Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio benjami s10 | grup 1

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
BARCELONETA, C.F. A 31 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
SANT ANDREU, U.E D 110 SARRIA, C.P. C
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 08 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B 70 TRAMONTANA-LA MINA,CF A
BUFALA, C.F. C 18 HOSPITALENSE, AT.C. A
ESCOLA E.BRAFA B 30 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
Descansa - CANYELLES,C.E. B
Jornada 2 08-10-2023
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - Descansa
SARRIA, C.P. C 23 BARCELONETA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 43 SANT ANDREU, U.E D
TRAMONTANA-LA MINA,CF A 03 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
HOSPITALENSE, AT.C. A 31 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - BUFALA, C.F. C
CANYELLES,C.E. B 42 ESCOLA E.BRAFA B
Jornada 3 15-10-2023
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 41 SARRIA, C.P. C
BARCELONETA, C.F. A 62 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
SANT ANDREU, U.E D 03 TRAMONTANA-LA MINA,CF A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 13 HOSPITALENSE, AT.C. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
BUFALA, C.F. C 46 CANYELLES,C.E. B
Descansa - ESCOLA E.BRAFA B
Jornada 4 22-10-2023
SARRIA, C.P. C - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 50 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
TRAMONTANA-LA MINA,CF A 111 BARCELONETA, C.F. A
HOSPITALENSE, AT.C. A 100 SANT ANDREU, U.E D
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
CANYELLES,C.E. B 54 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
ESCOLA E.BRAFA B 35 BUFALA, C.F. C
Jornada 5 29-10-2023
SARRIA, C.P. C 51 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 20 TRAMONTANA-LA MINA,CF A
BARCELONETA, C.F. A 31 HOSPITALENSE, AT.C. A
SANT ANDREU, U.E D - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 21 CANYELLES,C.E. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B 50 ESCOLA E.BRAFA B
Descansa - BUFALA, C.F. C
Jornada 6 05-11-2023
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - Descansa
TRAMONTANA-LA MINA,CF A 34 SARRIA, C.P. C
HOSPITALENSE, AT.C. A 62 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - BARCELONETA, C.F. A
CANYELLES,C.E. B 100 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA E.BRAFA B 17 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
BUFALA, C.F. C 14 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
Jornada 7 12-11-2023
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 30 TRAMONTANA-LA MINA,CF A
SARRIA, C.P. C 13 HOSPITALENSE, AT.C. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
BARCELONETA, C.F. A 50 CANYELLES,C.E. B
SANT ANDREU, U.E D 23 ESCOLA E.BRAFA B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 25 BUFALA, C.F. C
Descansa - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
Jornada 8 19-11-2023
TRAMONTANA-LA MINA,CF A - Descansa
HOSPITALENSE, AT.C. A 23 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - SARRIA, C.P. C
CANYELLES,C.E. B 31 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
ESCOLA E.BRAFA B 03 BARCELONETA, C.F. A
BUFALA, C.F. C 61 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B 53 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Jornada 9 26-11-2023
TRAMONTANA-LA MINA,CF A 24 HOSPITALENSE, AT.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
SARRIA, C.P. C 13 CANYELLES,C.E. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 30 ESCOLA E.BRAFA B
BARCELONETA, C.F. A 30 BUFALA, C.F. C
SANT ANDREU, U.E D 06 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
Descansa - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Jornada 10 03-12-2023
HOSPITALENSE, AT.C. A - Descansa
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - TRAMONTANA-LA MINA,CF A
CANYELLES,C.E. B 13 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
ESCOLA E.BRAFA B 210 SARRIA, C.P. C
BUFALA, C.F. C 15 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B 22 BARCELONETA, C.F. A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 111 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 11 17-12-2023
HOSPITALENSE, AT.C. A - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
TRAMONTANA-LA MINA,CF A 13 CANYELLES,C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 30 ESCOLA E.BRAFA B
SARRIA, C.P. C 41 BUFALA, C.F. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 42 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
BARCELONETA, C.F. A 81 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Descansa - SANT ANDREU, U.E D
Jornada 12 14-01-2024
Descansa - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
HOSPITALENSE, AT.C. A 23 CANYELLES,C.E. B
ESCOLA E.BRAFA B 42 TRAMONTANA-LA MINA,CF A
BUFALA, C.F. C 24 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B 06 SARRIA, C.P. C
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 10 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
SANT ANDREU, U.E D 03 BARCELONETA, C.F. A
Jornada 13 21-01-2024
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - CANYELLES,C.E. B
HOSPITALENSE, AT.C. A 61 ESCOLA E.BRAFA B
