Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona catalana | grup 4

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
SALLENT, C.E. A 01 CAN TRIAS, U.D. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 01 RIPOLLET, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 14 GIRONELLA, C.F. AT. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 11 LA TORRETA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 BERGA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A 12 JOANENC, F.C. A
SABADELLENCA, UE. A 01 LES FRANQUESES, C.F. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 23 CALAF, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 22 TORELLO, C.F. A
Jornada 2 15-09-2019
CAN TRIAS, U.D. A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
RIPOLLET, C.F. A 40 SALLENT, C.E. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 11 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
LA TORRETA, C.F. A 24 SABADELL F.C., C.E. B
BERGA, C.E. A 01 CALDES MONTBUI, C.F. A
JOANENC, F.C. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LES FRANQUESES, C.F. A 13 CARDEDEU, F.C. A
CALAF, U.D. A 30 SABADELLENCA, UE. A
TORELLO, C.F. A 00 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 3 22-09-2019
CAN TRIAS, U.D. A 32 RIPOLLET, C.F. A
SALLENT, C.E. A 30 GIRONELLA, C.F. AT. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 41 LA TORRETA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 32 BERGA, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 41 JOANENC, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 00 LES FRANQUESES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 12 CALAF, U.D. A
SABADELLENCA, UE. A 30 TORELLO, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 60 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 4 29-09-2019
RIPOLLET, C.F. A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 00 CAN TRIAS, U.D. A
LA TORRETA, C.F. A 23 SALLENT, C.E. A
BERGA, C.E. A 32 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
JOANENC, F.C. A 51 SABADELL F.C., C.E. B
LES FRANQUESES, C.F. A 22 CALDES MONTBUI, C.F. A
CALAF, U.D. A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
TORELLO, C.F. A 12 CARDEDEU, F.C. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 42 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 5 06-10-2019
RIPOLLET, C.F. A 10 GIRONELLA, C.F. AT. A
CAN TRIAS, U.D. A 42 LA TORRETA, C.F. A
SALLENT, C.E. A 23 BERGA, C.E. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 22 JOANENC, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. B 03 LES FRANQUESES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 22 CALAF, U.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 TORELLO, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 61 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 42 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 6 13-10-2019
GIRONELLA, C.F. AT. A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
LA TORRETA, C.F. A 22 RIPOLLET, C.F. A
BERGA, C.E. A 02 CAN TRIAS, U.D. A
JOANENC, F.C. A 10 SALLENT, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 10 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
CALAF, U.D. A 10 SABADELL F.C., C.E. B
TORELLO, C.F. A 43 CALDES MONTBUI, C.F. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SABADELLENCA, UE. A 12 CARDEDEU, F.C. A
Jornada 7 20-10-2019
GIRONELLA, C.F. AT. A 21 LA TORRETA, C.F. A
RIPOLLET, C.F. A 51 BERGA, C.E. A
CAN TRIAS, U.D. A 01 JOANENC, F.C. A
SALLENT, C.E. A 13 LES FRANQUESES, C.F. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 31 CALAF, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. B 26 TORELLO, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 50 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 30 SABADELLENCA, UE. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 53 CARDEDEU, F.C. A
Jornada 8 27-10-2019
LA TORRETA, C.F. A 16 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BERGA, C.E. A 11 GIRONELLA, C.F. AT. A
JOANENC, F.C. A 11 RIPOLLET, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 21 CAN TRIAS, U.D. A
CALAF, U.D. A 11 SALLENT, C.E. A
TORELLO, C.F. A 00 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 13 SABADELL F.C., C.E. B
SABADELLENCA, UE. A 20 CALDES MONTBUI, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 9 03-11-2019
LA TORRETA, C.F. A 23 BERGA, C.E. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 21 JOANENC, F.C. A
RIPOLLET, C.F. A 10 LES FRANQUESES, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 22 CALAF, U.D. A
SALLENT, C.E. A 41 TORELLO, C.F. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 41 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. B 03 SABADELLENCA, UE. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 40 CARDEDEU, F.C. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 10 10-11-2019
BERGA, C.E. A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
JOANENC, F.C. A 22 LA TORRETA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 41 GIRONELLA, C.F. AT. A
CALAF, U.D. A 01 RIPOLLET, C.F. A
TORELLO, C.F. A 00 CAN TRIAS, U.D. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 31 SALLENT, C.E. A
SABADELLENCA, UE. A 31 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 12 SABADELL F.C., C.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 33 CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 11 17-11-2019
BERGA, C.E. A 34 JOANENC, F.C. A
LA TORRETA, C.F. A 22 LES FRANQUESES, C.F. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 41 CALAF, U.D. A
RIPOLLET, C.F. A 11 TORELLO, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 31 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SALLENT, C.E. A 32 SABADELLENCA, UE. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 12 CARDEDEU, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. B 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 23 CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 12 24-11-2019
