VALLES,C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 49 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
VALLGORGUINA, F.C. A 92 CANOVELLES, U.E. B
VILAMAJOR, C.F. A 60 CARDEDEU, F.C. D
LLIÇA DE VALL C.F. B 123 LES FRANQUESES, C.F. C
PONENT C.F. A 35 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 26 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 7 12-11-2023
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 65 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 113 VALLGORGUINA, F.C. A
CANOVELLES, U.E. B 17 VILAMAJOR, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 45 LLIÇA DE VALL C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. C 11 PONENT C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 33 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VILANOVA VALLES,C.F. B 44 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 8 19-11-2023
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 25 VILANOVA VALLES,C.F. B
VALLGORGUINA, F.C. A 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
VILAMAJOR, C.F. A 41 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
LLIÇA DE VALL C.F. B 61 CANOVELLES, U.E. B
PONENT C.F. A 80 CARDEDEU, F.C. D
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 42 LES FRANQUESES, C.F. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 100 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 9 26-11-2023
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 15 VALLGORGUINA, F.C. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 18 VILAMAJOR, C.F. A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 34 LLIÇA DE VALL C.F. B
CANOVELLES, U.E. B 18 PONENT C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 22 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LES FRANQUESES, C.F. C 010 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 33 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 10 03-12-2023
VALLGORGUINA, F.C. A 34 VILANOVA VALLES,C.F. B
VILAMAJOR, C.F. A 71 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
LLIÇA DE VALL C.F. B 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
PONENT C.F. A 42 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 11 CANOVELLES, U.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 111 CARDEDEU, F.C. D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 71 LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 11 17-12-2023
VALLGORGUINA, F.C. A 05 VILAMAJOR, C.F. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 34 LLIÇA DE VALL C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 45 PONENT C.F. A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 52 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
CANOVELLES, U.E. B 36 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 14 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VILANOVA VALLES,C.F. B 62 LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 12 14-01-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B 13 VILAMAJOR, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. B 41 VALLGORGUINA, F.C. A
PONENT C.F. A 14 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 23 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 94 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 41 CANOVELLES, U.E. B
LES FRANQUESES, C.F. C 23 CARDEDEU, F.C. D
Jornada 13 21-01-2024
VILAMAJOR, C.F. A 50 LLIÇA DE VALL C.F. B
VALLGORGUINA, F.C. A 42 PONENT C.F. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 12 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 26 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 62 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
CANOVELLES, U.E. B 13 LES FRANQUESES, C.F. C
CARDEDEU, F.C. D 22 VILANOVA VALLES,C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 28-01-2024
CARDEDEU, F.C. D 20 CANOVELLES, U.E. B
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 80 LES FRANQUESES, C.F. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 03 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 14 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VALLGORGUINA, F.C. A 43 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VILAMAJOR, C.F. A 33 PONENT C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. B 22 VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 15 04-02-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B 31 CANOVELLES, U.E. B
CARDEDEU, F.C. D 24 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
LES FRANQUESES, C.F. C 35 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 50 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 61 VALLGORGUINA, F.C. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 15 VILAMAJOR, C.F. A
PONENT C.F. A 22 LLIÇA DE VALL C.F. B
Jornada 16 18-02-2024
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A 100 CANOVELLES, U.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 10 CARDEDEU, F.C. D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 33 LES FRANQUESES, C.F. C
VALLGORGUINA, F.C. A 46 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VILAMAJOR, C.F. A 13 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. B 23 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
PONENT C.F. A 23 VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 17 25-02-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B 41 SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
CANOVELLES, U.E. B 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
CARDEDEU, F.C. D 33 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
LES FRANQUESES, C.F. C 21 VALLGORGUINA, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 13 VILAMAJOR, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 20 LLIÇA DE VALL C.F. B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 12 PONENT C.F. A
Jornada 18 03-03-2024
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B - CANOVELLES, U.E. B
VALLGORGUINA, F.C. A - CARDEDEU, F.C. D
VILAMAJOR, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. C
LLIÇA DE VALL C.F. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
PONENT C.F. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 19 10-03-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
CANOVELLES, U.E. B - VALLGORGUINA, F.C. A
CARDEDEU, F.C. D - VILAMAJOR, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. C - LLIÇA DE VALL C.F. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - PONENT C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
Jornada 20 17-03-2024
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
VALLGORGUINA, F.C. A - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
VILAMAJOR, C.F. A - CANOVELLES, U.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. B - CARDEDEU, F.C. D
PONENT C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 21 24-03-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - VALLGORGUINA, F.C. A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - VILAMAJOR, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B - LLIÇA DE VALL C.F. B
CARDEDEU, F.C. D - PONENT C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. C - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 22 07-04-2024
VALLGORGUINA, F.C. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
VILAMAJOR, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
LLIÇA DE VALL C.F. B - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
PONENT C.F. A - CANOVELLES, U.E. B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - CARDEDEU, F.C. D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 23 14-04-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B - VALLGORGUINA, F.C. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B - VILAMAJOR, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - LLIÇA DE VALL C.F. B
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - PONENT C.F. A
CANOVELLES, U.E. B - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
CARDEDEU, F.C. D - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 24 21-04-2024
VILAMAJOR, C.F. A - VALLGORGUINA, F.C. A
LLIÇA DE VALL C.F. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
PONENT C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - CANOVELLES, U.E. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - CARDEDEU, F.C. D
LES FRANQUESES, C.F. C - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 25 28-04-2024
VILAMAJOR, C.F. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
VALLGORGUINA, F.C. A - LLIÇA DE VALL C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B - PONENT C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
CARDEDEU, F.C. D - LES FRANQUESES, C.F. C
Jornada 26 05-05-2024
LLIÇA DE VALL C.F. B - VILAMAJOR, C.F. A
PONENT C.F. A - VALLGORGUINA, F.C. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANT ESTEVE , FUTBOL CLUB A
LES FRANQUESES, C.F. C - CANOVELLES, U.E. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - CARDEDEU, F.C. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.