Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent femeni | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 42 PUBILLA CASAS, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 33 PORQUERES, U.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MANLLEU, A.E.C. A 10 Descansa
Descansa
R
PONTENC CLUB ESP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 51 AEM, S.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 43 Descansa
Jornada 2 23-09-2018
PUBILLA CASAS, C.E. A 37 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PORQUERES, U.E. A 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 51 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 01 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
Descansa 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
PONTENC CLUB ESP. A 32 MANLLEU, A.E.C. A
AEM, S.E. B
R
Descansa
Descansa 01 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 3 30-09-2018
PUBILLA CASAS, C.E. A 10 PORQUERES, U.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 32 Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 30 PONTENC CLUB ESP. A
MANLLEU, A.E.C. A 32 AEM, S.E. B
Descansa
R
Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 4 07-10-2018
PORQUERES, U.E. A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 60 PUBILLA CASAS, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Descansa 11 SABADELL F.C., C.E. A
PONTENC CLUB ESP. A 12 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
AEM, S.E. B 41 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Descansa 23 MANLLEU, A.E.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A
R
Descansa
Jornada 5 14-10-2018
PORQUERES, U.E. A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 24 Descansa
SABADELL F.C., C.E. A 10 PONTENC CLUB ESP. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 42 AEM, S.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 23 Descansa
MANLLEU, A.E.C. A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
R
Descansa
Jornada 6 21-10-2018
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 PORQUERES, U.E. A
Descansa 30 PUBILLA CASAS, C.E. A
PONTENC CLUB ESP. A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
AEM, S.E. B 11 SABADELL F.C., C.E. A
Descansa 00 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Descansa
R
MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 7 28-10-2018
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PORQUERES, U.E. A 20 Descansa
PUBILLA CASAS, C.E. A 22 PONTENC CLUB ESP. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 05 AEM, S.E. B
SABADELL F.C., C.E. A 52 Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
R
Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 41 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 8 04-11-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Descansa 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
PONTENC CLUB ESP. A 32 PORQUERES, U.E. A
AEM, S.E. B 31 PUBILLA CASAS, C.E. A
Descansa 51 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 31 SABADELL F.C., C.E. A
Descansa
R
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 9 11-11-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 12 Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 50 PONTENC CLUB ESP. A
PORQUERES, U.E. A 20 AEM, S.E. B
PUBILLA CASAS, C.E. A 21 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A
R
Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 11 MANLLEU, A.E.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 10 18-11-2018
Descansa 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PONTENC CLUB ESP. A 01 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
AEM, S.E. B 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Descansa 11 PORQUERES, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 53 PUBILLA CASAS, C.E. A
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C. A
MANLLEU, A.E.C. A 43 SABADELL F.C., C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 00 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
Jornada 11 25-11-2018
Descansa 33 PONTENC CLUB ESP. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 AEM, S.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 43 Descansa
PORQUERES, U.E. A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
PUBILLA CASAS, C.E. A
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 04 MANLLEU, A.E.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 30 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
Jornada 12 02-12-2018
PONTENC CLUB ESP. A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
AEM, S.E. B 30 Descansa
Descansa 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Descansa
R
PORQUERES, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 22 PUBILLA CASAS, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 10 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 13 16-12-2018
PONTENC CLUB ESP. A 01 AEM, S.E. B
Descansa 36 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
R
Descansa
PORQUERES, U.E. A 41 MANLLEU, A.E.C. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 05 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 51 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 14 23-12-2018
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 51 AEM, S.E. B
Descansa 40 PONTENC CLUB ESP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 41 Descansa
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MANLLEU, A.E.C. A 17 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 PORQUERES, U.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 11 PUBILLA CASAS, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 61 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 15 13-01-2019
AEM, S.E. B 20 Descansa
PONTENC CLUB ESP. A 41 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 12 MANLLEU, A.E.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
PORQUERES, U.E. A 21 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 20 SABADELL F.C., C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
