Competició | TEMPORADA 2021-2022

lliga segona divisio juvenil futbol sala | bcn gr2

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-10-2021
LLORENÇA F.C., C.E. A 23 CAN CUYAS A.D., F.S. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 60 GAVA, F.S A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 53 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 10 NATACIO SABADELL C
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 11 UNIO F.S. MOLLET B
OLIMPIC FLORESTA B 11 SANT CUGAT F.S. C
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 06 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
Jornada 2 23-10-2021
CAN CUYAS A.D., F.S. A 81 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
GAVA, F.S A 95 LLORENÇA F.C., C.E. A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 13 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
NATACIO SABADELL C 32 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
UNIO F.S. MOLLET B 51 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
SANT CUGAT F.S. C 11 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 32 OLIMPIC FLORESTA B
Jornada 3 30-10-2021
CAN CUYAS A.D., F.S. A 72 GAVA, F.S A
LLORENÇA F.C., C.E. A 12 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 23 NATACIO SABADELL C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 44 UNIO F.S. MOLLET B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 42 SANT CUGAT F.S. C
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 41 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 24 OLIMPIC FLORESTA B
Jornada 4 06-11-2021
GAVA, F.S A 61 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 33 CAN CUYAS A.D., F.S. A
NATACIO SABADELL C 23 LLORENÇA F.C., C.E. A
UNIO F.S. MOLLET B 14 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
SANT CUGAT F.S. C 02 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 21 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
OLIMPIC FLORESTA B 14 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
Jornada 5 13-11-2021
GAVA, F.S A 33 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
CAN CUYAS A.D., F.S. A 61 NATACIO SABADELL C
LLORENÇA F.C., C.E. A 62 UNIO F.S. MOLLET B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 53 SANT CUGAT F.S. C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 70 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 10 OLIMPIC FLORESTA B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 03 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
Jornada 6 20-11-2021
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 70 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
NATACIO SABADELL C 51 GAVA, F.S A
UNIO F.S. MOLLET B 32 CAN CUYAS A.D., F.S. A
SANT CUGAT F.S. C 91 LLORENÇA F.C., C.E. A
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 110 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
OLIMPIC FLORESTA B 14 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 10 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
Jornada 7 27-11-2021
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 21 NATACIO SABADELL C
GAVA, F.S A 42 UNIO F.S. MOLLET B
CAN CUYAS A.D., F.S. A 42 SANT CUGAT F.S. C
LLORENÇA F.C., C.E. A 42 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 61 OLIMPIC FLORESTA B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 02 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 03 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
Jornada 8 11-12-2021
NATACIO SABADELL C 92 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
UNIO F.S. MOLLET B 27 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
SANT CUGAT F.S. C 62 GAVA, F.S A
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 35 CAN CUYAS A.D., F.S. A
OLIMPIC FLORESTA B 43 LLORENÇA F.C., C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 23 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
Jornada 9 18-12-2021
NATACIO SABADELL C 43 UNIO F.S. MOLLET B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 22 SANT CUGAT F.S. C
GAVA, F.S A 12 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
CAN CUYAS A.D., F.S. A 71 OLIMPIC FLORESTA B
LLORENÇA F.C., C.E. A 36 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 42 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 07 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
Jornada 10 15-01-2022
UNIO F.S. MOLLET B 50 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
SANT CUGAT F.S. C 23 NATACIO SABADELL C
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 44 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
OLIMPIC FLORESTA B 23 GAVA, F.S A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 12 CAN CUYAS A.D., F.S. A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 33 LLORENÇA F.C., C.E. A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 43 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Jornada 11 22-01-2022
UNIO F.S. MOLLET B 33 SANT CUGAT F.S. C
NATACIO SABADELL C 21 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 11 OLIMPIC FLORESTA B
GAVA, F.S A 05 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
CAN CUYAS A.D., F.S. A 00 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
LLORENÇA F.C., C.E. A 23 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 02 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Jornada 12 05-02-2022
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 03 SANT CUGAT F.S. C
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 12 UNIO F.S. MOLLET B
OLIMPIC FLORESTA B 06 NATACIO SABADELL C
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 40 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 22 GAVA, F.S A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 33 CAN CUYAS A.D., F.S. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 52 LLORENÇA F.C., C.E. A
Jornada 13 12-02-2022
SANT CUGAT F.S. C 14 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
UNIO F.S. MOLLET B 71 OLIMPIC FLORESTA B
NATACIO SABADELL C 42 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 34 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
GAVA, F.S A 17 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
CAN CUYAS A.D., F.S. A 65 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
LLORENÇA F.C., C.E. A 94 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 19-02-2022
