Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 tercera divisio | grup 32

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G 81 Descansa
MATADEPERA, F.C. A 90 ULLASTRELL C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 13 RUBI, U.E. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 69 Descansa
MERCANTIL, C.E J 95 SANT PERE NORD , C.F. A
JUAN XXIII,C.S. B 52 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 45 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 34 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Jornada 2 20-10-2019
Descansa 55 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
ULLASTRELL C.F. A 35 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
RUBI, U.E. C 09 MATADEPERA, F.C. A
Descansa 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
SANT PERE NORD , C.F. A 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 16 MERCANTIL, C.E J
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 47 JUAN XXIII,C.S. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 23 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Jornada 3 27-10-2019
Descansa 23 ULLASTRELL C.F. A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G 51 RUBI, U.E. C
MATADEPERA, F.C. A 102 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 15 SANT PERE NORD , C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 91 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
MERCANTIL, C.E J 71 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
JUAN XXIII,C.S. B 07 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 55 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Jornada 4 03-11-2019
ULLASTRELL C.F. A 36 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
RUBI, U.E. C 23 Descansa
Descansa 111 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
SANT PERE NORD , C.F. A 18 MATADEPERA, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 25 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 05 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 51 MERCANTIL, C.E J
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 22 JUAN XXIII,C.S. B
Jornada 5 10-11-2019
ULLASTRELL C.F. A 25 RUBI, U.E. C
Descansa 45 Descansa
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G 54 SANT PERE NORD , C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 161 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 45 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MERCANTIL, C.E J 05 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 22 JUAN XXIII,C.S. B
Jornada 6 17-11-2019
RUBI, U.E. C 48 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Descansa 12 ULLASTRELL C.F. A
SANT PERE NORD , C.F. A 62 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 27 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 214 MATADEPERA, F.C. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 90 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 54 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
JUAN XXIII,C.S. B 53 MERCANTIL, C.E J
Jornada 7 24-11-2019
RUBI, U.E. C 55 Descansa
ULLASTRELL C.F. A 53 SANT PERE NORD , C.F. A
Descansa 44 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G 60 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
MATADEPERA, F.C. A 72 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 24 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 21 JUAN XXIII,C.S. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 55 MERCANTIL, C.E J
Jornada 8 01-12-2019
Descansa 44 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SANT PERE NORD , C.F. A 32 RUBI, U.E. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 24 ULLASTRELL C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 20 Descansa
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 32 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 26 MATADEPERA, F.C. A
JUAN XXIII,C.S. B 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
MERCANTIL, C.E J 15 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Jornada 9 15-12-2019
Descansa 34 SANT PERE NORD , C.F. A
RUBI, U.E. C 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
ULLASTRELL C.F. A 26 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
Descansa 36 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G 53 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
MATADEPERA, F.C. A 100 JUAN XXIII,C.S. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 25 MERCANTIL, C.E J
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Jornada 10 22-12-2019
SANT PERE NORD , C.F. A 44 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 32 Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 54 RUBI, U.E. C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 71 ULLASTRELL C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 70 Descansa
JUAN XXIII,C.S. B 24 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
MERCANTIL, C.E J 18 MATADEPERA, F.C. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 90 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
Jornada 11 12-01-2020
SANT PERE NORD , C.F. A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
Descansa 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
RUBI, U.E. C 25 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
ULLASTRELL C.F. A 23 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Descansa 22 JUAN XXIII,C.S. B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G 92 MERCANTIL, C.E J
MATADEPERA, F.C. A 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 61 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
Jornada 12 19-01-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 46 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 33 SANT PERE NORD , C.F. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 122 Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 61 RUBI, U.E. C
JUAN XXIII,C.S. B 22 ULLASTRELL C.F. A
MERCANTIL, C.E J 63 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 38 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 016 MATADEPERA, F.C. A
Jornada 13 26-01-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
SANT PERE NORD , C.F. A 23 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Descansa 16 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
RUBI, U.E. C 40 JUAN XXIII,C.S. B
ULLASTRELL C.F. A 74 MERCANTIL, C.E J
Descansa 63 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G 121 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 218 MATADEPERA, F.C. A
Jornada 14 02-02-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 50 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 41 SANT PERE NORD , C.F. A
JUAN XXIII,C.S. B 40 Descansa
MERCANTIL, C.E J 72 RUBI, U.E. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 42 ULLASTRELL C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 17 Descansa
