Competició | TEMPORADA 2020-2021

preferent benjami | grup 5

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 30 CUBELLES, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - LA RIERA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 34 SANTES CREUS CLUB ESP.,A
AMPOSTA, C.F.,A 01 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A 110 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 110 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 61 CANONJA, C.F.,A
Jornada 2 24-01-2021
CUBELLES, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
LA RIERA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA FLORESTA, C.D.,A - ALDEANA, U.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - TORTOSA, C.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Descansa - AMPOSTA, C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CANONJA, C.F.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 3 31-01-2021
CUBELLES, C.F.,A - LA RIERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ALDEANA, U.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
TORTOSA, C.D.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - Descansa
AMPOSTA, C.F.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CANONJA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 4 07-02-2021
LA RIERA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - CUBELLES, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ALDEANA, U.E.,A
Descansa - TORTOSA, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - AMPOSTA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 5 21-02-2021
LA RIERA, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ALDEANA, U.E.,A - Descansa
TORTOSA, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
AMPOSTA, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
Jornada 6 28-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,A - RAPITENCA, U.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - LA RIERA, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CUBELLES, C.F.,A
Descansa - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - ALDEANA, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - TORTOSA, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - AMPOSTA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 7 07-03-2021
LA FLORESTA, C.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
LA RIERA, C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CUBELLES, C.F.,A - Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
ALDEANA, U.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
TORTOSA, C.D.,A - CANONJA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
AMPOSTA, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
RAPITENCA, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
Jornada 8 21-03-2021
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - RAPITENCA, U.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - LA FLORESTA, C.D.,A
Descansa - LA RIERA, C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - CUBELLES, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CANONJA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - TORTOSA, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - AMPOSTA, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 9 28-03-2021
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,A - Descansa
LA RIERA, C.F.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CUBELLES, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CANONJA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
TORTOSA, C.D.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A - AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 10 11-04-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - RAPITENCA, U.E.,A
Descansa - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - LA RIERA, C.F.,A
CANONJA, C.F.,A - CUBELLES, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - ALDEANA, U.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - TORTOSA, C.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 11 18-04-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LA FLORESTA, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
LA RIERA, C.F.,A - CANONJA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
ALDEANA, U.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
TORTOSA, C.D.,A - AMPOSTA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
Jornada 12 25-04-2021
Descansa - RAPITENCA, U.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
CANONJA, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - LA RIERA, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - CUBELLES, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
AMPOSTA, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 13 02-05-2021
Descansa - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - CANONJA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
LA RIERA, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
CUBELLES, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - AMPOSTA, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
RAPITENCA, U.E.,A - TORTOSA, C.D.,A
Jornada 14 09-05-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - RAPITENCA, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - Descansa
CANONJA, C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LA RIERA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A - CUBELLES, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORTOSA, C.D.,A - ALDEANA, U.E.,A
Jornada 15 16-05-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Descansa - CANONJA, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
LA FLORESTA, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LA RIERA, C.F.,A - AMPOSTA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - TORTOSA, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A - ALDEANA, U.E.,A
Jornada 16 23-05-2021
RAPITENCA, U.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
CANONJA, C.F.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
AMPOSTA, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - LA RIERA, C.F.,A
TORTOSA, C.D.,A - CUBELLES, C.F.,A
ALDEANA, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 17 30-05-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - CANONJA, C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
Descansa - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - AMPOSTA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA RIERA, C.F.,A - TORTOSA, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,A - ALDEANA, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - RAPITENCA, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.