Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga primera divisio catalana futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
FUTSAL CERVELLO C.E. A 21 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 53 F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
BELLVER C.E. A 67 ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A 43 PIERA F.S. A
AECS L'HOSPITALET B 46 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A 76 GAVA, FS. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 33 ESPORTIU MARTORELL A
Jornada 2 12-10-2019
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 04 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A 36 FUTSAL CERVELLO C.E. A
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A 36 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
PIERA F.S. A 33 BELLVER C.E. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 32 AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
GAVA, FS. A 46 AECS L'HOSPITALET B
ESPORTIU MARTORELL A 28 BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
Jornada 3 19-10-2019
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 33 F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 53 ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 97 PIERA F.S. A
BELLVER C.E. A 27 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A 56 GAVA, FS. A
AECS L'HOSPITALET B 46 ESPORTIU MARTORELL A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 36 BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
Jornada 4 26-10-2019
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A 43 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A 53 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
PIERA F.S. A 512 FUTSAL CERVELLO C.E. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 28 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
GAVA, FS. A 32 BELLVER C.E. A
ESPORTIU MARTORELL A 63 AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A 31 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 5 09-11-2019
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A 48 ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 31 PIERA F.S. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 53 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 94 GAVA, FS. A
BELLVER C.E. A 104 ESPORTIU MARTORELL A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A 84 BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 56 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 6 16-11-2019
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 23 ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
PIERA F.S. A 410 F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 52 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
GAVA, FS. A 32 FUTSAL CERVELLO C.E. A
ESPORTIU MARTORELL A 27 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A 24 BELLVER C.E. A
AECS L'HOSPITALET B 75 AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
Jornada 7 23-11-2019
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A 24 PIERA F.S. A
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A 66 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 03 GAVA, FS. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 123 ESPORTIU MARTORELL A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 54 BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
BELLVER C.E. A 26 AECS L'HOSPITALET B
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 26 AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
Jornada 8 30-11-2019
PIERA F.S. A 58 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 64 ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
GAVA, FS. A 47 F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
ESPORTIU MARTORELL A 43 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A 24 FUTSAL CERVELLO C.E. A
AECS L'HOSPITALET B 57 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A 53 BELLVER C.E. A
Jornada 9 14-12-2019
PIERA F.S. A 64 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A 32 GAVA, FS. A
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A 73 ESPORTIU MARTORELL A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 911 BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 51 AECS L'HOSPITALET B
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 61 AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 42 BELLVER C.E. A
Jornada 10 21-12-2019
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 75 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
GAVA, FS. A 38 PIERA F.S. A
ESPORTIU MARTORELL A 42 ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A 26 F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
AECS L'HOSPITALET B 62 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A 34 FUTSAL CERVELLO C.E. A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 80 BELLVER C.E. A
Jornada 11 11-01-2020
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 96 GAVA, FS. A
PIERA F.S. A 94 ESPORTIU MARTORELL A
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A 74 BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A 64 AECS L'HOSPITALET B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 72 AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 93 BELLVER C.E. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 111 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
Jornada 12 18-01-2020
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 15 GAVA, FS. A
ESPORTIU MARTORELL A 48 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A 52 PIERA F.S. A
AECS L'HOSPITALET B 42 ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A 24 F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
BELLVER C.E. A 44 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 44 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 13 25-01-2020
GAVA, FS. A 51 ESPORTIU MARTORELL A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 104 BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
PIERA F.S. A 24 AECS L'HOSPITALET B
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A 52 AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A 84 BELLVER C.E. A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 13 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 30 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 46 FUTSAL CERVELLO C.E. A
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A 310 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A 61 BELLVER C.E. A
PIERA F.S. A 86 AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 87 AECS L'HOSPITALET B
GAVA, FS. A 53 BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
ESPORTIU MARTORELL A 51 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 15 15-02-2020
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 36 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 96 F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 57 ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
BELLVER C.E. A 55 PIERA F.S. A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A 48 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AECS L'HOSPITALET B 32 GAVA, FS. A
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A 22 ESPORTIU MARTORELL A
Jornada 16 29-02-2020
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A 44 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A 36 FUTSAL CERVELLO C.E. A
PIERA F.S. A 18 FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 57 BELLVER C.E. A
GAVA, FS. A 80 AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
ESPORTIU MARTORELL A 12 AECS L'HOSPITALET B
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A 74 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 17 14-03-2020
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A - F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - PIERA F.S. A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
BELLVER C.E. A - GAVA, FS. A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A - ESPORTIU MARTORELL A
AECS L'HOSPITALET B - BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
Jornada 18 21-03-2020
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A - F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
PIERA F.S. A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - FUTSAL CERVELLO C.E. A
GAVA, FS. A - FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
ESPORTIU MARTORELL A - BELLVER C.E. A
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A - AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
AECS L'HOSPITALET B - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 19 28-03-2020
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A - PIERA F.S. A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
FUTSAL CERVELLO C.E. A - GAVA, FS. A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A - ESPORTIU MARTORELL A
BELLVER C.E. A - BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A - AECS L'HOSPITALET B
Jornada 20 04-04-2020
PIERA F.S. A - ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
GAVA, FS. A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
ESPORTIU MARTORELL A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A - FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
AECS L'HOSPITALET B - BELLVER C.E. A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 21 18-04-2020
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A - PIERA F.S. A
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A - GAVA, FS. A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - ESPORTIU MARTORELL A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A - AECS L'HOSPITALET B
BELLVER C.E. A - AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
Jornada 22 25-04-2020
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - PIERA F.S. A
GAVA, FS. A - ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
ESPORTIU MARTORELL A - F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
AECS L'HOSPITALET B - FUTSAL CERVELLO C.E. A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A - FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
BELLVER C.E. A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 23 09-05-2020
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
PIERA F.S. A - GAVA, FS. A
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A - ESPORTIU MARTORELL A
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A - BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - AECS L'HOSPITALET B
FUTSAL CERVELLO C.E. A - AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
BELLVER C.E. A - FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
Jornada 24 16-05-2020
GAVA, FS. A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
ESPORTIU MARTORELL A - PIERA F.S. A
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A - ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
AECS L'HOSPITALET B - F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
BELLVER C.E. A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 25 23-05-2020
GAVA, FS. A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - ESPORTIU MARTORELL A
PIERA F.S. A - BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A
ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A - AECS L'HOSPITALET B
F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A - AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - BELLVER C.E. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A - FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A
Jornada 26 30-05-2020
ESPORTIU MARTORELL A - GAVA, FS. A
BERNADET LOGISTICS CAPELLADES A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AECS L'HOSPITALET B - PIERA F.S. A
AGUILA MARESME ASSOCIACIO ESPORTIVA A - ABRERA CLUB ESPORTIU BECORP RENTAL HOMES A
BELLVER C.E. A - F.S CASTELLDEFELS TIBU-RON A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A - C.E. SALA TR3S GAVÀ A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.