JOANENC, F.C. A 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 61 BERGA, C.E. A
CALAF, U.D. A 31 LA TORRETA, C.F. A
TORELLO, C.F. A 21 GIRONELLA, C.F. AT. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 15 RIPOLLET, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 12 CAN TRIAS, U.D. A
CARDEDEU, F.C. A 21 SALLENT, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 32 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 40 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 13 01-12-2019
JOANENC, F.C. A 11 LES FRANQUESES, C.F. A
BERGA, C.E. A 21 CALAF, U.D. A
LA TORRETA, C.F. A 24 TORELLO, C.F. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 21 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
RIPOLLET, C.F. A 10 SABADELLENCA, UE. A
CAN TRIAS, U.D. A 33 CARDEDEU, F.C. A
SALLENT, C.E. A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 11 CALDES MONTBUI, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 63 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 14 15-12-2019
LES FRANQUESES, C.F. A 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CALAF, U.D. A 00 JOANENC, F.C. A
TORELLO, C.F. A 11 BERGA, C.E. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 16 LA TORRETA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 01 GIRONELLA, C.F. AT. A
CARDEDEU, F.C. A 51 RIPOLLET, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 21 CAN TRIAS, U.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 61 SALLENT, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 12 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
Jornada 15 22-12-2019
LES FRANQUESES, C.F. A 40 CALAF, U.D. A
JOANENC, F.C. A 11 TORELLO, C.F. A
BERGA, C.E. A 40 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
LA TORRETA, C.F. A 20 SABADELLENCA, UE. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 02 CARDEDEU, F.C. A
RIPOLLET, C.F. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
CAN TRIAS, U.D. A 22 CALDES MONTBUI, C.F. A
SALLENT, C.E. A 10 SABADELL F.C., C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 40 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
Jornada 16 12-01-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 42 CALAF, U.D. A
TORELLO, C.F. A 02 LES FRANQUESES, C.F. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 03 JOANENC, F.C. A
SABADELLENCA, UE. A 41 BERGA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A 22 LA TORRETA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 50 GIRONELLA, C.F. AT. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 30 RIPOLLET, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 10 CAN TRIAS, U.D. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 20 SALLENT, C.E. A
Jornada 17 19-01-2020
CALAF, U.D. A 43 TORELLO, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 60 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
JOANENC, F.C. A 12 SABADELLENCA, UE. A
BERGA, C.E. A 20 CARDEDEU, F.C. A
LA TORRETA, C.F. A 25 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIRONELLA, C.F. AT. A 10 CALDES MONTBUI, C.F. A
RIPOLLET, C.F. A 10 SABADELL F.C., C.E. B
CAN TRIAS, U.D. A 21 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
SALLENT, C.E. A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
CAN TRIAS, U.D. A 10 SALLENT, C.E. A
RIPOLLET, C.F. A 22 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 30 SABADELL F.C., C.E. B
LA TORRETA, C.F. A 35 CALDES MONTBUI, C.F. A
BERGA, C.E. A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
JOANENC, F.C. A 12 CARDEDEU, F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 11 SABADELLENCA, UE. A
CALAF, U.D. A 101 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
TORELLO, C.F. A 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 19 02-02-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 CAN TRIAS, U.D. A
SALLENT, C.E. A 00 RIPOLLET, C.F. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 02 GIRONELLA, C.F. AT. A
SABADELL F.C., C.E. B 00 LA TORRETA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 42 BERGA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 20 JOANENC, F.C. A
CARDEDEU, F.C. A 11 LES FRANQUESES, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 22 CALAF, U.D. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 34 TORELLO, C.F. A
Jornada 20 09-02-2020
RIPOLLET, C.F. A 03 CAN TRIAS, U.D. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 01 SALLENT, C.E. A
LA TORRETA, C.F. A 13 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
BERGA, C.E. A 11 SABADELL F.C., C.E. B
JOANENC, F.C. A 41 CALDES MONTBUI, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 50 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
CALAF, U.D. A 23 CARDEDEU, F.C. A
TORELLO, C.F. A 01 SABADELLENCA, UE. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 25 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 21 16-02-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 12 RIPOLLET, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 41 GIRONELLA, C.F. AT. A
SALLENT, C.E. A 00 LA TORRETA, C.F. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 22 BERGA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 21 JOANENC, F.C. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 22 LES FRANQUESES, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 52 CALAF, U.D. A
CARDEDEU, F.C. A 31 TORELLO, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 52 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 22 01-03-2020
GIRONELLA, C.F. AT. A 10 RIPOLLET, C.F. A
LA TORRETA, C.F. A 24 CAN TRIAS, U.D. A
