Competició | TEMPORADA 2021-2022

primera divisio femeni juvenil | grup 2

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
PONTENC CLUB ESP. A 100 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 12 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
GIRONA, F.C. B 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 61 LLERONA, C.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 12 SANT GABRIEL, C.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 00 SEAGULL BDN, C.E. A
L'ESTARTIT, U.E. A 33 TORELLO, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 32 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 2 10-10-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 VILASSAR MAR,U.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 13 PONTENC CLUB ESP. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
LLERONA, C.E. B 22 GIRONA, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. B 21 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SEAGULL BDN, C.E. A 30 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
TORELLO, C.F. A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
PALAUTORDERA, C.F. A 41 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 3 17-10-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 04 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
PONTENC CLUB ESP. A 70 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 13 LLERONA, C.E. B
GIRONA, F.C. B 20 SANT GABRIEL, C.D. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 21 SEAGULL BDN, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 32 TORELLO, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 22 PALAUTORDERA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 20 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 4 24-10-2021
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 20 VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
LLERONA, C.E. B 12 PONTENC CLUB ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. B 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SEAGULL BDN, C.E. A 11 GIRONA, F.C. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 40 TORELLO, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 10 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
L'ESTARTIT, U.E. A 52 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 5 31-10-2021
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 05 LLERONA, C.E. B
PONTENC CLUB ESP. A 34 SANT GABRIEL, C.D. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 04 SEAGULL BDN, C.E. A
GIRONA, F.C. B 32 TORELLO, C.F. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 32 PALAUTORDERA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 21 L'ESTARTIT, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 6 07-11-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 02 VILASSAR MAR,U.E. A
LLERONA, C.E. B 11 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. B 70 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SEAGULL BDN, C.E. A 21 PONTENC CLUB ESP. A
TORELLO, C.F. A 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
PALAUTORDERA, C.F. A 12 GIRONA, F.C. B
L'ESTARTIT, U.E. A 04 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 7 14-11-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 13 LLERONA, C.E. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 22 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 04 SEAGULL BDN, C.E. A
PONTENC CLUB ESP. A 31 TORELLO, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 01 PALAUTORDERA, C.F. A
GIRONA, F.C. B 31 L'ESTARTIT, U.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 52 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
VILASSAR MAR,U.E. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 8 21-11-2021
LLERONA, C.E. B 13 VILASSAR MAR,U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SEAGULL BDN, C.E. A 11 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
TORELLO, C.F. A 10 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PALAUTORDERA, C.F. A 23 PONTENC CLUB ESP. A
L'ESTARTIT, U.E. A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 35 GIRONA, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 06 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 9 28-11-2021
LLERONA, C.E. B 15 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 03 SEAGULL BDN, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 33 TORELLO, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 PALAUTORDERA, C.F. A
PONTENC CLUB ESP. A 33 L'ESTARTIT, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
GIRONA, F.C. B 41 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
VILASSAR MAR,U.E. A 02 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 10 12-12-2021
SANT GABRIEL, C.D. B 10 VILASSAR MAR,U.E. A
SEAGULL BDN, C.E. A 30 LLERONA, C.E. B
TORELLO, C.F. A 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
PALAUTORDERA, C.F. A 30 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
L'ESTARTIT, U.E. A 50 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 14 PONTENC CLUB ESP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 01 GIRONA, F.C. B
Jornada 11 19-12-2021
SANT GABRIEL, C.D. B 05 SEAGULL BDN, C.E. A
LLERONA, C.E. B 11 TORELLO, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 05 PALAUTORDERA, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 43 L'ESTARTIT, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 14 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
PONTENC CLUB ESP. A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 010 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
VILASSAR MAR,U.E. A 02 GIRONA, F.C. B
Jornada 12 09-01-2022
SEAGULL BDN, C.E. A 11 VILASSAR MAR,U.E. A
TORELLO, C.F. A 00 SANT GABRIEL, C.D. B
PALAUTORDERA, C.F. A 11 LLERONA, C.E. B
L'ESTARTIT, U.E. A 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 33 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 22 PONTENC CLUB ESP. A
GIRONA, F.C. B 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 13 16-01-2022
SEAGULL BDN, C.E. A 00 TORELLO, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B 32 PALAUTORDERA, C.F. A
LLERONA, C.E. B 52 L'ESTARTIT, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 13 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 71 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PONTENC CLUB ESP. A 30 GIRONA, F.C. B
VILASSAR MAR,U.E. A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 14 23-01-2022
VILASSAR MAR,U.E. A 01 TORELLO, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 15 SEAGULL BDN, C.E. A
L'ESTARTIT, U.E. A 10 SANT GABRIEL, C.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 30 LLERONA, C.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 91 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
GIRONA, F.C. B 62 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 23 PONTENC CLUB ESP. A
Jornada 15 30-01-2022
TORELLO, C.F. A 10 PALAUTORDERA, C.F. A
SEAGULL BDN, C.E. A 12 L'ESTARTIT, U.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 36 SANT GABRIEL, C.D. B
LLERONA, C.E. B 03 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 03 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 34 GIRONA, F.C. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
