Competició | TEMPORADA 2019-2020

tercera catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
RAPITENCA, U.E. B 00 Descansa
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 24 LA CAVA, C.D. A
ROQUETENC, C.D. A 02 FLIX, J.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 02 REMOLINS-BITEM, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 20 SANTA BARBARA, C.F. A
BATEA, C.F. A 52 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 30 JESUS Y MARIA, U.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 12 GODALL, F.C. A
AMPOSTA, C.F. B 05 ALDEANA, U.E. A
Jornada 2 15-09-2019
Descansa 20 AMPOSTA, C.F. B
LA CAVA, C.D. A 10 RAPITENCA, U.E. B
FLIX, J.D. A 61 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 30 ROQUETENC, C.D. A
SANTA BARBARA, C.F. A 43 JESUS CATALONIA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 44 BATEA, C.F. A
GODALL, F.C. A 01 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
ALDEANA, U.E. A 10 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Jornada 3 22-09-2019
Descansa 12 LA CAVA, C.D. A
RAPITENCA, U.E. B 40 FLIX, J.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 03 REMOLINS-BITEM, U.E. A
ROQUETENC, C.D. A 12 SANTA BARBARA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 43 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 10 JESUS Y MARIA, U.D. A
BATEA, C.F. A 53 GODALL, F.C. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 11 ALDEANA, U.E. A
AMPOSTA, C.F. B 23 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Jornada 4 29-09-2019
LA CAVA, C.D. A 32 AMPOSTA, C.F. B
FLIX, J.D. A 20 Descansa
REMOLINS-BITEM, U.E. A 40 RAPITENCA, U.E. B
SANTA BARBARA, C.F. A 30 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 11 ROQUETENC, C.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 22 JESUS CATALONIA, C.F. A
GODALL, F.C. A 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ALDEANA, U.E. A 23 BATEA, C.F. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 15 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 5 06-10-2019
LA CAVA, C.D. A 30 FLIX, J.D. A
Descansa 05 REMOLINS-BITEM, U.E. A
RAPITENCA, U.E. B 01 SANTA BARBARA, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 18 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ROQUETENC, C.D. A 23 JESUS Y MARIA, U.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 10 GODALL, F.C. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 11 ALDEANA, U.E. A
BATEA, C.F. A 51 CORBERA D'EBRE, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 6 13-10-2019
FLIX, J.D. A 21 AMPOSTA, C.F. B
REMOLINS-BITEM, U.E. A 20 LA CAVA, C.D. A
SANTA BARBARA, C.F. A 41 Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 02 RAPITENCA, U.E. B
JESUS Y MARIA, U.D. A 31 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
GODALL, F.C. A 11 ROQUETENC, C.D. A
ALDEANA, U.E. A 20 JESUS CATALONIA, C.F. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 02 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 11 BATEA, C.F. A
Jornada 7 20-10-2019
FLIX, J.D. A 10 REMOLINS-BITEM, U.E. A
LA CAVA, C.D. A 31 SANTA BARBARA, C.F. A
Descansa 22 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
RAPITENCA, U.E. B 30 JESUS Y MARIA, U.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 04 GODALL, F.C. A
ROQUETENC, C.D. A 01 ALDEANA, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 20 CORBERA D'EBRE, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 35 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
AMPOSTA, C.F. B 35 BATEA, C.F. A
Jornada 8 27-10-2019
REMOLINS-BITEM, U.E. A 31 AMPOSTA, C.F. B
SANTA BARBARA, C.F. A 12 FLIX, J.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 30 LA CAVA, C.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 30 Descansa
GODALL, F.C. A 10 RAPITENCA, U.E. B
ALDEANA, U.E. A 102 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 03 ROQUETENC, C.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 24 JESUS CATALONIA, C.F. A
BATEA, C.F. A 20 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 9 03-11-2019
REMOLINS-BITEM, U.E. A 10 SANTA BARBARA, C.F. A
FLIX, J.D. A 24 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
LA CAVA, C.D. A 02 JESUS Y MARIA, U.D. A
Descansa 11 GODALL, F.C. A
RAPITENCA, U.E. B 12 ALDEANA, U.E. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 03 CORBERA D'EBRE, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 22 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
JESUS CATALONIA, C.F. A 16 BATEA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 22 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 10 10-11-2019
SANTA BARBARA, C.F. A 22 AMPOSTA, C.F. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 30 REMOLINS-BITEM, U.E. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 62 FLIX, J.D. A
GODALL, F.C. A 11 LA CAVA, C.D. A
ALDEANA, U.E. A 01 Descansa
CORBERA D'EBRE, C.F. A 26 RAPITENCA, U.E. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 30 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
BATEA, C.F. A 61 ROQUETENC, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 00 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 11 17-11-2019
SANTA BARBARA, C.F. A 21 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 20 JESUS Y MARIA, U.D. A
FLIX, J.D. A 11 GODALL, F.C. A
LA CAVA, C.D. A 23 ALDEANA, U.E. A
Descansa 32 CORBERA D'EBRE, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 34 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 15 BATEA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 00 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
AMPOSTA, C.F. B 24 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 12 24-11-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 41 AMPOSTA, C.F. B
SANTA BARBARA, C.F. A 02 JESUS Y MARIA, U.D. A
GODALL, F.C. A 32 REMOLINS-BITEM, U.E. A