BERGA, C.E. A 20 SALLENT, C.E. A
JOANENC, F.C. A 21 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 40 SABADELL F.C., C.E. B
CALAF, U.D. A 43 CALDES MONTBUI, C.F. A
TORELLO, C.F. A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 11 CARDEDEU, F.C. A
SABADELLENCA, UE. A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 23 08-03-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 22 GIRONELLA, C.F. AT. A
RIPOLLET, C.F. A 31 LA TORRETA, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 30 BERGA, C.E. A
SALLENT, C.E. A 02 JOANENC, F.C. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 01 LES FRANQUESES, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 32 CALAF, U.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 23 TORELLO, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 40 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CARDEDEU, F.C. A 23 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 24 15-03-2020
LA TORRETA, C.F. A - GIRONELLA, C.F. AT. A
BERGA, C.E. A - RIPOLLET, C.F. A
JOANENC, F.C. A - CAN TRIAS, U.D. A
LES FRANQUESES, C.F. A - SALLENT, C.E. A
CALAF, U.D. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
TORELLO, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
CARDEDEU, F.C. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 25 22-03-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - LA TORRETA, C.F. A
GIRONELLA, C.F. AT. A - BERGA, C.E. A
RIPOLLET, C.F. A - JOANENC, F.C. A
CAN TRIAS, U.D. A - LES FRANQUESES, C.F. A
SALLENT, C.E. A - CALAF, U.D. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - TORELLO, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - SABADELLENCA, UE. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - CARDEDEU, F.C. A
Jornada 26 29-03-2020
BERGA, C.E. A - LA TORRETA, C.F. A
JOANENC, F.C. A - GIRONELLA, C.F. AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A - RIPOLLET, C.F. A
CALAF, U.D. A - CAN TRIAS, U.D. A
TORELLO, C.F. A - SALLENT, C.E. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A - SABADELL F.C., C.E. B
CARDEDEU, F.C. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 27 05-04-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - BERGA, C.E. A
LA TORRETA, C.F. A - JOANENC, F.C. A
GIRONELLA, C.F. AT. A - LES FRANQUESES, C.F. A
RIPOLLET, C.F. A - CALAF, U.D. A
CAN TRIAS, U.D. A - TORELLO, C.F. A
SALLENT, C.E. A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - SABADELLENCA, UE. A
SABADELL F.C., C.E. B - CARDEDEU, F.C. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 28 19-04-2020
JOANENC, F.C. A - BERGA, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A - LA TORRETA, C.F. A
CALAF, U.D. A - GIRONELLA, C.F. AT. A
TORELLO, C.F. A - RIPOLLET, C.F. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - CAN TRIAS, U.D. A
SABADELLENCA, UE. A - SALLENT, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SABADELL F.C., C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 29 26-04-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - JOANENC, F.C. A
BERGA, C.E. A - LES FRANQUESES, C.F. A
LA TORRETA, C.F. A - CALAF, U.D. A
GIRONELLA, C.F. AT. A - TORELLO, C.F. A
RIPOLLET, C.F. A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CAN TRIAS, U.D. A - SABADELLENCA, UE. A
SALLENT, C.E. A - CARDEDEU, F.C. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 30 03-05-2020
LES FRANQUESES, C.F. A - JOANENC, F.C. A
CALAF, U.D. A - BERGA, C.E. A
TORELLO, C.F. A - LA TORRETA, C.F. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - GIRONELLA, C.F. AT. A
SABADELLENCA, UE. A - RIPOLLET, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A - CAN TRIAS, U.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SALLENT, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 31 10-05-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - LES FRANQUESES, C.F. A
JOANENC, F.C. A - CALAF, U.D. A
BERGA, C.E. A - TORELLO, C.F. A
LA TORRETA, C.F. A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
GIRONELLA, C.F. AT. A - SABADELLENCA, UE. A
RIPOLLET, C.F. A - CARDEDEU, F.C. A
CAN TRIAS, U.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SALLENT, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 32 17-05-2020
CALAF, U.D. A - LES FRANQUESES, C.F. A
TORELLO, C.F. A - JOANENC, F.C. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - BERGA, C.E. A
SABADELLENCA, UE. A - LA TORRETA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A - GIRONELLA, C.F. AT. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - RIPOLLET, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - CAN TRIAS, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. B - SALLENT, C.E. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 33 24-05-2020
CALAF, U.D. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A - TORELLO, C.F. A
JOANENC, F.C. A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
BERGA, C.E. A - SABADELLENCA, UE. A
LA TORRETA, C.F. A - CARDEDEU, F.C. A
GIRONELLA, C.F. AT. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
RIPOLLET, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A - SABADELL F.C., C.E. B
SALLENT, C.E. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
Jornada 34 31-05-2020
TORELLO, C.F. A - CALAF, U.D. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - LES FRANQUESES, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A - JOANENC, F.C. A
CARDEDEU, F.C. A - BERGA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - LA TORRETA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - GIRONELLA, C.F. AT. A
SABADELL F.C., C.E. B - RIPOLLET, C.F. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - CAN TRIAS, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - SALLENT, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.