Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi segona divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
RIBES, C.D. A 71 IGUALADA, C.F. D
SITGES, U.E. A 411 BLANCA SUBUR, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 106 CUBELLES, C.F. C
SANT SADURNI, U.E. A 111 BASE OLERDOLA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 50 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ESCOLA F. GAVA, C. I 41 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
CASTELLDEFELS, U.E. D 50 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 37 MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 2 17-10-2021
IGUALADA, C.F. D 29 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BLANCA SUBUR, C.F. A 45 RIBES, C.D. A
CUBELLES, C.F. C 212 SITGES, U.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 312 VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 41 SANT SADURNI, U.E. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 16 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 28 ESCOLA F. GAVA, C. I
MARC BARTRA 2020, C.F. A 13 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 3 24-10-2021
IGUALADA, C.F. D 29 BLANCA SUBUR, C.F. A
RIBES, C.D. A 122 CUBELLES, C.F. C
SITGES, U.E. A 100 BASE OLERDOLA, C.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SANT SADURNI, U.E. A 33 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 100 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
ESCOLA F. GAVA, C. I 82 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 42 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 4 31-10-2021
BLANCA SUBUR, C.F. A 62 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CUBELLES, C.F. C 26 IGUALADA, C.F. D
BASE OLERDOLA, C.E. A 010 RIBES, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 54 SITGES, U.E. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 53 VILANOVA GELTRU C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 14 SANT SADURNI, U.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
CASTELLDEFELS, U.E. D 19 ESCOLA F. GAVA, C. I
Jornada 5 07-11-2021
BLANCA SUBUR, C.F. A 100 CUBELLES, C.F. C
IGUALADA, C.F. D 41 BASE OLERDOLA, C.E. A
RIBES, C.D. A 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SITGES, U.E. A 92 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
VILANOVA GELTRU C.F. A 44 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SANT SADURNI, U.E. A 34 MARC BARTRA 2020, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 60 CASTELLDEFELS, U.E. D
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 46 ESCOLA F. GAVA, C. I
Jornada 6 14-11-2021
CUBELLES, C.F. C 37 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BASE OLERDOLA, C.E. A 212 BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 20 IGUALADA, C.F. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 16 RIBES, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 08 SITGES, U.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 63 VILANOVA GELTRU C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 51 SANT SADURNI, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. I 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 7 21-11-2021
CUBELLES, C.F. C 101 BASE OLERDOLA, C.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
IGUALADA, C.F. D 17 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
RIBES, C.D. A 111 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SITGES, U.E. A 73 MARC BARTRA 2020, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 31 CASTELLDEFELS, U.E. D
SANT SADURNI, U.E. A 59 ESCOLA F. GAVA, C. I
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 34 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 8 28-11-2021
BASE OLERDOLA, C.E. A 26 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 80 CUBELLES, C.F. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 33 BLANCA SUBUR, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 49 IGUALADA, C.F. D
MARC BARTRA 2020, C.F. A 15 RIBES, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 14 SITGES, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. I 43 VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 73 SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 9 12-12-2021
BASE OLERDOLA, C.E. A 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
CUBELLES, C.F. C 44 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
BLANCA SUBUR, C.F. A 122 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
IGUALADA, C.F. D 27 MARC BARTRA 2020, C.F. A
RIBES, C.D. A 52 CASTELLDEFELS, U.E. D
SITGES, U.E. A 31 ESCOLA F. GAVA, C. I
VILANOVA GELTRU C.F. A 37 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 14 SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 10 19-12-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 43 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 30 BASE OLERDOLA, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 33 CUBELLES, C.F. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A 34 BLANCA SUBUR, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 53 IGUALADA, C.F. D
ESCOLA F. GAVA, C. I 21 RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 24 SITGES, U.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 22 VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 11 09-01-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 41 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
BASE OLERDOLA, C.E. A 18 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
CUBELLES, C.F. C 010 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 73 CASTELLDEFELS, U.E. D
IGUALADA, C.F. D 010 ESCOLA F. GAVA, C. I
RIBES, C.D. A 35 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SITGES, U.E. A 52 SANT SADURNI, U.E. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 24 VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 12 16-01-2022
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 33 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 110 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
MARC BARTRA 2020, C.F. A 71 BASE OLERDOLA, C.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 54 CUBELLES, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. I 32 BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 92 IGUALADA, C.F. D
SANT SADURNI, U.E. A 34 RIBES, C.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 411 SITGES, U.E. A
Jornada 13 23-01-2022
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 60 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 22 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 27 CASTELLDEFELS, U.E. D
CUBELLES, C.F. C 14 ESCOLA F. GAVA, C. I
BLANCA SUBUR, C.F. A 24 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
IGUALADA, C.F. D 38 SANT SADURNI, U.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 18 RIBES, C.D. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 16 SITGES, U.E. A
Jornada 14 30-01-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 54 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
MARC BARTRA 2020, C.F. A 62 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
CASTELLDEFELS, U.E. D 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ESCOLA F. GAVA, C. I 100 BASE OLERDOLA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 100 CUBELLES, C.F. C
SANT SADURNI, U.E. A 33 BLANCA SUBUR, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 82 IGUALADA, C.F. D
SITGES, U.E. A 23 RIBES, C.D. A
Jornada 15 06-02-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 05 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 06 CASTELLDEFELS, U.E. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 16 ESCOLA F. GAVA, C. I
BASE OLERDOLA, C.E. A 010 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
CUBELLES, C.F. C 19 SANT SADURNI, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 51 VILANOVA GELTRU C.F. A
IGUALADA, C.F. D 29 SITGES, U.E. A
RIBES, C.D. A 42 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