PUBILLA CASAS, C.E. A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
PORQUERES, U.E. A 01 SABADELL F.C., C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 01 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Descansa 30 MANLLEU, A.E.C. A
PONTENC CLUB ESP. A
R
Descansa
AEM, S.E. B 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 17 27-01-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 51 PUBILLA CASAS, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 01 PORQUERES, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 01 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 12 Descansa
MANLLEU, A.E.C. A 31 PONTENC CLUB ESP. A
Descansa
R
AEM, S.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 33 Descansa
Jornada 18 03-02-2019
PORQUERES, U.E. A 40 PUBILLA CASAS, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 50 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 31 SABADELL F.C., C.E. A
Descansa 00 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
PONTENC CLUB ESP. A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
AEM, S.E. B 03 MANLLEU, A.E.C. A
Descansa
R
Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 19 10-02-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 31 PORQUERES, U.E. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SABADELL F.C., C.E. A 24 Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 21 PONTENC CLUB ESP. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 51 AEM, S.E. B
MANLLEU, A.E.C. A 42 Descansa
Descansa
R
FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 20 17-02-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 60 PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 20 PUBILLA CASAS, C.E. A
Descansa 61 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
PONTENC CLUB ESP. A 23 SABADELL F.C., C.E. A
AEM, S.E. B 20 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
Descansa 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 10 MANLLEU, A.E.C. A
Descansa
R
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 21 24-02-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
PORQUERES, U.E. A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PUBILLA CASAS, C.E. A 25 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 32 PONTENC CLUB ESP. A
SABADELL F.C., C.E. A 32 AEM, S.E. B
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 00 Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 00 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MANLLEU, A.E.C. A
R
Descansa
Jornada 22 10-03-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Descansa 32 PORQUERES, U.E. A
PONTENC CLUB ESP. A 34 PUBILLA CASAS, C.E. A
AEM, S.E. B 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Descansa 11 SABADELL F.C., C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 24 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MANLLEU, A.E.C. A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 23 17-03-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 71 Descansa
PORQUERES, U.E. A 63 PONTENC CLUB ESP. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 32 AEM, S.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 30 Descansa
SABADELL F.C., C.E. A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 72 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 24 24-03-2019
Descansa 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PONTENC CLUB ESP. A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
AEM, S.E. B 02 PORQUERES, U.E. A
Descansa 02 PUBILLA CASAS, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 63 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Descansa
R
SABADELL F.C., C.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 11 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 25 31-03-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 44 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 13 PONTENC CLUB ESP. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 40 AEM, S.E. B
PORQUERES, U.E. A 11 Descansa
PUBILLA CASAS, C.E. A 10 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A
R
Descansa
SABADELL F.C., C.E. A 22 MANLLEU, A.E.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 26 07-04-2019
PONTENC CLUB ESP. A 15 Descansa
AEM, S.E. B 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Descansa 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 12 PORQUERES, U.E. A
Descansa
R
PUBILLA CASAS, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 32 SABADELL F.C., C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 27 14-04-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 61 PONTENC CLUB ESP. A
Descansa 32 AEM, S.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 20 Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
PORQUERES, U.E. A
R
Descansa
PUBILLA CASAS, C.E. A 03 MANLLEU, A.E.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. A 00 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
Jornada 28 28-04-2019
AEM, S.E. B 10 PONTENC CLUB ESP. A
Descansa 23 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
MANLLEU, A.E.C. A 22 PORQUERES, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 32 PUBILLA CASAS, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 25 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 29 05-05-2019
AEM, S.E. B 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PONTENC CLUB ESP. A 12 Descansa
Descansa 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 20 MANLLEU, A.E.C. A
PORQUERES, U.E. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
PUBILLA CASAS, C.E. A 03 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 12 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 30 12-05-2019
Descansa 31 AEM, S.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 61 PONTENC CLUB ESP. A
Descansa
R
Descansa
MANLLEU, A.E.C. A 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 12 PORQUERES, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 32 PUBILLA CASAS, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.