Competició | TEMPORADA 2021-2022

juvenil primera divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 30 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANT IGNASI C.E. A 03 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 13 MONTAÑESA, C.F. A
EUROPA, C.E. D 33 ESCOLA E.BRAFA A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 33 Pª BARC. ANGUERA A
CONGRÉS CLUB ESP. A 02 SANT GABRIEL, C.D. B
ALZAMORA, C.F. B 01 SARRIA, C.P. A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 51 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 2 10-10-2021
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 24 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 50 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MONTAÑESA, C.F. A 30 SANT IGNASI C.E. A
ESCOLA E.BRAFA A 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Pª BARC. ANGUERA A 33 EUROPA, C.E. D
SANT GABRIEL, C.D. B 71 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SARRIA, C.P. A 33 CONGRÉS CLUB ESP. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 22 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 3 17-10-2021
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 25 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 21 MONTAÑESA, C.F. A
SANT IGNASI C.E. A 20 ESCOLA E.BRAFA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 23 Pª BARC. ANGUERA A
EUROPA, C.E. D 03 SANT GABRIEL, C.D. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 41 SARRIA, C.P. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 30 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 4 24-10-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 60 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
MONTAÑESA, C.F. A 70 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
ESCOLA E.BRAFA A 56 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Pª BARC. ANGUERA A 13 SANT IGNASI C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 14 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SARRIA, C.P. A 30 EUROPA, C.E. D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 27 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
ALZAMORA, C.F. B 24 CONGRÉS CLUB ESP. A
Jornada 5 31-10-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 03 MONTAÑESA, C.F. A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 21 ESCOLA E.BRAFA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 02 Pª BARC. ANGUERA A
SANT IGNASI C.E. A 41 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 00 SARRIA, C.P. A
EUROPA, C.E. D 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 22 ALZAMORA, C.F. B
CONGRÉS CLUB ESP. A 01 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
Jornada 6 07-11-2021
MONTAÑESA, C.F. A 11 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
ESCOLA E.BRAFA A 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. ANGUERA A 80 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANT GABRIEL, C.D. B 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SARRIA, C.P. A 22 SANT IGNASI C.E. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 05 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ALZAMORA, C.F. B 20 EUROPA, C.E. D
CONGRÉS CLUB ESP. A 20 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Jornada 7 14-11-2021
MONTAÑESA, C.F. A 40 ESCOLA E.BRAFA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 32 Pª BARC. ANGUERA A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 12 SANT GABRIEL, C.D. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 22 SARRIA, C.P. A
SANT IGNASI C.E. A 82 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 31 ALZAMORA, C.F. B
EUROPA, C.E. D 42 CONGRÉS CLUB ESP. A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 21 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Jornada 8 21-11-2021
ESCOLA E.BRAFA A 10 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
Pª BARC. ANGUERA A 32 MONTAÑESA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B 02 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SARRIA, C.P. A 50 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ALZAMORA, C.F. B 03 SANT IGNASI C.E. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 10 EUROPA, C.E. D
Jornada 9 28-11-2021
ESCOLA E.BRAFA A 22 Pª BARC. ANGUERA A
MONTAÑESA, C.F. A 35 SANT GABRIEL, C.D. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 31 SARRIA, C.P. A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 51 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 32 ALZAMORA, C.F. B
SANT IGNASI C.E. A 34 CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 42 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 22 EUROPA, C.E. D
Jornada 10 12-12-2021
Pª BARC. ANGUERA A 31 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
SANT GABRIEL, C.D. B 62 ESCOLA E.BRAFA A
SARRIA, C.P. A 23 MONTAÑESA, C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 03 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ALZAMORA, C.F. B 25 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
CONGRÉS CLUB ESP. A 00 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 22 SANT IGNASI C.E. A
EUROPA, C.E. D 34 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 11 19-12-2021
Pª BARC. ANGUERA A 20 SANT GABRIEL, C.D. B
ESCOLA E.BRAFA A 22 SARRIA, C.P. A
MONTAÑESA, C.F. A 80 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 30 ALZAMORA, C.F. B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 25 CONGRÉS CLUB ESP. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 32 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SANT IGNASI C.E. A 22 EUROPA, C.E. D
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 12 09-01-2022
SANT GABRIEL, C.D. B 30 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
SARRIA, C.P. A 01 Pª BARC. ANGUERA A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 06 ESCOLA E.BRAFA A
ALZAMORA, C.F. B 01 MONTAÑESA, C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 33 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 30 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
EUROPA, C.E. D 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 41 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 13 16-01-2022
SANT GABRIEL, C.D. B 10 SARRIA, C.P. A
Pª BARC. ANGUERA A 31 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA E.BRAFA A 21 ALZAMORA, C.F. B
MONTAÑESA, C.F. A 30 CONGRÉS CLUB ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 30 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 10 EUROPA, C.E. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 13 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 14 23-01-2022
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 12 SARRIA, C.P. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 03 SANT GABRIEL, C.D. B
ALZAMORA, C.F. B 16 Pª BARC. ANGUERA A
CONGRÉS CLUB ESP. A 42 ESCOLA E.BRAFA A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 61 MONTAÑESA, C.F. A
EUROPA, C.E. D 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 72 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANT IGNASI C.E. A 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 15 30-01-2022
SARRIA, C.P. A 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. B 71 ALZAMORA, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA A 32 CONGRÉS CLUB ESP. A
ESCOLA E.BRAFA A 53 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