MATADEPERA, F.C. A 60 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
Jornada 15 09-02-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 54 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 47 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
SANT PERE NORD , C.F. A 31 JUAN XXIII,C.S. B
Descansa 55 MERCANTIL, C.E J
RUBI, U.E. C 15 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
ULLASTRELL C.F. A 110 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
Descansa 17 MATADEPERA, F.C. A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G 51 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
Descansa 39 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
ULLASTRELL C.F. A 07 MATADEPERA, F.C. A
RUBI, U.E. C 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
Descansa 39 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SANT PERE NORD , C.F. A 42 MERCANTIL, C.E J
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 15 JUAN XXIII,C.S. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 33 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 103 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 17 01-03-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 76 Descansa
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G 41 ULLASTRELL C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 111 RUBI, U.E. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 26 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 62 SANT PERE NORD , C.F. A
MERCANTIL, C.E J 91 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
JUAN XXIII,C.S. B 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 15 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Jornada 18 08-03-2020
ULLASTRELL C.F. A 63 Descansa
RUBI, U.E. C 55 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
Descansa 114 MATADEPERA, F.C. A
SANT PERE NORD , C.F. A 44 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 14 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 43 MERCANTIL, C.E J
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 82 JUAN XXIII,C.S. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 41 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 19 15-03-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - ULLASTRELL C.F. A
Descansa - RUBI, U.E. C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G - Descansa
MATADEPERA, F.C. A - SANT PERE NORD , C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
MERCANTIL, C.E J - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
JUAN XXIII,C.S. B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Jornada 20 22-03-2020
RUBI, U.E. C - ULLASTRELL C.F. A
Descansa - Descansa
SANT PERE NORD , C.F. A - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - MATADEPERA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - MERCANTIL, C.E J
JUAN XXIII,C.S. B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 21 29-03-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - RUBI, U.E. C
ULLASTRELL C.F. A - Descansa
Descansa - SANT PERE NORD , C.F. A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
MATADEPERA, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
MERCANTIL, C.E J - JUAN XXIII,C.S. B
Jornada 22 05-04-2020
Descansa - RUBI, U.E. C
SANT PERE NORD , C.F. A - ULLASTRELL C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - MATADEPERA, F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
JUAN XXIII,C.S. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
MERCANTIL, C.E J - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 23 19-04-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - Descansa
RUBI, U.E. C - SANT PERE NORD , C.F. A
ULLASTRELL C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MATADEPERA, F.C. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - JUAN XXIII,C.S. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - MERCANTIL, C.E J
Jornada 24 26-04-2020
SANT PERE NORD , C.F. A - Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - RUBI, U.E. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H - ULLASTRELL C.F. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
JUAN XXIII,C.S. B - MATADEPERA, F.C. A
MERCANTIL, C.E J - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 25 03-05-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - SANT PERE NORD , C.F. A
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
RUBI, U.E. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
ULLASTRELL C.F. A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Descansa - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G - JUAN XXIII,C.S. B
MATADEPERA, F.C. A - MERCANTIL, C.E J
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Jornada 26 10-05-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - SANT PERE NORD , C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H - Descansa
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - RUBI, U.E. C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - ULLASTRELL C.F. A
JUAN XXIII,C.S. B - Descansa
MERCANTIL, C.E J - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - MATADEPERA, F.C. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 27 17-05-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
SANT PERE NORD , C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
Descansa - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
RUBI, U.E. C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
ULLASTRELL C.F. A - JUAN XXIII,C.S. B
Descansa - MERCANTIL, C.E J
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
MATADEPERA, F.C. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
Jornada 28 24-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - SANT PERE NORD , C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - Descansa
JUAN XXIII,C.S. B - RUBI, U.E. C
MERCANTIL, C.E J - ULLASTRELL C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
MATADEPERA, F.C. A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 29 31-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SANT PERE NORD , C.F. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Descansa - JUAN XXIII,C.S. B
RUBI, U.E. C - MERCANTIL, C.E J
ULLASTRELL C.F. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Descansa - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G - MATADEPERA, F.C. A
Jornada 30 07-06-2020
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
JUAN XXIII,C.S. B - SANT PERE NORD , C.F. A
MERCANTIL, C.E J - Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - RUBI, U.E. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - ULLASTRELL C.F. A
MATADEPERA, F.C. A - Descansa
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.