RUBI, U.E.

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
RUBÍ, UE "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 6)
RUBI, U.E. "A" PRIMERA CATALANA (GRUP 1)
RUBI, U.E. "B" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 54)
RUBI, U.E. "A" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 6)
RUBI, U.E. "C" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 43)
RUBI, U.E. "B" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 56)
RUBI, U.E. "C" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 52)
RUBÍ, UE "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 44)
RUBI, U.E. "C" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 55)
RUBI, U.E. "D" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 54)
RUBÍ, UE "B" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 42)
RUBI, U.E. "C" QUARTA CATALANA (GRUP 12)
RUBI, U.E. "A" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 13)
RUBI, U.E. "A" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 6)
RUBI, U.E. "A" PREFERENT CADET (GRUP 3)
RUBI, U.E. "E" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 53)
RUBI, U.E. "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 57)
RUBI, U.E. "D" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 42)
RUBI, U.E. "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 44)
RUBÍ, UE "B" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 36)
RUBÍ, UE "C" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 35)
RUBI, U.E. "B" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 12)
RUBI, U.E. "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 41)
RUBI, U.E. "B" QUARTA CATALANA (GRUP 7)
RUBI, U.E. "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 40)

Dades del club

junta directiva
President
JOSÉ ALCALÁ SOBREGRAU
Secretari
LOPEZ PLA, ARSENI
Tresorer
GIL FURIO, FRANCISCO JAVIER
Vicepresident
ANTONIO LÓPEZ GONZÁLEZ
Vocals
ANTONIO SANCHEZ RUEDA
JOSE GOMEZ MORALES
MANEL PIFARRE GANDIA
ANDRES HUELAMO MARTINEZ
JOSE POYATO CARO
MANUEL GARCIA HERNANDEZ
MARIA CARMEN GARCIA BORRAS
ANTONIO ARTERO LOPEZ
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ TERRASSA
Responsable: Arseni Lopez Pla
Domicili: Avda. Les Olimpiades, s/n
Localitat: Rubí
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08191
Telèfons: 93-5888435, 606681527, 686472257,
Fax: 93-5888435
Correu Electrònic: uerubi1912@gmail.com
Portal Web: www.uerubi.cat
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.