MONTAÑESA, C.F. A 90 EUROPA, C.E. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 25 SANT IGNASI C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 10 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 06 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 30 SANT IGNASI C.E. A
MONTAÑESA, C.F. A 41 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA E.BRAFA A 63 EUROPA, C.E. D
Pª BARC. ANGUERA A 50 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SANT GABRIEL, C.D. B 00 CONGRÉS CLUB ESP. A
SARRIA, C.P. A 22 ALZAMORA, C.F. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 24 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
Jornada 17 13-02-2022
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 40 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT IGNASI C.E. A 12 MONTAÑESA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 31 ESCOLA E.BRAFA A
EUROPA, C.E. D 02 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 32 SANT GABRIEL, C.D. B
CONGRÉS CLUB ESP. A 10 SARRIA, C.P. A
ALZAMORA, C.F. B 42 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 18 20-02-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 30 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
MONTAÑESA, C.F. A 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCOLA E.BRAFA A 14 SANT IGNASI C.E. A
Pª BARC. ANGUERA A 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT GABRIEL, C.D. B 40 EUROPA, C.E. D
SARRIA, C.P. A 20 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 32 CONGRÉS CLUB ESP. A
ALZAMORA, C.F. B 31 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
Jornada 19 06-03-2022
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 14 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 27 MONTAÑESA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 43 ESCOLA E.BRAFA A
SANT IGNASI C.E. A 15 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 52 SANT GABRIEL, C.D. B
EUROPA, C.E. D 12 SARRIA, C.P. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 55 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 30 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 20 13-03-2022
MONTAÑESA, C.F. A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCOLA E.BRAFA A 22 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
Pª BARC. ANGUERA A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. B 32 SANT IGNASI C.E. A
SARRIA, C.P. A 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 11 EUROPA, C.E. D
ALZAMORA, C.F. B 11 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 24 CONGRÉS CLUB ESP. A
Jornada 21 20-03-2022
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 01 MONTAÑESA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 70 ESCOLA E.BRAFA A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 24 Pª BARC. ANGUERA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 00 SANT GABRIEL, C.D. B
SANT IGNASI C.E. A 33 SARRIA, C.P. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
EUROPA, C.E. D 36 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 04 CONGRÉS CLUB ESP. A
Jornada 22 27-03-2022
ESCOLA E.BRAFA A 06 MONTAÑESA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT GABRIEL, C.D. B 80 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SARRIA, C.P. A 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 23 SANT IGNASI C.E. A
ALZAMORA, C.F. B 34 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CONGRÉS CLUB ESP. A 10 EUROPA, C.E. D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 13 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
Jornada 23 03-04-2022
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 31 ESCOLA E.BRAFA A
MONTAÑESA, C.F. A 32 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 11 SANT GABRIEL, C.D. B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 43 SARRIA, C.P. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 72 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT IGNASI C.E. A 26 ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 02 CONGRÉS CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. D 33 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Jornada 24 10-04-2022
Pª BARC. ANGUERA A 20 ESCOLA E.BRAFA A
SANT GABRIEL, C.D. B 21 MONTAÑESA, C.F. A
SARRIA, C.P. A 04 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 22 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
ALZAMORA, C.F. B 00 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 53 SANT IGNASI C.E. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 35 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
EUROPA, C.E. D 21 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
Jornada 25 24-04-2022
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 02 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA E.BRAFA A 05 SANT GABRIEL, C.D. B
MONTAÑESA, C.F. A 41 SARRIA, C.P. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 80 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 33 ALZAMORA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 03 CONGRÉS CLUB ESP. A
SANT IGNASI C.E. A 42 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 60 EUROPA, C.E. D
Jornada 26 01-05-2022
SANT GABRIEL, C.D. B 20 Pª BARC. ANGUERA A
SARRIA, C.P. A 34 ESCOLA E.BRAFA A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 24 MONTAÑESA, C.F. A
ALZAMORA, C.F. B 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
CONGRÉS CLUB ESP. A 51 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 61 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. D 11 SANT IGNASI C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 41 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
Jornada 27 08-05-2022
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 01 SANT GABRIEL, C.D. B
Pª BARC. ANGUERA A 22 SARRIA, C.P. A
ESCOLA E.BRAFA A 41 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MONTAÑESA, C.F. A 21 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 01 CONGRÉS CLUB ESP. A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 22 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 14 EUROPA, C.E. D
SANT IGNASI C.E. A 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 28 15-05-2022
SARRIA, C.P. A 03 SANT GABRIEL, C.D. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 06 Pª BARC. ANGUERA A
ALZAMORA, C.F. B 26 ESCOLA E.BRAFA A
CONGRÉS CLUB ESP. A 01 MONTAÑESA, C.F. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 35 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
EUROPA, C.E. D 30 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT IGNASI C.E. A 33 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
Jornada 29 22-05-2022
SARRIA, C.P. A 04 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A
SANT GABRIEL, C.D. B 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. ANGUERA A 30 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA E.BRAFA A 42 CONGRÉS CLUB ESP. A
MONTAÑESA, C.F. A 20 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 42 EUROPA, C.E. D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 37 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 22 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 30 29-05-2022
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 21 SARRIA, C.P. A
ALZAMORA, C.F. B 24 SANT GABRIEL, C.D. B
CONGRÉS CLUB ESP. A 01 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 13 ESCOLA E.BRAFA A
EUROPA, C.E. D 13 MONTAÑESA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 32 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT IGNASI C.E. A 72 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.