Competició | TEMPORADA 2022-2023

lliga segona divisio cadet futbol sala | bcn gr 5

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-10-2022
FS CASTELLDEFELS Castelldent A 81 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F 11 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CORNELLA C.F.S. GPC A 21 FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
CFS SANT CLIMENT A 52 THAU, C.E. A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 03 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
GAVA, F.S A 45 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
L'HOSPITALET BELLSPORT B 04 AECS L'HOSPITALET A
Jornada 2 22-10-2022
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 21 L'HOSPITALET BELLSPORT B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 43 FS CASTELLDEFELS Castelldent A
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A 55 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
THAU, C.E. A 17 CORNELLA C.F.S. GPC A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 35 CFS SANT CLIMENT A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B 55 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
AECS L'HOSPITALET A 72 GAVA, F.S A
Jornada 3 29-10-2022
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 04 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
FS CASTELLDEFELS Castelldent A 81 FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F 57 THAU, C.E. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 00 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
CFS SANT CLIMENT A 72 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 10 AECS L'HOSPITALET A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 51 GAVA, F.S A
Jornada 4 05-11-2022
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 62 L'HOSPITALET BELLSPORT B
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A 12 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
THAU, C.E. A 23 FS CASTELLDEFELS Castelldent A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 61 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B 14 CORNELLA C.F.S. GPC A
AECS L'HOSPITALET A 30 CFS SANT CLIMENT A
GAVA, F.S A 26 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 5 12-11-2022
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 70 FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 42 THAU, C.E. A
FS CASTELLDEFELS Castelldent A 60 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F 41 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
CORNELLA C.F.S. GPC A 10 AECS L'HOSPITALET A
CFS SANT CLIMENT A 44 GAVA, F.S A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 33 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 6 19-11-2022
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A 05 L'HOSPITALET BELLSPORT B
THAU, C.E. A 26 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 10 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B 013 FS CASTELLDEFELS Castelldent A
AECS L'HOSPITALET A 32 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
GAVA, F.S A 47 CORNELLA C.F.S. GPC A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 65 CFS SANT CLIMENT A
Jornada 7 26-11-2022
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A 45 THAU, C.E. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 52 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 52 ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
FS CASTELLDEFELS Castelldent A 41 AECS L'HOSPITALET A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F 22 GAVA, F.S A
CORNELLA C.F.S. GPC A 22 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 13 CFS SANT CLIMENT A
Jornada 8 03-12-2022
THAU, C.E. A - L'HOSPITALET BELLSPORT B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AECS L'HOSPITALET A - SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
GAVA, F.S A - FS CASTELLDEFELS Castelldent A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
CFS SANT CLIMENT A - CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 9 17-12-2022
THAU, C.E. A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A - ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - AECS L'HOSPITALET A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B - GAVA, F.S A
FS CASTELLDEFELS Castelldent A - C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F - CFS SANT CLIMENT A
L'HOSPITALET BELLSPORT B - CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 10 14-01-2023
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - L'HOSPITALET BELLSPORT B
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B - THAU, C.E. A
AECS L'HOSPITALET A - FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
GAVA, F.S A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
CFS SANT CLIMENT A - FS CASTELLDEFELS Castelldent A
CORNELLA C.F.S. GPC A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
Jornada 11 21-01-2023
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
THAU, C.E. A - AECS L'HOSPITALET A
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A - GAVA, F.S A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B - CFS SANT CLIMENT A
FS CASTELLDEFELS Castelldent A - CORNELLA C.F.S. GPC A
L'HOSPITALET BELLSPORT B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
Jornada 12 04-02-2023
L'HOSPITALET BELLSPORT B - ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
AECS L'HOSPITALET A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
GAVA, F.S A - THAU, C.E. A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
CFS SANT CLIMENT A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CORNELLA C.F.S. GPC A - SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F - FS CASTELLDEFELS Castelldent A
Jornada 13 11-02-2023
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B - AECS L'HOSPITALET A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - GAVA, F.S A