PONTENC CLUB ESP. A 32 VILASSAR MAR,U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 46 PONTENC CLUB ESP. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 22 GIRONA, F.C. B
LLERONA, C.E. B 04 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. B 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SEAGULL BDN, C.E. A 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
TORELLO, C.F. A 01 L'ESTARTIT, U.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 31 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 17 13-02-2022
VILASSAR MAR,U.E. A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PONTENC CLUB ESP. A 62 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
GIRONA, F.C. B 20 LLERONA, C.E. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 42 SANT GABRIEL, C.D. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 03 SEAGULL BDN, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 21 TORELLO, C.F. A
L'ESTARTIT, U.E. A 00 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 18 20-02-2022
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 40 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 06 PONTENC CLUB ESP. A
LLERONA, C.E. B 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANT GABRIEL, C.D. B 21 GIRONA, F.C. B
SEAGULL BDN, C.E. A 14 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
TORELLO, C.F. A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
PALAUTORDERA, C.F. A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
L'ESTARTIT, U.E. A 21 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 19 06-03-2022
VILASSAR MAR,U.E. A 21 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
PONTENC CLUB ESP. A 41 LLERONA, C.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 02 SANT GABRIEL, C.D. B
GIRONA, F.C. B 03 SEAGULL BDN, C.E. A
TORELLO, C.F. A 10 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 10 PALAUTORDERA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 12 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 20 13-03-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 23 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
LLERONA, C.E. B 51 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANT GABRIEL, C.D. B 26 PONTENC CLUB ESP. A
SEAGULL BDN, C.E. A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
TORELLO, C.F. A 13 GIRONA, F.C. B
PALAUTORDERA, C.F. A 24 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
L'ESTARTIT, U.E. A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 13 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 21 20-03-2022
VILASSAR MAR,U.E. A 01 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 52 LLERONA, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 06 SANT GABRIEL, C.D. B
PONTENC CLUB ESP. A 30 SEAGULL BDN, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 22 TORELLO, C.F. A
GIRONA, F.C. B 30 PALAUTORDERA, C.F. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 50 L'ESTARTIT, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 22 27-03-2022
LLERONA, C.E. B 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT GABRIEL, C.D. B 20 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
SEAGULL BDN, C.E. A 50 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
TORELLO, C.F. A 22 PONTENC CLUB ESP. A
PALAUTORDERA, C.F. A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
L'ESTARTIT, U.E. A 31 GIRONA, F.C. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 36 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 01 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 23 03-04-2022
VILASSAR MAR,U.E. A 21 LLERONA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 30 SANT GABRIEL, C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 02 SEAGULL BDN, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 04 TORELLO, C.F. A
PONTENC CLUB ESP. A 10 PALAUTORDERA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 32 L'ESTARTIT, U.E. A
GIRONA, F.C. B 50 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 41 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 24 10-04-2022
SANT GABRIEL, C.D. B 10 LLERONA, C.E. B
SEAGULL BDN, C.E. A 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
TORELLO, C.F. A 12 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
PALAUTORDERA, C.F. A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
L'ESTARTIT, U.E. A 35 PONTENC CLUB ESP. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 52 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 23 GIRONA, F.C. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 60 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 25 24-04-2022
VILASSAR MAR,U.E. A 05 SANT GABRIEL, C.D. B
LLERONA, C.E. B 30 SEAGULL BDN, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 10 TORELLO, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 60 PALAUTORDERA, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 14 L'ESTARTIT, U.E. A
PONTENC CLUB ESP. A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
GIRONA, F.C. B 13 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 26 01-05-2022
SEAGULL BDN, C.E. A 02 SANT GABRIEL, C.D. B
TORELLO, C.F. A 11 LLERONA, C.E. B
PALAUTORDERA, C.F. A 81 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
L'ESTARTIT, U.E. A 23 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 33 PONTENC CLUB ESP. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 62 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
GIRONA, F.C. B 10 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 27 08-05-2022
VILASSAR MAR,U.E. A 11 SEAGULL BDN, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 03 TORELLO, C.F. A
LLERONA, C.E. B 32 PALAUTORDERA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 15 L'ESTARTIT, U.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
PONTENC CLUB ESP. A 21 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 22 GIRONA, F.C. B
Jornada 28 15-05-2022
TORELLO, C.F. A 10 SEAGULL BDN, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 24 SANT GABRIEL, C.D. B
L'ESTARTIT, U.E. A 21 LLERONA, C.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 33 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 07 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
GIRONA, F.C. B 13 PONTENC CLUB ESP. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 01 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 29 22-05-2022
TORELLO, C.F. A 20 VILASSAR MAR,U.E. A
SEAGULL BDN, C.E. A 42 PALAUTORDERA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B 42 L'ESTARTIT, U.E. A
LLERONA, C.E. B 62 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 13 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 13 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 05 GIRONA, F.C. B
PONTENC CLUB ESP. A 64 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 30 29-05-2022
PALAUTORDERA, C.F. A 11 TORELLO, C.F. A
L'ESTARTIT, U.E. A 11 SEAGULL BDN, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 33 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 13 LLERONA, C.E. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 71 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
GIRONA, F.C. B 33 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 60 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VILASSAR MAR,U.E. A 08 PONTENC CLUB ESP. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.