ALDEANA, U.E. A 20 FLIX, J.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 34 LA CAVA, C.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 42 Descansa
BATEA, C.F. A 39 RAPITENCA, U.E. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 40 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 12 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 13 01-12-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 32 JESUS Y MARIA, U.D. A
SANTA BARBARA, C.F. A 31 GODALL, F.C. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 12 ALDEANA, U.E. A
FLIX, J.D. A 20 CORBERA D'EBRE, C.F. A
LA CAVA, C.D. A 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Descansa 22 BATEA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 03 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 04 JESUS CATALONIA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 41 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 14 15-12-2019
JESUS Y MARIA, U.D. A 32 AMPOSTA, C.F. B
GODALL, F.C. A 16 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALDEANA, U.E. A 30 SANTA BARBARA, C.F. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 12 REMOLINS-BITEM, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 41 FLIX, J.D. A
BATEA, C.F. A 30 LA CAVA, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 51 Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 30 RAPITENCA, U.E. B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 05 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 15 22-12-2019
JESUS Y MARIA, U.D. A 22 GODALL, F.C. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 21 ALDEANA, U.E. A
SANTA BARBARA, C.F. A 31 CORBERA D'EBRE, C.F. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 10 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
FLIX, J.D. A 23 BATEA, C.F. A
LA CAVA, C.D. A 11 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Descansa 11 JESUS CATALONIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 30 ROQUETENC, C.D. A
AMPOSTA, C.F. B 50 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 16 12-01-2020
AMPOSTA, C.F. B 30 GODALL, F.C. A
ALDEANA, U.E. A 12 JESUS Y MARIA, U.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 13 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 22 SANTA BARBARA, C.F. A
BATEA, C.F. A 23 REMOLINS-BITEM, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 20 FLIX, J.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 20 LA CAVA, C.D. A
ROQUETENC, C.D. A 22 Descansa
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 04 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 17 19-01-2020
GODALL, F.C. A 01 ALDEANA, U.E. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 10 CORBERA D'EBRE, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 42 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
SANTA BARBARA, C.F. A 44 BATEA, C.F. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 21 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
FLIX, J.D. A 22 JESUS CATALONIA, C.F. A
LA CAVA, C.D. A 33 ROQUETENC, C.D. A
Descansa 72 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. B 41 AMPOSTA, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
Descansa 31 RAPITENCA, U.E. B
LA CAVA, C.D. A 70 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
FLIX, J.D. A 14 ROQUETENC, C.D. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 40 JESUS CATALONIA, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A 13 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 41 BATEA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 22 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
GODALL, F.C. A 53 CORBERA D'EBRE, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 20 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 19 02-02-2020
AMPOSTA, C.F. B 23 Descansa
RAPITENCA, U.E. B 12 LA CAVA, C.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 05 FLIX, J.D. A
ROQUETENC, C.D. A 03 REMOLINS-BITEM, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 00 SANTA BARBARA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 32 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
BATEA, C.F. A 31 JESUS Y MARIA, U.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 30 GODALL, F.C. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 23 ALDEANA, U.E. A
Jornada 20 09-02-2020
LA CAVA, C.D. A 11 Descansa
FLIX, J.D. A 31 RAPITENCA, U.E. B
REMOLINS-BITEM, U.E. A 130 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
SANTA BARBARA, C.F. A 33 ROQUETENC, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 31 JESUS CATALONIA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
GODALL, F.C. A 02 BATEA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 10 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 31 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 21 16-02-2020
AMPOSTA, C.F. B 12 LA CAVA, C.D. A
Descansa 31 FLIX, J.D. A
RAPITENCA, U.E. B 14 REMOLINS-BITEM, U.E. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 03 SANTA BARBARA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 01 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 30 JESUS Y MARIA, U.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 20 GODALL, F.C. A
BATEA, C.F. A 12 ALDEANA, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 00 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Jornada 22 01-03-2020
FLIX, J.D. A 11 LA CAVA, C.D. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 60 Descansa
SANTA BARBARA, C.F. A 22 RAPITENCA, U.E. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 80 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 30 ROQUETENC, C.D. A
GODALL, F.C. A 21 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 31 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 10 BATEA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 30 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 23 08-03-2020