CAN CUYAS A.D., F.S. A 41 LLORENÇA F.C., C.E. A
GAVA, F.S A 27 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 25 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
NATACIO SABADELL C 14 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
UNIO F.S. MOLLET B 03 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SANT CUGAT F.S. C 32 OLIMPIC FLORESTA B
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 30 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
Jornada 15 05-03-2022
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 36 CAN CUYAS A.D., F.S. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 30 GAVA, F.S A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 44 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 12 NATACIO SABADELL C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 31 UNIO F.S. MOLLET B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 21 SANT CUGAT F.S. C
OLIMPIC FLORESTA B 37 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
Jornada 16 12-03-2022
GAVA, F.S A 22 CAN CUYAS A.D., F.S. A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 45 LLORENÇA F.C., C.E. A
NATACIO SABADELL C 22 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
UNIO F.S. MOLLET B 43 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
SANT CUGAT F.S. C 31 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 11 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
OLIMPIC FLORESTA B 31 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
Jornada 17 19-03-2022
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 04 GAVA, F.S A
CAN CUYAS A.D., F.S. A 71 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
LLORENÇA F.C., C.E. A 55 NATACIO SABADELL C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 40 UNIO F.S. MOLLET B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 21 SANT CUGAT F.S. C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 10 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 80 OLIMPIC FLORESTA B
Jornada 18 26-03-2022
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 31 GAVA, F.S A
NATACIO SABADELL C 23 CAN CUYAS A.D., F.S. A
UNIO F.S. MOLLET B 92 LLORENÇA F.C., C.E. A
SANT CUGAT F.S. C 60 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 33 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
OLIMPIC FLORESTA B 05 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 31 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
Jornada 19 02-04-2022
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 22 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
GAVA, F.S A 15 NATACIO SABADELL C
CAN CUYAS A.D., F.S. A 32 UNIO F.S. MOLLET B
LLORENÇA F.C., C.E. A 74 SANT CUGAT F.S. C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 13 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 43 OLIMPIC FLORESTA B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 11 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
Jornada 20 09-04-2022
NATACIO SABADELL C 50 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
UNIO F.S. MOLLET B 52 GAVA, F.S A
SANT CUGAT F.S. C 23 CAN CUYAS A.D., F.S. A
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 73 LLORENÇA F.C., C.E. A
OLIMPIC FLORESTA B 04 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 24 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 52 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
Jornada 21 23-04-2022
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 33 NATACIO SABADELL C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 29 UNIO F.S. MOLLET B
GAVA, F.S A 12 SANT CUGAT F.S. C
CAN CUYAS A.D., F.S. A 22 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
LLORENÇA F.C., C.E. A 52 OLIMPIC FLORESTA B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 42 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 20 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
Jornada 22 30-04-2022
UNIO F.S. MOLLET B 46 NATACIO SABADELL C
SANT CUGAT F.S. C 21 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 32 GAVA, F.S A
OLIMPIC FLORESTA B 23 CAN CUYAS A.D., F.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 11 LLORENÇA F.C., C.E. A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 62 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 81 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
Jornada 23 07-05-2022
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 27 UNIO F.S. MOLLET B
NATACIO SABADELL C 22 SANT CUGAT F.S. C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 35 SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
GAVA, F.S A 13 OLIMPIC FLORESTA B
CAN CUYAS A.D., F.S. A 22 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
LLORENÇA F.C., C.E. A 22 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 42 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
Jornada 24 14-05-2022
SANT CUGAT F.S. C 23 UNIO F.S. MOLLET B
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A 42 NATACIO SABADELL C
OLIMPIC FLORESTA B 31 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 30 GAVA, F.S A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 01 CAN CUYAS A.D., F.S. A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 75 LLORENÇA F.C., C.E. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 70 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
Jornada 25 21-05-2022
SANT CUGAT F.S. C - RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
UNIO F.S. MOLLET B - SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A
NATACIO SABADELL C - OLIMPIC FLORESTA B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
GAVA, F.S A - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
CAN CUYAS A.D., F.S. A - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B
LLORENÇA F.C., C.E. A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Jornada 26 28-05-2022
SANT QUIRZE DEL VALLES, FUTSAL A - SANT CUGAT F.S. C
OLIMPIC FLORESTA B - UNIO F.S. MOLLET B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - NATACIO SABADELL C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B - GAVA, F.S A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B - CAN CUYAS A.D., F.S. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B - LLORENÇA F.C., C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.