THAU, C.E. A - C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A - CFS SANT CLIMENT A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - CORNELLA C.F.S. GPC A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
FS CASTELLDEFELS Castelldent A - L'HOSPITALET BELLSPORT B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 25-02-2023
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B - FS CASTELLDEFELS Castelldent A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A - CORNELLA C.F.S. GPC A
THAU, C.E. A - CFS SANT CLIMENT A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B - GAVA, F.S A
AECS L'HOSPITALET A - L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 15 04-03-2023
L'HOSPITALET BELLSPORT B - SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
FS CASTELLDEFELS Castelldent A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F - FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
CORNELLA C.F.S. GPC A - THAU, C.E. A
CFS SANT CLIMENT A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
GAVA, F.S A - AECS L'HOSPITALET A
Jornada 16 11-03-2023
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A - FS CASTELLDEFELS Castelldent A
THAU, C.E. A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - CORNELLA C.F.S. GPC A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B - CFS SANT CLIMENT A
AECS L'HOSPITALET A - C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
GAVA, F.S A - L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 17 18-03-2023
L'HOSPITALET BELLSPORT B - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B - FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
FS CASTELLDEFELS Castelldent A - THAU, C.E. A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
CORNELLA C.F.S. GPC A - ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
CFS SANT CLIMENT A - AECS L'HOSPITALET A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - GAVA, F.S A
Jornada 18 25-03-2023
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
THAU, C.E. A - SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - FS CASTELLDEFELS Castelldent A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
AECS L'HOSPITALET A - CORNELLA C.F.S. GPC A
GAVA, F.S A - CFS SANT CLIMENT A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 19 01-04-2023
L'HOSPITALET BELLSPORT B - FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - THAU, C.E. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
FS CASTELLDEFELS Castelldent A - ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F - AECS L'HOSPITALET A
CORNELLA C.F.S. GPC A - GAVA, F.S A
CFS SANT CLIMENT A - C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 20 15-04-2023
THAU, C.E. A - FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B - SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
AECS L'HOSPITALET A - FS CASTELLDEFELS Castelldent A
GAVA, F.S A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - CORNELLA C.F.S. GPC A
CFS SANT CLIMENT A - L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 21 22-04-2023
L'HOSPITALET BELLSPORT B - THAU, C.E. A
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B - AECS L'HOSPITALET A
FS CASTELLDEFELS Castelldent A - GAVA, F.S A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F - C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
CORNELLA C.F.S. GPC A - CFS SANT CLIMENT A
Jornada 22 29-04-2023
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - THAU, C.E. A
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B - FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
AECS L'HOSPITALET A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
GAVA, F.S A - SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - FS CASTELLDEFELS Castelldent A
CFS SANT CLIMENT A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
CORNELLA C.F.S. GPC A - L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 23 06-05-2023
L'HOSPITALET BELLSPORT B - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
THAU, C.E. A - ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A - AECS L'HOSPITALET A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - GAVA, F.S A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B - C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
FS CASTELLDEFELS Castelldent A - CFS SANT CLIMENT A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F - CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 24 13-05-2023
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
AECS L'HOSPITALET A - THAU, C.E. A
GAVA, F.S A - FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CFS SANT CLIMENT A - SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
CORNELLA C.F.S. GPC A - FS CASTELLDEFELS Castelldent A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F - L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 25 20-05-2023
ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B - L'HOSPITALET BELLSPORT B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - AECS L'HOSPITALET A
THAU, C.E. A - GAVA, F.S A
FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A - C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - CFS SANT CLIMENT A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B - CORNELLA C.F.S. GPC A
FS CASTELLDEFELS Castelldent A - AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F
Jornada 26 27-05-2023
AECS L'HOSPITALET A - ESCOLA FUTBOL SALA VILANOVA B
GAVA, F.S A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - THAU, C.E. A
CFS SANT CLIMENT A - FUTSAL SANT FELIU Centre Odontològic de Les Roses A
CORNELLA C.F.S. GPC A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F - SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
L'HOSPITALET BELLSPORT B - FS CASTELLDEFELS Castelldent A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.