IGUALADA, C.F. D 212 RIBES, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 43 SITGES, U.E. A
CUBELLES, C.F. C 29 VILANOVA GELTRU C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 010 SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 26 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 07 ESCOLA F. GAVA, C. I
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 05 CASTELLDEFELS, U.E. D
MARC BARTRA 2020, C.F. A 22 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 17 20-02-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 23 IGUALADA, C.F. D
RIBES, C.D. A 71 BLANCA SUBUR, C.F. A
SITGES, U.E. A 81 CUBELLES, C.F. C
VILANOVA GELTRU C.F. A 100 BASE OLERDOLA, C.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 51 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. GAVA, C. I 111 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
CASTELLDEFELS, U.E. D 52 MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 18 06-03-2022
BLANCA SUBUR, C.F. A 82 IGUALADA, C.F. D
CUBELLES, C.F. C 111 RIBES, C.D. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 010 SITGES, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 43 VILANOVA GELTRU C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 34 SANT SADURNI, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 111 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
MARC BARTRA 2020, C.F. A 15 ESCOLA F. GAVA, C. I
CASTELLDEFELS, U.E. D 20 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 19 13-03-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 25 BLANCA SUBUR, C.F. A
IGUALADA, C.F. D 13 CUBELLES, C.F. C
RIBES, C.D. A 100 BASE OLERDOLA, C.E. A
SITGES, U.E. A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
VILANOVA GELTRU C.F. A 42 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
SANT SADURNI, U.E. A 63 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 61 MARC BARTRA 2020, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. I 41 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 20 20-03-2022
CUBELLES, C.F. C 38 BLANCA SUBUR, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 212 IGUALADA, C.F. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 25 RIBES, C.D. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 55 SITGES, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 27 VILANOVA GELTRU C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 16 SANT SADURNI, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 37 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ESCOLA F. GAVA, C. I 60 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 21 27-03-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 70 CUBELLES, C.F. C
BLANCA SUBUR, C.F. A 111 BASE OLERDOLA, C.E. A
IGUALADA, C.F. D 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
RIBES, C.D. A 103 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
SITGES, U.E. A 100 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
VILANOVA GELTRU C.F. A 32 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 41 CASTELLDEFELS, U.E. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 35 ESCOLA F. GAVA, C. I
Jornada 22 03-04-2022
BASE OLERDOLA, C.E. A 28 CUBELLES, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 34 BLANCA SUBUR, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 31 IGUALADA, C.F. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 47 RIBES, C.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 46 SITGES, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 42 VILANOVA GELTRU C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. I 41 SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 51 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 23 10-04-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 111 BASE OLERDOLA, C.E. A
CUBELLES, C.F. C 27 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
BLANCA SUBUR, C.F. A 52 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
IGUALADA, C.F. D 72 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
RIBES, C.D. A 71 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SITGES, U.E. A 33 CASTELLDEFELS, U.E. D
VILANOVA GELTRU C.F. A 27 ESCOLA F. GAVA, C. I
SANT SADURNI, U.E. A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 24 24-04-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 111 BASE OLERDOLA, C.E. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 52 CUBELLES, C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 212 BLANCA SUBUR, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 63 IGUALADA, C.F. D
CASTELLDEFELS, U.E. D 08 RIBES, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. I 40 SITGES, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 63 VILANOVA GELTRU C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 24 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 25 01-05-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
BASE OLERDOLA, C.E. A 010 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
CUBELLES, C.F. C 30 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
BLANCA SUBUR, C.F. A 82 MARC BARTRA 2020, C.F. A
IGUALADA, C.F. D 66 CASTELLDEFELS, U.E. D
RIBES, C.D. A 10 ESCOLA F. GAVA, C. I
SITGES, U.E. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
VILANOVA GELTRU C.F. A 64 SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 26 08-05-2022
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 36 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 90 BASE OLERDOLA, C.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 72 CUBELLES, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. D 36 BLANCA SUBUR, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. I 100 IGUALADA, C.F. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 43 RIBES, C.D. A
SANT SADURNI, U.E. A 36 SITGES, U.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 53 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 27 15-05-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 64 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 100 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
BASE OLERDOLA, C.E. A 010 MARC BARTRA 2020, C.F. A
CUBELLES, C.F. C 13 CASTELLDEFELS, U.E. D
BLANCA SUBUR, C.F. A 01 ESCOLA F. GAVA, C. I
IGUALADA, C.F. D 111 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
RIBES, C.D. A 23 SANT SADURNI, U.E. A
SITGES, U.E. A 43 VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 28 22-05-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 24 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
MARC BARTRA 2020, C.F. A 44 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
CASTELLDEFELS, U.E. D 111 BASE OLERDOLA, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. I 111 CUBELLES, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 78 BLANCA SUBUR, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 52 IGUALADA, C.F. D
RIBES, C.D. A 33 VILANOVA GELTRU C.F. A
SITGES, U.E. A 74 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 29 29-05-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 08 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 54 MARC BARTRA 2020, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 61 CASTELLDEFELS, U.E. D
BASE OLERDOLA, C.E. A 010 ESCOLA F. GAVA, C. I
CUBELLES, C.F. C 010 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
BLANCA SUBUR, C.F. A 92 SANT SADURNI, U.E. A
IGUALADA, C.F. D 313 VILANOVA GELTRU C.F. A
RIBES, C.D. A 43 SITGES, U.E. A
Jornada 30 05-06-2022
MARC BARTRA 2020, C.F. A 53 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
CASTELLDEFELS, U.E. D 51 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. GAVA, C. I 81 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 100 BASE OLERDOLA, C.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 111 CUBELLES, C.F. C
VILANOVA GELTRU C.F. A 58 BLANCA SUBUR, C.F. A
SITGES, U.E. A 100 IGUALADA, C.F. D
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 34 RIBES, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.