Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga primera divisio infantil futbol sala | bcn gr 2

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
RIPOLLET F.S.,A 100 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CANET, F.S.,A 06 NATACIO SABADELL,B
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 62 SANT CUGAT F.S.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 11 LES CORTS UBAE. A.E.,B
MONTSANT, F.S.,A 05 BADALONA FUTSAL IRIS,A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A 21 C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 40 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Jornada 2 12-10-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 110 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
NATACIO SABADELL,B 22 RIPOLLET F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,A 14 CANET, F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 63 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 32 CES BOSCO ROCAFORT,A
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A 80 MONTSANT, F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 11 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
Jornada 3 19-10-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 04 NATACIO SABADELL,B
RIPOLLET F.S.,A 81 SANT CUGAT F.S.,A
CANET, F.S.,A 32 LES CORTS UBAE. A.E.,B
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 25 BADALONA FUTSAL IRIS,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 18 C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
MONTSANT, F.S.,A 23 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 71 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
Jornada 4 26-10-2019
NATACIO SABADELL,B 13 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
SANT CUGAT F.S.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 23 RIPOLLET F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 32 CANET, F.S.,A
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A 31 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 12 CES BOSCO ROCAFORT,A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A 41 MONTSANT, F.S.,A
Jornada 5 09-11-2019
NATACIO SABADELL,B 33 SANT CUGAT F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 17 LES CORTS UBAE. A.E.,B
RIPOLLET F.S.,A 10 BADALONA FUTSAL IRIS,A
CANET, F.S.,A 13 C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 52 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 24 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 81 MONTSANT, F.S.,A
Jornada 6 16-11-2019
SANT CUGAT F.S.,A 012 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 22 NATACIO SABADELL,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A 90 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A 14 RIPOLLET F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 34 CANET, F.S.,A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A 50 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
MONTSANT, F.S.,A 23 CES BOSCO ROCAFORT,A
Jornada 7 23-11-2019
SANT CUGAT F.S.,A 12 LES CORTS UBAE. A.E.,B
NATACIO SABADELL,B 12 BADALONA FUTSAL IRIS,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 010 C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
RIPOLLET F.S.,A 11 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CANET, F.S.,A 82 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 52 MONTSANT, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 100 CES BOSCO ROCAFORT,A
Jornada 8 30-11-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B 61 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 71 SANT CUGAT F.S.,A
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A 10 NATACIO SABADELL,B
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A 02 RIPOLLET F.S.,A
MONTSANT, F.S.,A 32 CANET, F.S.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 43 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
Jornada 9 14-12-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B 12 BADALONA FUTSAL IRIS,A
SANT CUGAT F.S.,A 13 C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
NATACIO SABADELL,B 31 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 05 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
RIPOLLET F.S.,A 72 MONTSANT, F.S.,A
CANET, F.S.,A 34 CES BOSCO ROCAFORT,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 91 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
Jornada 10 21-12-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,A 40 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A 90 LES CORTS UBAE. A.E.,B
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 31 SANT CUGAT F.S.,A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A 10 NATACIO SABADELL,B
MONTSANT, F.S.,A 40 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 12 RIPOLLET F.S.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 35 CANET, F.S.,A
Jornada 11 11-01-2020
BADALONA FUTSAL IRIS,A 43 C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 42 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
SANT CUGAT F.S.,A 13 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
NATACIO SABADELL,B 01 MONTSANT, F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 13 CES BOSCO ROCAFORT,A
RIPOLLET F.S.,A 30 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 61 CANET, F.S.,A
Jornada 12 18-01-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 63 C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 12 BADALONA FUTSAL IRIS,A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A 33 LES CORTS UBAE. A.E.,B
MONTSANT, F.S.,A 02 SANT CUGAT F.S.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 03 NATACIO SABADELL,B
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CANET, F.S.,A 43 RIPOLLET F.S.,A
Jornada 13 25-01-2020
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A 72 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 54 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 53 MONTSANT, F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,A 11 CES BOSCO ROCAFORT,A
NATACIO SABADELL,B 21 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 22 CANET, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A 42 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 05 RIPOLLET F.S.,A
NATACIO SABADELL,B 51 CANET, F.S.,A
SANT CUGAT F.S.,A 51 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 10 CES BOSCO ROCAFORT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 42 MONTSANT, F.S.,A
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A 12 AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 05 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 15 15-02-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A 50 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
RIPOLLET F.S.,A 12 NATACIO SABADELL,B
CANET, F.S.,A 52 SANT CUGAT F.S.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 13 LES CORTS UBAE. A.E.,B
CES BOSCO ROCAFORT,A 33 BADALONA FUTSAL IRIS,A
MONTSANT, F.S.,A 04 C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A 01 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Jornada 16 29-02-2020
NATACIO SABADELL,B 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANT CUGAT F.S.,A 28 RIPOLLET F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 24 CANET, F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 92 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A 20 CES BOSCO ROCAFORT,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 22 MONTSANT, F.S.,A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A 14 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 17 14-03-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - NATACIO SABADELL,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - SANT CUGAT F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
CANET, F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
CES BOSCO ROCAFORT,A 42 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
MONTSANT, F.S.,A - AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
Jornada 18 21-03-2020
SANT CUGAT F.S.,A - NATACIO SABADELL,B
LES CORTS UBAE. A.E.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - RIPOLLET F.S.,A
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A - CANET, F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
MONTSANT, F.S.,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 19 28-03-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - SANT CUGAT F.S.,A
NATACIO SABADELL,B - LES CORTS UBAE. A.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
RIPOLLET F.S.,A - C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
CANET, F.S.,A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - MONTSANT, F.S.,A
Jornada 20 04-04-2020
LES CORTS UBAE. A.E.,B - SANT CUGAT F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - NATACIO SABADELL,B
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - RIPOLLET F.S.,A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A - CANET, F.S.,A
MONTSANT, F.S.,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 21 18-04-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
SANT CUGAT F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
NATACIO SABADELL,B - C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
RIPOLLET F.S.,A - AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
CANET, F.S.,A - MONTSANT, F.S.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
Jornada 22 25-04-2020
BADALONA FUTSAL IRIS,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A - SANT CUGAT F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - NATACIO SABADELL,B
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MONTSANT, F.S.,A - RIPOLLET F.S.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - CANET, F.S.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 23 09-05-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B - C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
SANT CUGAT F.S.,A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
NATACIO SABADELL,B - AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - MONTSANT, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
CANET, F.S.,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
Jornada 24 16-05-2020
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A - SANT CUGAT F.S.,A
MONTSANT, F.S.,A - NATACIO SABADELL,B
CES BOSCO ROCAFORT,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - RIPOLLET F.S.,A
CANET, F.S.,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
Jornada 25 23-05-2020
C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A - C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B - AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A
SANT CUGAT F.S.,A - MONTSANT, F.S.,A
NATACIO SABADELL,B - CES BOSCO ROCAFORT,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
RIPOLLET F.S.,A - CANET, F.S.,A
Jornada 26 30-05-2020
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A - C.E.T. 10, FS (ARTOS SPORTS CLUB),A
AMACAUTOMOTIVE MONTCADA,A - BADALONA FUTSAL IRIS,A
MONTSANT, F.S.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
CES BOSCO ROCAFORT,A - SANT CUGAT F.S.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - NATACIO SABADELL,B
CANET, F.S.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A - RIPOLLET F.S.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.