Competició | TEMPORADA 2020-2021

segona divisio femeni juvenil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 42 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
RIUDOMS, C.D. A 62 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
MARTORELL C.F. B 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
RIBES, C.D. A 35 MORELL, C.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 10 VILADECANS U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 12 PALLEJA, C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 23 SANTBOIA, F.C. A
CORBERA , C.F. A
R
Descansa
Jornada 2 06-06-2021
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 11 CORBERA , C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 22 RIUDOMS, C.D. A
MORELL, C.D. A 30 MARTORELL C.F. B
VILADECANS U.D. A 61 RIBES, C.D. A
PALLEJA, C.F. B 04 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 80 MOLINS DE REI, C.F. A
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 3 13-06-2021
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 10 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 23 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
RIUDOMS, C.D. A 13 MORELL, C.D. A
MARTORELL C.F. B 13 VILADECANS U.D. A
RIBES, C.D. A 30 PALLEJA, C.F. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 33 SANTBOIA, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A
R
Descansa
CORBERA , C.F. A 17 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 4 20-06-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 10 CORBERA , C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
MORELL, C.D. A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
VILADECANS U.D. A 60 RIUDOMS, C.D. A
PALLEJA, C.F. B 02 MARTORELL C.F. B
SANTBOIA, F.C. A 22 RIBES, C.D. A
Descansa
R
TERRES DE L'EBRE, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 50 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 5 27-06-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 62 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 16 MORELL, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 33 VILADECANS U.D. A
RIUDOMS, C.D. A 50 PALLEJA, C.F. B
MARTORELL C.F. B 28 SANTBOIA, F.C. A
RIBES, C.D. A
R
Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
CORBERA , C.F. A 05 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 6 21-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 44 CORBERA , C.F. A
MORELL, C.D. A 40 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
VILADECANS U.D. A 50 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
PALLEJA, C.F. B 02 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANTBOIA, F.C. A 10 RIUDOMS, C.D. A
Descansa
R
MARTORELL C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 02 RIBES, C.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 04 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Jornada 7 28-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 06 MORELL, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 07 VILADECANS U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 10 PALLEJA, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 20 SANTBOIA, F.C. A
RIUDOMS, C.D. A
R
Descansa
MARTORELL C.F. B 10 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
RIBES, C.D. A 21 MOLINS DE REI, C.F. A
CORBERA , C.F. A 014 TERRES DE L'EBRE, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
MORELL, C.D. A 10 CORBERA , C.F. A
VILADECANS U.D. A 80 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
PALLEJA, C.F. B 11 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANTBOIA, F.C. A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 14 RIUDOMS, C.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 20 MARTORELL C.F. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 10 RIBES, C.D. A
Jornada 9 18-04-2021
MORELL, C.D. A 25 VILADECANS U.D. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 20 PALLEJA, C.F. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 12 SANTBOIA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
RIUDOMS, C.D. A 30 MOLINS DE REI, C.F. A
MARTORELL C.F. B 04 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
CORBERA , C.F. A 12 RIBES, C.D. A
Jornada 10 25-04-2021
VILADECANS U.D. A 110 CORBERA , C.F. A
PALLEJA, C.F. B 02 MORELL, C.D. A
SANTBOIA, F.C. A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 30 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
MOLINS DE REI, C.F. A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 41 RIUDOMS, C.D. A
RIBES, C.D. A 20 MARTORELL C.F. B
Jornada 11 02-05-2021
VILADECANS U.D. A 70 PALLEJA, C.F. B
MORELL, C.D. A 33 SANTBOIA, F.C. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 02 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 60 MOLINS DE REI, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 16 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 30 RIBES, C.D. A
CORBERA , C.F. A 35 MARTORELL C.F. B
Jornada 12 09-05-2021
PALLEJA, C.F. B 01 CORBERA , C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 21 VILADECANS U.D. A
Descansa
R
MORELL, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 44 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
MOLINS DE REI, C.F. A 23 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 50 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
RIBES, C.D. A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
MARTORELL C.F. B 05 RIUDOMS, C.D. A
Jornada 13 16-05-2021
PALLEJA, C.F. B 15 SANTBOIA, F.C. A
VILADECANS U.D. A
R
Descansa
MORELL, C.D. A 51 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 42 MOLINS DE REI, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 06 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 12 RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 20 MARTORELL C.F. B
CORBERA , C.F. A 23 RIUDOMS, C.D. A
Jornada 14 23-05-2021
CORBERA , C.F. A 12 SANTBOIA, F.C. A
Descansa
R
PALLEJA, C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 03 VILADECANS U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 13 MORELL, C.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
RIBES, C.D. A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
MARTORELL C.F. B 15 FONTSANTA-FATJO, C.D. D
RIUDOMS, C.D. A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 15 30-05-2021
SANTBOIA, F.C. A
R
Descansa
PALLEJA, C.F. B 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
VILADECANS U.D. A 70 MOLINS DE REI, C.F. A
MORELL, C.D. A 12 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 43 RIBES, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 02 MARTORELL C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. D 34 RIUDOMS, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 20 CORBERA , C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.