Competició | TEMPORADA 2021-2022

preferent femeni juvenil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 26-09-2021
BARCELONA, F.C. A 12 EUROPA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 52 GIRONA, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 30 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
DAMM, C.F. A 30 LLERONA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 51 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 02 SANT GABRIEL, C.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 04 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 2 03-10-2021
EUROPA, C.E. A 10 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
GIRONA, F.C. A 05 BARCELONA, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 41 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
LLERONA, C.E. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A 03 DAMM, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A 13 IGUALADA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 50 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 3 10-10-2021
EUROPA, C.E. A 21 GIRONA, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 12 LLERONA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 50 SABADELL F.C., C.E. A
DAMM, C.F. A 51 SANT GABRIEL, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 70 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 4 17-10-2021
GIRONA, F.C. A 31 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 23 EUROPA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 02 BARCELONA, F.C. A
LLERONA, C.E. A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. A 14 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
SANT GABRIEL, C.D. A 42 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 10 DAMM, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 55 IGUALADA, C.F. A
Jornada 5 24-10-2021
GIRONA, F.C. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
EUROPA, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
BARCELONA, F.C. A - LLERONA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SABADELL F.C., C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - SANT GABRIEL, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. A
DAMM, C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - IGUALADA, C.F. A
Jornada 6 31-10-2021
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - GIRONA, F.C. A
LLERONA, C.E. A - EUROPA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A - BARCELONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
ESPANYOL, R.C.D. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. A - DAMM, C.F. A
Jornada 7 07-11-2021
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
GIRONA, F.C. A - LLERONA, C.E. A
EUROPA, C.E. A - SABADELL F.C., C.E. A
BARCELONA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - ESPANYOL, R.C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - IGUALADA, C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - DAMM, C.F. A
Jornada 8 14-11-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LLERONA, C.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. A - GIRONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
DAMM, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 9 21-11-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - LLERONA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SABADELL F.C., C.E. A
GIRONA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
EUROPA, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - IGUALADA, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - DAMM, C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 10 28-11-2021
LLERONA, C.E. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SABADELL F.C., C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
ESPANYOL, R.C.D. A - GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - EUROPA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - BARCELONA, F.C. A
DAMM, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
Jornada 11 12-12-2021
LLERONA, C.E. A - SABADELL F.C., C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
EUROPA, C.E. A - IGUALADA, C.F. A
BARCELONA, F.C. A - DAMM, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
Jornada 12 19-12-2021
SABADELL F.C., C.E. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANT GABRIEL, C.D. A - LLERONA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
IGUALADA, C.F. A - GIRONA, F.C. A
DAMM, C.F. A - EUROPA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - BARCELONA, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 13 09-01-2022
SABADELL F.C., C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
LLERONA, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - IGUALADA, C.F. A
GIRONA, F.C. A - DAMM, C.F. A
EUROPA, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
BARCELONA, F.C. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 14 16-01-2022
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LLERONA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
DAMM, C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - GIRONA, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - EUROPA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 15 23-01-2022
SANT GABRIEL, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LLERONA, C.E. A - IGUALADA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - DAMM, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
GIRONA, F.C. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
EUROPA, C.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 30-01-2022
EUROPA, C.E. A - BARCELONA, F.C. A
GIRONA, F.C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LLERONA, C.E. A - DAMM, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A - IGUALADA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESPANYOL, R.C.D. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 17 06-02-2022
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - EUROPA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A - GIRONA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - LLERONA, C.E. A
DAMM, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. A
IGUALADA, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 18 13-02-2022
GIRONA, F.C. A - EUROPA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - BARCELONA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LLERONA, C.E. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
SABADELL F.C., C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A - DAMM, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 19 20-02-2022
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - GIRONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
BARCELONA, F.C. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - LLERONA, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - SABADELL F.C., C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 20 06-03-2022
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - GIRONA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - EUROPA, C.E. A
LLERONA, C.E. A - BARCELONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
ESPANYOL, R.C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - DAMM, C.F. A
IGUALADA, C.F. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 21 13-03-2022
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
GIRONA, F.C. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
EUROPA, C.E. A - LLERONA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A - SABADELL F.C., C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANT GABRIEL, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - ESPANYOL, R.C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
DAMM, C.F. A - IGUALADA, C.F. A
Jornada 22 20-03-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LLERONA, C.E. A - GIRONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A - EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - BARCELONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
IGUALADA, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
DAMM, C.F. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 23 27-03-2022
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LLERONA, C.E. A
GIRONA, F.C. A - SABADELL F.C., C.E. A
EUROPA, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
BARCELONA, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - IGUALADA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - DAMM, C.F. A
Jornada 24 03-04-2022
LLERONA, C.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT GABRIEL, C.D. A - GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - BARCELONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
DAMM, C.F. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 25 10-04-2022
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - LLERONA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SABADELL F.C., C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANT GABRIEL, C.D. A
GIRONA, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
EUROPA, C.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BARCELONA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - DAMM, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 26 24-04-2022
SABADELL F.C., C.E. A - LLERONA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - GIRONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. A - BARCELONA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 27 01-05-2022
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SABADELL F.C., C.E. A
LLERONA, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIRONA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
EUROPA, C.E. A - DAMM, C.F. A
BARCELONA, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
Jornada 28 08-05-2022
SANT GABRIEL, C.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - LLERONA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
DAMM, C.F. A - GIRONA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - EUROPA, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - BARCELONA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Jornada 29 15-05-2022
SANT GABRIEL, C.D. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SABADELL F.C., C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
LLERONA, C.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - DAMM, C.F. A
GIRONA, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
EUROPA, C.E. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
BARCELONA, F.C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 30 22-05-2022
ESPANYOL, R.C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - SABADELL F.C., C.E. A
IGUALADA, C.F. A - LLERONA, C.E. A
DAMM, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A - GIRONA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - EUROPA, C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - BARCELONA, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.