Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona divisio femeni alevi | grup 2

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
Descansa
R
LLERONA, C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 24 CIRERA, U.D.,A
MASNOU AT.,A
R
Descansa
CENTELLES, U.E.,A 019 OAR VIC,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 64 MOLLET U.E.,CF.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 03 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 17 MOIA, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 01 SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 2 20-10-2019
LLERONA, C.E.,B 120 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
CIRERA, U.D.,A
R
Descansa
Descansa
R
VILASSAR MAR,U.E.,A
OAR VIC,A 50 MASNOU AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 90 CENTELLES, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 71 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
MOIA, C.E.,A 11 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 70 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 3 27-10-2019
LLERONA, C.E.,B 33 CIRERA, U.D.,A
Descansa
R
R
Descansa
VILASSAR MAR,U.E.,A 06 OAR VIC,A
MASNOU AT.,A 121 MOLLET U.E.,CF.,A
CENTELLES, U.E.,A 025 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 71 MOIA, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 31 SEAGULL BDN, C.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 4 03-11-2019
CIRERA, U.D.,A 130 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Descansa
R
LLERONA, C.E.,B
OAR VIC,A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,A 03 VILASSAR MAR,U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 41 MASNOU AT.,A
MOIA, C.E.,A 100 CENTELLES, U.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 31 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 19 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 5 10-11-2019
CIRERA, U.D.,A
R
Descansa
LLERONA, C.E.,B 44 OAR VIC,A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MASNOU AT.,A 80 MOIA, C.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 07 SEAGULL BDN, C.E.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 110 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 6 17-11-2019
Descansa
R
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
OAR VIC,A 21 CIRERA, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 010 LLERONA, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
R
Descansa
MOIA, C.E.,A 08 VILASSAR MAR,U.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 24 MASNOU AT.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 100 CENTELLES, U.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 32 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
Jornada 7 24-11-2019
Descansa
R
OAR VIC,A
CIRERA, U.D.,A 140 MOLLET U.E.,CF.,A
LLERONA, C.E.,B 05 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Descansa
R
MOIA, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 50 SEAGULL BDN, C.E.,B
MASNOU AT.,A 80 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
CENTELLES, U.E.,A 010 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 35 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
Jornada 8 01-12-2019
OAR VIC,A 160 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 10 CIRERA, U.D.,A
MOIA, C.E.,A 010 LLERONA, C.E.,B
SEAGULL BDN, C.E.,B
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 12 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 13 MASNOU AT.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 50 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 9 15-12-2019
OAR VIC,A 130 MOLLET U.E.,CF.,A
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CIRERA, U.D.,A 110 MOIA, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 70 SEAGULL BDN, C.E.,B
Descansa
R
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 73 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MASNOU AT.,A 50 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 50 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 10 22-12-2019
MOLLET U.E.,CF.,A 11 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 02 OAR VIC,A
MOIA, C.E.,A
R
Descansa
SEAGULL BDN, C.E.,B 010 CIRERA, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 08 LLERONA, C.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 08 VILASSAR MAR,U.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 013 MASNOU AT.,A
Jornada 11 12-01-2020
MOLLET U.E.,CF.,A 39 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
OAR VIC,A 100 MOIA, C.E.,A
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E.,B
CIRERA, U.D.,A 110 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
LLERONA, C.E.,B 72 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 170 CENTELLES, U.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 09 MASNOU AT.,A
Jornada 12 19-01-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 161 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MOIA, C.E.,A 53 MOLLET U.E.,CF.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 08 OAR VIC,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 15 CIRERA, U.D.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 08 LLERONA, C.E.,B
CENTELLES, U.E.,A
R
Descansa
MASNOU AT.,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 13 26-01-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 160 MOIA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 44 SEAGULL BDN, C.E.,B
OAR VIC,A 120 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
CIRERA, U.D.,A 100 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
LLERONA, C.E.,B 130 CENTELLES, U.E.,A
Descansa
R
MASNOU AT.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 28 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 14 02-02-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 53 MOIA, C.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 16 MOLLET U.E.,CF.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 010 OAR VIC,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
R
Descansa
CENTELLES, U.E.,A 011 CIRERA, U.D.,A
MASNOU AT.,A 16 LLERONA, C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A
