Competició | TEMPORADA 2021-2022

benjami 7 tercera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 81 APA POBLE SEC, CE. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 13 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 15 BUFALÀ, C.F. B
POMAR, C.D. A 23 LLOREDA, C.F. B
IMPERIO , C.F. A 62 HORTA, U.AT. C
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 101 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 23 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
Descansa
R
Descansa
Jornada 2 17-10-2021
APA POBLE SEC, CE. B - Descansa
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
BUFALÀ, C.F. B 100 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
LLOREDA, C.F. B 51 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
HORTA, U.AT. C 42 POMAR, C.D. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 28 IMPERIO , C.F. A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 23 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Jornada 3 24-10-2021
APA POBLE SEC, CE. B 35 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 111 BUFALÀ, C.F. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 24 LLOREDA, C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 36 HORTA, U.AT. C
POMAR, C.D. A 21 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
IMPERIO , C.F. A 31 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
R
Descansa
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Jornada 4 31-10-2021
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - Descansa
BUFALÀ, C.F. B 70 APA POBLE SEC, CE. B
LLOREDA, C.F. B 50 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
HORTA, U.AT. C 43 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 02 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 25 POMAR, C.D. A
Descansa
R
IMPERIO , C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 54 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
Jornada 5 07-11-2021
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 18 BUFALÀ, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. B 29 LLOREDA, C.F. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 16 HORTA, U.AT. C
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 41 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 08 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
POMAR, C.D. A
R
Descansa
IMPERIO , C.F. A 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Descansa - GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
Jornada 6 14-11-2021
BUFALÀ, C.F. B - Descansa
LLOREDA, C.F. B 40 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
HORTA, U.AT. C 53 APA POBLE SEC, CE. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 34 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 40 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
Descansa
R
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 33 POMAR, C.D. A
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 511 IMPERIO , C.F. A
Jornada 7 21-11-2021
BUFALÀ, C.F. B 20 LLOREDA, C.F. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 03 HORTA, U.AT. C
APA POBLE SEC, CE. B 51 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 35 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
R
Descansa
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
POMAR, C.D. A 34 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
Descansa - IMPERIO , C.F. A
Jornada 8 28-11-2021
LLOREDA, C.F. B - Descansa
HORTA, U.AT. C 28 BUFALÀ, C.F. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 20 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 51 APA POBLE SEC, CE. B
Descansa
R
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 45 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 101 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
IMPERIO , C.F. A 45 POMAR, C.D. A
Jornada 9 12-12-2021
LLOREDA, C.F. B 30 HORTA, U.AT. C
BUFALÀ, C.F. B 80 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 17 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
APA POBLE SEC, CE. B
R
Descansa
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 25 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 44 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 09 IMPERIO , C.F. A
Descansa - POMAR, C.D. A
Jornada 10 19-12-2021
HORTA, U.AT. C - Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 13 LLOREDA, C.F. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 27 BUFALÀ, C.F. B
Descansa
R
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 44 APA POBLE SEC, CE. B
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 04 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
IMPERIO , C.F. A 60 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
POMAR, C.D. A 111 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Jornada 11 09-01-2022
HORTA, U.AT. C 100 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
LLOREDA, C.F. B 02 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
BUFALÀ, C.F. B
R
Descansa
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
APA POBLE SEC, CE. B 41 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 33 IMPERIO , C.F. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 13 POMAR, C.D. A
Descansa - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Jornada 12 16-01-2022
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D - Descansa
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 12 HORTA, U.AT. C
Descansa
R
LLOREDA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 110 BUFALÀ, C.F. B
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 23 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
IMPERIO , C.F. A 72 APA POBLE SEC, CE. B
POMAR, C.D. A 43 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 17 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
Jornada 13 23-01-2022
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 26 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
HORTA, U.AT. C
R
Descansa
LLOREDA, C.F. B 100 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
BUFALÀ, C.F. B 71 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 19 IMPERIO , C.F. A
APA POBLE SEC, CE. B 64 POMAR, C.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 100 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Descansa - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
Jornada 14 30-01-2022
Descansa - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
Descansa
R
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 05 HORTA, U.AT. C
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 65 LLOREDA, C.F. B
IMPERIO , C.F. A 13 BUFALÀ, C.F. B
POMAR, C.D. A 01 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 010 APA POBLE SEC, CE. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 45 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
Jornada 15 06-02-2022
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
R
Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
HORTA, U.AT. C 42 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
LLOREDA, C.F. B 44 IMPERIO , C.F. A