TRAMONTANA-LA MINA,CF A 13 BUFALA, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 65 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
SARRIA, C.P. C 32 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 101 SANT ANDREU, U.E D
BARCELONETA, C.F. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 28-01-2024
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 53 BARCELONETA, C.F. A
SARRIA, C.P. C 100 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 31 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
TRAMONTANA-LA MINA,CF A 04 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
HOSPITALENSE, AT.C. A 40 BUFALA, C.F. C
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - ESCOLA E.BRAFA B
CANYELLES,C.E. B - Descansa
Jornada 15 04-02-2024
Descansa - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
BARCELONETA, C.F. A 20 SARRIA, C.P. C
SANT ANDREU, U.E D 111 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 61 TRAMONTANA-LA MINA,CF A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B 15 HOSPITALENSE, AT.C. A
BUFALA, C.F. C - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
ESCOLA E.BRAFA B 12 CANYELLES,C.E. B
Jornada 16 18-02-2024
SARRIA, C.P. C 51 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 01 BARCELONETA, C.F. A
TRAMONTANA-LA MINA,CF A 72 SANT ANDREU, U.E D
HOSPITALENSE, AT.C. A 52 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
CANYELLES,C.E. B 32 BUFALA, C.F. C
ESCOLA E.BRAFA B - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - SARRIA, C.P. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
BARCELONETA, C.F. A 111 TRAMONTANA-LA MINA,CF A
SANT ANDREU, U.E D 010 HOSPITALENSE, AT.C. A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B - CANYELLES,C.E. B
BUFALA, C.F. C 31 ESCOLA E.BRAFA B
Jornada 18 03-03-2024
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - SARRIA, C.P. C
TRAMONTANA-LA MINA,CF A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
HOSPITALENSE, AT.C. A - BARCELONETA, C.F. A
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - SANT ANDREU, U.E D
CANYELLES,C.E. B - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
ESCOLA E.BRAFA B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
BUFALA, C.F. C - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
SARRIA, C.P. C - TRAMONTANA-LA MINA,CF A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - HOSPITALENSE, AT.C. A
BARCELONETA, C.F. A - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
SANT ANDREU, U.E D - CANYELLES,C.E. B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - ESCOLA E.BRAFA B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B - BUFALA, C.F. C
Jornada 20 17-03-2024
TRAMONTANA-LA MINA,CF A - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
HOSPITALENSE, AT.C. A - SARRIA, C.P. C
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
CANYELLES,C.E. B - BARCELONETA, C.F. A
ESCOLA E.BRAFA B - SANT ANDREU, U.E D
BUFALA, C.F. C - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - TRAMONTANA-LA MINA,CF A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - HOSPITALENSE, AT.C. A
SARRIA, C.P. C - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - CANYELLES,C.E. B
BARCELONETA, C.F. A - ESCOLA E.BRAFA B
SANT ANDREU, U.E D - BUFALA, C.F. C
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
Jornada 22 07-04-2024
HOSPITALENSE, AT.C. A - TRAMONTANA-LA MINA,CF A
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
CANYELLES,C.E. B - SARRIA, C.P. C
ESCOLA E.BRAFA B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
BUFALA, C.F. C - BARCELONETA, C.F. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B - SANT ANDREU, U.E D
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - HOSPITALENSE, AT.C. A
TRAMONTANA-LA MINA,CF A - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - CANYELLES,C.E. B
SARRIA, C.P. C - ESCOLA E.BRAFA B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - BUFALA, C.F. C
BARCELONETA, C.F. A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
SANT ANDREU, U.E D - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Jornada 24 21-04-2024
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - HOSPITALENSE, AT.C. A
CANYELLES,C.E. B - TRAMONTANA-LA MINA,CF A
ESCOLA E.BRAFA B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
BUFALA, C.F. C - SARRIA, C.P. C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - BARCELONETA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E D - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A - Descansa
CANYELLES,C.E. B - HOSPITALENSE, AT.C. A
TRAMONTANA-LA MINA,CF A - ESCOLA E.BRAFA B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - BUFALA, C.F. C
SARRIA, C.P. C - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
BARCELONETA, C.F. A - SANT ANDREU, U.E D
Jornada 26 05-05-2024
CANYELLES,C.E. B - HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL A
ESCOLA E.BRAFA B - HOSPITALENSE, AT.C. A
BUFALA, C.F. C - TRAMONTANA-LA MINA,CF A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - SARRIA, C.P. C
SANT ANDREU, U.E D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
Descansa - BARCELONETA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.