R
Descansa
Jornada 15 09-02-2020
MOIA, C.E.,A 02 SEAGULL BDN, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 180 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MOLLET U.E.,CF.,A 21 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
OAR VIC,A 110 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
Descansa
R
CENTELLES, U.E.,A
CIRERA, U.D.,A 31 MASNOU AT.,A
LLERONA, C.E.,B 40 VILASSAR MAR,U.E.,A
Descansa
R
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
LLERONA, C.E.,B
R
Descansa
CIRERA, U.D.,A 53 VILASSAR MAR,U.E.,A
Descansa
R
MASNOU AT.,A
OAR VIC,A 120 CENTELLES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 44 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 62 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 40 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
SEAGULL BDN, C.E.,B 42 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 17 01-03-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 210 LLERONA, C.E.,B
Descansa
R
CIRERA, U.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A
R
Descansa
MASNOU AT.,A 05 OAR VIC,A
CENTELLES, U.E.,A 03 MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A 16 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 72 MOIA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 03 SEAGULL BDN, C.E.,B
Jornada 18 08-03-2020
CIRERA, U.D.,A 64 LLERONA, C.E.,B
Descansa
R
R
Descansa
OAR VIC,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 24 MASNOU AT.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 150 CENTELLES, U.E.,A
MOIA, C.E.,A 21 ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 00 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 03 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 19 15-03-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - CIRERA, U.D.,A
LLERONA, C.E.,B
R
Descansa
Descansa
R
OAR VIC,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
MASNOU AT.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CENTELLES, U.E.,A - MOIA, C.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - SEAGULL BDN, C.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 20 22-03-2020
Descansa
R
CIRERA, U.D.,A
OAR VIC,A - LLERONA, C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,A
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
MOIA, C.E.,A - MASNOU AT.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B - CENTELLES, U.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 21 29-03-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
R
Descansa
CIRERA, U.D.,A - OAR VIC,A
LLERONA, C.E.,B - MOLLET U.E.,CF.,A
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - MOIA, C.E.,A
MASNOU AT.,A - SEAGULL BDN, C.E.,B
CENTELLES, U.E.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 22 05-04-2020
OAR VIC,A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,A - CIRERA, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - LLERONA, C.E.,B
MOIA, C.E.,A
R
Descansa
SEAGULL BDN, C.E.,B - VILASSAR MAR,U.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - MASNOU AT.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - CENTELLES, U.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 23 19-04-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - OAR VIC,A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,A
CIRERA, U.D.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LLERONA, C.E.,B - MOIA, C.E.,A
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MASNOU AT.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
Jornada 24 26-04-2020
MOLLET U.E.,CF.,A - OAR VIC,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
R
Descansa
MOIA, C.E.,A - CIRERA, U.D.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B - LLERONA, C.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - MASNOU AT.,A
CENTELLES, U.E.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 25 03-05-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
OAR VIC,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Descansa
R
MOIA, C.E.,A
CIRERA, U.D.,A - SEAGULL BDN, C.E.,B
LLERONA, C.E.,B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
MASNOU AT.,A - CENTELLES, U.E.,A
Jornada 26 10-05-2020
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - MOLLET U.E.,CF.,A
MOIA, C.E.,A - OAR VIC,A
SEAGULL BDN, C.E.,B
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - CIRERA, U.D.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - LLERONA, C.E.,B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
R
Descansa
CENTELLES, U.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
MASNOU AT.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 27 17-05-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MOLLET U.E.,CF.,A - MOIA, C.E.,A
OAR VIC,A - SEAGULL BDN, C.E.,B
Descansa
R
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
CIRERA, U.D.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B - ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
Descansa
R
CENTELLES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - MASNOU AT.,A
Jornada 28 24-05-2020
MOIA, C.E.,A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SEAGULL BDN, C.E.,B - MOLLET U.E.,CF.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - OAR VIC,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - CIRERA, U.D.,A
CENTELLES, U.E.,A - LLERONA, C.E.,B
MASNOU AT.,A
R
Descansa
VILASSAR MAR,U.E.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 29 31-05-2020
MOIA, C.E.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A - SEAGULL BDN, C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
OAR VIC,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A
CIRERA, U.D.,A - CENTELLES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,B - MASNOU AT.,A
Descansa
R
VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 30 07-06-2020
SEAGULL BDN, C.E.,B - MOIA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF.,A - OAR VIC,A
CENTELLES, U.E.,A
R
Descansa
MASNOU AT.,A - CIRERA, U.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - LLERONA, C.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.