BUFALÀ, C.F. B 122 POMAR, C.D. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 71 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
APA POBLE SEC, CE. B 13 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
APA POBLE SEC, CE. B 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 33 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
BUFALÀ, C.F. B 90 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
LLOREDA, C.F. B 53 POMAR, C.D. A
HORTA, U.AT. C 23 IMPERIO , C.F. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 21 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Descansa
R
Descansa
Jornada 17 20-02-2022
Descansa - APA POBLE SEC, CE. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 74 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 111 BUFALÀ, C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 310 LLOREDA, C.F. B
POMAR, C.D. A 02 HORTA, U.AT. C
IMPERIO , C.F. A 63 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 05 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
R
Descansa
Jornada 18 06-03-2022
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 20 APA POBLE SEC, CE. B
BUFALÀ, C.F. B 20 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
LLOREDA, C.F. B 40 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
HORTA, U.AT. C 60 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 37 POMAR, C.D. A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 72 IMPERIO , C.F. A
Descansa
R
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - Descansa
Jornada 19 13-03-2022
Descansa - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
APA POBLE SEC, CE. B 04 BUFALÀ, C.F. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 22 LLOREDA, C.F. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 34 HORTA, U.AT. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 26 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
POMAR, C.D. A 27 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
IMPERIO , C.F. A
R
Descansa
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Jornada 20 20-03-2022
BUFALÀ, C.F. B 72 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
LLOREDA, C.F. B 21 APA POBLE SEC, CE. B
HORTA, U.AT. C 95 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 03 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 80 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Descansa
R
POMAR, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 03 IMPERIO , C.F. A
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A - Descansa
Jornada 21 27-03-2022
Descansa - BUFALÀ, C.F. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 16 LLOREDA, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. B 25 HORTA, U.AT. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 70 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 16 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
R
Descansa
POMAR, C.D. A 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
IMPERIO , C.F. A 52 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
Jornada 22 03-04-2022
LLOREDA, C.F. B 24 BUFALÀ, C.F. B
HORTA, U.AT. C 21 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 13 APA POBLE SEC, CE. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 44 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 42 POMAR, C.D. A
IMPERIO , C.F. A - Descansa
Jornada 23 10-04-2022
Descansa - LLOREDA, C.F. B
BUFALÀ, C.F. B 43 HORTA, U.AT. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 14 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
APA POBLE SEC, CE. B 25 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 14 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
POMAR, C.D. A 24 IMPERIO , C.F. A
Jornada 24 24-04-2022
HORTA, U.AT. C 04 LLOREDA, C.F. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 02 BUFALÀ, C.F. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 70 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 102 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
IMPERIO , C.F. A 81 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
POMAR, C.D. A - Descansa
Jornada 25 01-05-2022
Descansa - HORTA, U.AT. C
LLOREDA, C.F. B 80 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
BUFALÀ, C.F. B 33 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE. B 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 91 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 35 IMPERIO , C.F. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 17 POMAR, C.D. A
Jornada 26 08-05-2022
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 15 HORTA, U.AT. C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 24 LLOREDA, C.F. B
Descansa
R
BUFALÀ, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 11 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 47 APA POBLE SEC, CE. B
IMPERIO , C.F. A 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
POMAR, C.D. A 32 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - Descansa
Jornada 27 15-05-2022
Descansa - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
HORTA, U.AT. C 01 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
LLOREDA, C.F. B
R
Descansa
BUFALÀ, C.F. B 92 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 25 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
APA POBLE SEC, CE. B 66 IMPERIO , C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 62 POMAR, C.D. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 71 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Jornada 28 22-05-2022
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 80 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
Descansa
R
HORTA, U.AT. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 25 LLOREDA, C.F. B
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 410 BUFALÀ, C.F. B
IMPERIO , C.F. A 30 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
POMAR, C.D. A 11 APA POBLE SEC, CE. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 111 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - Descansa
Jornada 29 29-05-2022
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C - Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
R
Descansa
HORTA, U.AT. C 93 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
LLOREDA, C.F. B 81 GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A
BUFALÀ, C.F. B 62 IMPERIO , C.F. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 14 POMAR, C.D. A
APA POBLE SEC, CE. B 111 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 56 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
Jornada 30 05-06-2022
Descansa
R
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 53 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
GRANJA VELLA , UNIÓ ESPORTIVA A 47 HORTA, U.AT. C
IMPERIO , C.F. A 21 LLOREDA, C.F. B
POMAR, C.D. A 34 BUFALÀ, C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 05 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 33 APA POBLE SEC, CE. B
Descansa - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.