Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga segona divisio infantil futbol sala | bcn gr 4

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 20 JOVENTUT LES CORTS A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B 011 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
THAU, C.E. A 190 CASP, A.E. B
ESTEL VALLSECA A 50 C.E.T. 10, FS C
HORTA FUTSAL CLUB A 14 CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
MARISTES SANTS LES CORTS B 34 LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 12 JESUS-MARIA C.E. A
Jornada 2 22-10-2022
JOVENTUT LES CORTS A 09 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 80 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
CASP, A.E. B 47 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
C.E.T. 10, FS C 05 THAU, C.E. A
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 52 ESTEL VALLSECA A
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A 32 HORTA FUTSAL CLUB A
JESUS-MARIA C.E. A 30 MARISTES SANTS LES CORTS B
Jornada 3 29-10-2022
JOVENTUT LES CORTS A 07 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 61 CASP, A.E. B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B 13 C.E.T. 10, FS C
THAU, C.E. A 05 CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
ESTEL VALLSECA A 31 LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
HORTA FUTSAL CLUB A 45 JESUS-MARIA C.E. A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 35 MARISTES SANTS LES CORTS B
Jornada 4 05-11-2022
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 90 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
CASP, A.E. B 13 JOVENTUT LES CORTS A
C.E.T. 10, FS C 21 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 120 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A 31 THAU, C.E. A
JESUS-MARIA C.E. A 31 ESTEL VALLSECA A
MARISTES SANTS LES CORTS B 12 HORTA FUTSAL CLUB A
Jornada 5 12-11-2022
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 181 CASP, A.E. B
JOVENTUT LES CORTS A 53 C.E.T. 10, FS C
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B 17 CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B 07 LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
THAU, C.E. A 15 JESUS-MARIA C.E. A
ESTEL VALLSECA A 63 MARISTES SANTS LES CORTS B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 16 HORTA FUTSAL CLUB A
Jornada 6 19-11-2022
CASP, A.E. B 214 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
C.E.T. 10, FS C 07 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 62 JOVENTUT LES CORTS A
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A 60 UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
JESUS-MARIA C.E. A 81 GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
MARISTES SANTS LES CORTS B 43 THAU, C.E. A
HORTA FUTSAL CLUB A 34 ESTEL VALLSECA A
Jornada 7 26-11-2022
CASP, A.E. B 17 C.E.T. 10, FS C
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
JOVENTUT LES CORTS A 010 LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - JESUS-MARIA C.E. A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B 12 MARISTES SANTS LES CORTS B
THAU, C.E. A 45 HORTA FUTSAL CLUB A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 33 ESTEL VALLSECA A
Jornada 8 03-12-2022
C.E.T. 10, FS C - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A - CASP, A.E. B
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
JESUS-MARIA C.E. A - JOVENTUT LES CORTS A
MARISTES SANTS LES CORTS B - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
HORTA FUTSAL CLUB A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
ESTEL VALLSECA A - THAU, C.E. A
Jornada 9 17-12-2022
C.E.T. 10, FS C - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
CASP, A.E. B - LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B - JESUS-MARIA C.E. A
JOVENTUT LES CORTS A - MARISTES SANTS LES CORTS B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - HORTA FUTSAL CLUB A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - ESTEL VALLSECA A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - THAU, C.E. A
Jornada 10 14-01-2023
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A - C.E.T. 10, FS C
JESUS-MARIA C.E. A - CASP, A.E. B
MARISTES SANTS LES CORTS B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
HORTA FUTSAL CLUB A - JOVENTUT LES CORTS A
ESTEL VALLSECA A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
THAU, C.E. A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
Jornada 11 21-01-2023
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A - LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
C.E.T. 10, FS C - JESUS-MARIA C.E. A
CASP, A.E. B - MARISTES SANTS LES CORTS B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B - HORTA FUTSAL CLUB A
JOVENTUT LES CORTS A - ESTEL VALLSECA A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - THAU, C.E. A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
Jornada 12 04-02-2023
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
JESUS-MARIA C.E. A - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
MARISTES SANTS LES CORTS B - C.E.T. 10, FS C
HORTA FUTSAL CLUB A - CASP, A.E. B
ESTEL VALLSECA A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
THAU, C.E. A - JOVENTUT LES CORTS A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
Jornada 13 11-02-2023
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A - JESUS-MARIA C.E. A
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A - MARISTES SANTS LES CORTS B