AMPOSTA, C.F. B 01 FLIX, J.D. A
LA CAVA, C.D. A 21 REMOLINS-BITEM, U.E. A
Descansa 32 SANTA BARBARA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 34 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 08 JESUS Y MARIA, U.D. A
ROQUETENC, C.D. A 01 GODALL, F.C. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 22 ALDEANA, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 31 CORBERA D'EBRE, C.F. A
BATEA, C.F. A 40 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 24 15-03-2020
REMOLINS-BITEM, U.E. A - FLIX, J.D. A
SANTA BARBARA, C.F. A - LA CAVA, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A - Descansa
JESUS Y MARIA, U.D. A - RAPITENCA, U.E. B
GODALL, F.C. A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
ALDEANA, U.E. A - ROQUETENC, C.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A - JESUS CATALONIA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
BATEA, C.F. A - AMPOSTA, C.F. B
Jornada 25 22-03-2020
AMPOSTA, C.F. B - REMOLINS-BITEM, U.E. A
FLIX, J.D. A - SANTA BARBARA, C.F. A
LA CAVA, C.D. A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa - JESUS Y MARIA, U.D. A
RAPITENCA, U.E. B - GODALL, F.C. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A - ALDEANA, U.E. A
ROQUETENC, C.D. A - CORBERA D'EBRE, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A - EBRE ESCOLA ESP.,CF A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A - BATEA, C.F. A
Jornada 26 29-03-2020
SANTA BARBARA, C.F. A - REMOLINS-BITEM, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A - FLIX, J.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A - LA CAVA, C.D. A
GODALL, F.C. A - Descansa
ALDEANA, U.E. A - RAPITENCA, U.E. B
CORBERA D'EBRE, C.F. A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A - ROQUETENC, C.D. A
BATEA, C.F. A - JESUS CATALONIA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A - AMPOSTA, C.F. B
Jornada 27 05-04-2020
AMPOSTA, C.F. B - SANTA BARBARA, C.F. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
FLIX, J.D. A - JESUS Y MARIA, U.D. A
LA CAVA, C.D. A - GODALL, F.C. A
Descansa - ALDEANA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. B - CORBERA D'EBRE, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A - EBRE ESCOLA ESP.,CF A
ROQUETENC, C.D. A - BATEA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 28 19-04-2020
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A - SANTA BARBARA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A - REMOLINS-BITEM, U.E. A
GODALL, F.C. A - FLIX, J.D. A
ALDEANA, U.E. A - LA CAVA, C.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF A - RAPITENCA, U.E. B
BATEA, C.F. A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A - ROQUETENC, C.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A - AMPOSTA, C.F. B
Jornada 29 26-04-2020
AMPOSTA, C.F. B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS Y MARIA, U.D. A - SANTA BARBARA, C.F. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A - GODALL, F.C. A
FLIX, J.D. A - ALDEANA, U.E. A
LA CAVA, C.D. A - CORBERA D'EBRE, C.F. A
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF A
RAPITENCA, U.E. B - BATEA, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ROQUETENC, C.D. A - JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 30 03-05-2020
JESUS Y MARIA, U.D. A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
GODALL, F.C. A - SANTA BARBARA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A - REMOLINS-BITEM, U.E. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A - FLIX, J.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A - LA CAVA, C.D. A
BATEA, C.F. A - Descansa
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A - RAPITENCA, U.E. B
JESUS CATALONIA, C.F. A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
ROQUETENC, C.D. A - AMPOSTA, C.F. B
Jornada 31 10-05-2020
AMPOSTA, C.F. B - JESUS Y MARIA, U.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A - GODALL, F.C. A
SANTA BARBARA, C.F. A - ALDEANA, U.E. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A - CORBERA D'EBRE, C.F. A
FLIX, J.D. A - EBRE ESCOLA ESP.,CF A
LA CAVA, C.D. A - BATEA, C.F. A
Descansa - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
RAPITENCA, U.E. B - JESUS CATALONIA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 32 17-05-2020
GODALL, F.C. A - JESUS Y MARIA, U.D. A
ALDEANA, U.E. A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A - SANTA BARBARA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A - REMOLINS-BITEM, U.E. A
BATEA, C.F. A - FLIX, J.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A - LA CAVA, C.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A - Descansa
ROQUETENC, C.D. A - RAPITENCA, U.E. B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A - AMPOSTA, C.F. B
Jornada 33 24-05-2020
GODALL, F.C. A - AMPOSTA, C.F. B
JESUS Y MARIA, U.D. A - ALDEANA, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A - CORBERA D'EBRE, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A - EBRE ESCOLA ESP.,CF A
REMOLINS-BITEM, U.E. A - BATEA, C.F. A
FLIX, J.D. A - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
LA CAVA, C.D. A - JESUS CATALONIA, C.F. A
Descansa - ROQUETENC, C.D. A
RAPITENCA, U.E. B - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 34 31-05-2020
ALDEANA, U.E. A - GODALL, F.C. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A - JESUS Y MARIA, U.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
BATEA, C.F. A - SANTA BARBARA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A - REMOLINS-BITEM, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A - FLIX, J.D. A
ROQUETENC, C.D. A - LA CAVA, C.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A - Descansa
AMPOSTA, C.F. B - RAPITENCA, U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.