C.E.T. 10, FS C - HORTA FUTSAL CLUB A
CASP, A.E. B - ESTEL VALLSECA A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B - THAU, C.E. A
JOVENTUT LES CORTS A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
JOVENTUT LES CORTS A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
CASP, A.E. B - THAU, C.E. A
C.E.T. 10, FS C - ESTEL VALLSECA A
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A - HORTA FUTSAL CLUB A
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A - MARISTES SANTS LES CORTS B
JESUS-MARIA C.E. A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
Jornada 15 04-03-2023
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - JOVENTUT LES CORTS A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - CASP, A.E. B
THAU, C.E. A - C.E.T. 10, FS C
ESTEL VALLSECA A - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
HORTA FUTSAL CLUB A - LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
MARISTES SANTS LES CORTS B - JESUS-MARIA C.E. A
Jornada 16 11-03-2023
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B - JOVENTUT LES CORTS A
CASP, A.E. B - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
C.E.T. 10, FS C - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A - THAU, C.E. A
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A - ESTEL VALLSECA A
JESUS-MARIA C.E. A - HORTA FUTSAL CLUB A
MARISTES SANTS LES CORTS B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
Jornada 17 18-03-2023
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
JOVENTUT LES CORTS A - CASP, A.E. B
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - C.E.T. 10, FS C
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
THAU, C.E. A - LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
ESTEL VALLSECA A - JESUS-MARIA C.E. A
HORTA FUTSAL CLUB A - MARISTES SANTS LES CORTS B
Jornada 18 25-03-2023
CASP, A.E. B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
C.E.T. 10, FS C - JOVENTUT LES CORTS A
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
JESUS-MARIA C.E. A - THAU, C.E. A
MARISTES SANTS LES CORTS B - ESTEL VALLSECA A
HORTA FUTSAL CLUB A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
Jornada 19 01-04-2023
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - CASP, A.E. B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B - C.E.T. 10, FS C
JOVENTUT LES CORTS A - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - JESUS-MARIA C.E. A
THAU, C.E. A - MARISTES SANTS LES CORTS B
ESTEL VALLSECA A - HORTA FUTSAL CLUB A
Jornada 20 15-04-2023
C.E.T. 10, FS C - CASP, A.E. B
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A - JOVENTUT LES CORTS A
JESUS-MARIA C.E. A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
MARISTES SANTS LES CORTS B - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
HORTA FUTSAL CLUB A - THAU, C.E. A
ESTEL VALLSECA A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
Jornada 21 22-04-2023
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - C.E.T. 10, FS C
CASP, A.E. B - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B - LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
JOVENTUT LES CORTS A - JESUS-MARIA C.E. A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - MARISTES SANTS LES CORTS B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - HORTA FUTSAL CLUB A
THAU, C.E. A - ESTEL VALLSECA A
Jornada 22 29-04-2023
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A - C.E.T. 10, FS C
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A - CASP, A.E. B
JESUS-MARIA C.E. A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
MARISTES SANTS LES CORTS B - JOVENTUT LES CORTS A
HORTA FUTSAL CLUB A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
ESTEL VALLSECA A - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
THAU, C.E. A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
Jornada 23 06-05-2023
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
C.E.T. 10, FS C - LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
CASP, A.E. B - JESUS-MARIA C.E. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B - MARISTES SANTS LES CORTS B
JOVENTUT LES CORTS A - HORTA FUTSAL CLUB A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - ESTEL VALLSECA A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - THAU, C.E. A
Jornada 24 13-05-2023
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
JESUS-MARIA C.E. A - C.E.T. 10, FS C
MARISTES SANTS LES CORTS B - CASP, A.E. B
HORTA FUTSAL CLUB A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
ESTEL VALLSECA A - JOVENTUT LES CORTS A
THAU, C.E. A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
Jornada 25 20-05-2023
LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A - JESUS-MARIA C.E. A
C.E.T. 10, FS C - MARISTES SANTS LES CORTS B
CASP, A.E. B - HORTA FUTSAL CLUB A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B - ESTEL VALLSECA A
JOVENTUT LES CORTS A - THAU, C.E. A
UNION SANTA COLOMA FUTSAL B - GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B
Jornada 26 27-05-2023
JESUS-MARIA C.E. A - LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A
MARISTES SANTS LES CORTS B - CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A
HORTA FUTSAL CLUB A - C.E.T. 10, FS C
ESTEL VALLSECA A - CASP, A.E. B
THAU, C.E. A - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB B - JOVENTUT LES CORTS A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A - UNION SANTA COLOMA FUTSAL B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.