Competició | TEMPORADA 2019-2020

segona catalana | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
ULLDECONA, C.F. A 43 BONAVISTA, C. A
LA SENIA, C.F. A 10 RIUDOMS, C.D. A
POBLA MAFUMET, C.F. B 11 CAMARLES, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 14 GANDESA, C.F. A
CF MONTBLANC A
R
Descansa
CANONJA, C.F. A 11 MORA LA NOVA, AT. A
RODA DE BARA AT. A 22 PERELLO, C.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 11 AMPOSTA, C.F. A
TORTOSA, C.D. A 22 RAPITENCA, U.E. A
Jornada 2 15-09-2019
BONAVISTA, C. A 11 TORTOSA, C.D. A
RIUDOMS, C.D. A 02 ULLDECONA, C.F. A
CAMARLES, C.F. A 12 LA SENIA, C.F. A
GANDESA, C.F. A 11 POBLA MAFUMET, C.F. B
Descansa
R
AMPOLLA, C.F. A
MORA LA NOVA, AT. A 21 CF MONTBLANC A
PERELLO, C.E. A 12 CANONJA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 31 RODA DE BARA AT. A
RAPITENCA, U.E. A 30 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 3 22-09-2019
BONAVISTA, C. A 11 RIUDOMS, C.D. A
ULLDECONA, C.F. A 02 CAMARLES, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 20 GANDESA, C.F. A
POBLA MAFUMET, C.F. B
R
Descansa
AMPOLLA, C.F. A 21 MORA LA NOVA, AT. A
CF MONTBLANC A 12 PERELLO, C.E. A
CANONJA, C.F. A 12 AMPOSTA, C.F. A
RODA DE BARA AT. A 01 RAPITENCA, U.E. A
TORTOSA, C.D. A 30 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 4 29-09-2019
RIUDOMS, C.D. A 02 TORTOSA, C.D. A
CAMARLES, C.F. A 50 BONAVISTA, C. A
GANDESA, C.F. A 10 ULLDECONA, C.F. A
Descansa
R
LA SENIA, C.F. A
MORA LA NOVA, AT. A 31 POBLA MAFUMET, C.F. B
PERELLO, C.E. A 21 AMPOLLA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 11 CF MONTBLANC A
RAPITENCA, U.E. A 22 CANONJA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 12 RODA DE BARA AT. A
Jornada 5 06-10-2019
RIUDOMS, C.D. A 13 CAMARLES, C.F. A
BONAVISTA, C. A 04 GANDESA, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A
R
Descansa
LA SENIA, C.F. A 11 MORA LA NOVA, AT. A
POBLA MAFUMET, C.F. B 00 PERELLO, C.E. A
AMPOLLA, C.F. A 12 AMPOSTA, C.F. A
CF MONTBLANC A 01 RAPITENCA, U.E. A
CANONJA, C.F. A 00 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
TORTOSA, C.D. A 23 RODA DE BARA AT. A
Jornada 6 13-10-2019
CAMARLES, C.F. A 13 TORTOSA, C.D. A
GANDESA, C.F. A 50 RIUDOMS, C.D. A
Descansa
R
BONAVISTA, C. A
MORA LA NOVA, AT. A 21 ULLDECONA, C.F. A
PERELLO, C.E. A 14 LA SENIA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 21 POBLA MAFUMET, C.F. B
RAPITENCA, U.E. A 30 AMPOLLA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 43 CF MONTBLANC A
RODA DE BARA AT. A 02 CANONJA, C.F. A
Jornada 7 20-10-2019
CAMARLES, C.F. A 10 GANDESA, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A
R
Descansa
BONAVISTA, C. A 02 MORA LA NOVA, AT. A
ULLDECONA, C.F. A 21 PERELLO, C.E. A
LA SENIA, C.F. A 21 AMPOSTA, C.F. A
POBLA MAFUMET, C.F. B 12 RAPITENCA, U.E. A
AMPOLLA, C.F. A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CF MONTBLANC A 13 RODA DE BARA AT. A
TORTOSA, C.D. A 11 CANONJA, C.F. A
Jornada 8 27-10-2019
GANDESA, C.F. A 20 TORTOSA, C.D. A
Descansa
R
CAMARLES, C.F. A
MORA LA NOVA, AT. A 51 RIUDOMS, C.D. A
PERELLO, C.E. A 31 BONAVISTA, C. A
AMPOSTA, C.F. A 21 ULLDECONA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A 30 LA SENIA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 21 POBLA MAFUMET, C.F. B
RODA DE BARA AT. A 02 AMPOLLA, C.F. A
CANONJA, C.F. A 50 CF MONTBLANC A
Jornada 9 03-11-2019
GANDESA, C.F. A
R
Descansa
CAMARLES, C.F. A 12 MORA LA NOVA, AT. A
RIUDOMS, C.D. A 12 PERELLO, C.E. A
BONAVISTA, C. A 10 AMPOSTA, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A 31 RAPITENCA, U.E. A
LA SENIA, C.F. A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
POBLA MAFUMET, C.F. B 11 RODA DE BARA AT. A
AMPOLLA, C.F. A 53 CANONJA, C.F. A
TORTOSA, C.D. A 31 CF MONTBLANC A
Jornada 10 10-11-2019
Descansa
R
TORTOSA, C.D. A
MORA LA NOVA, AT. A 01 GANDESA, C.F. A
CAMARLES, C.F. A 22 PERELLO, C.E. A
AMPOSTA, C.F. A 50 RIUDOMS, C.D. A
RAPITENCA, U.E. A 62 BONAVISTA, C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 00 ULLDECONA, C.F. A
RODA DE BARA AT. A 35 LA SENIA, C.F. A
CANONJA, C.F. A 03 POBLA MAFUMET, C.F. B
CF MONTBLANC A 12 AMPOLLA, C.F. A
Jornada 11 17-11-2019
Descansa
R
MORA LA NOVA, AT. A
GANDESA, C.F. A 00 PERELLO, C.E. A
CAMARLES, C.F. A 22 AMPOSTA, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 10 RAPITENCA, U.E. A
BONAVISTA, C. A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ULLDECONA, C.F. A 43 RODA DE BARA AT. A
LA SENIA, C.F. A 01 CANONJA, C.F. A
POBLA MAFUMET, C.F. B 01 CF MONTBLANC A
TORTOSA, C.D. A 22 AMPOLLA, C.F. A
Jornada 12 24-11-2019
MORA LA NOVA, AT. A 12 TORTOSA, C.D. A
PERELLO, C.E. A
R
Descansa
AMPOSTA, C.F. A 22 GANDESA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A 30 CAMARLES, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 10 RIUDOMS, C.D. A
RODA DE BARA AT. A 00 BONAVISTA, C. A
CANONJA, C.F. A 13 ULLDECONA, C.F. A
CF MONTBLANC A 42 LA SENIA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 31 POBLA MAFUMET, C.F. B
Jornada 13 01-12-2019
MORA LA NOVA, AT. A 01 PERELLO, C.E. A
Descansa
R
AMPOSTA, C.F. A
GANDESA, C.F. A 22 RAPITENCA, U.E. A
CAMARLES, C.F. A 22 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
RIUDOMS, C.D. A 12 RODA DE BARA AT. A
BONAVISTA, C. A 11 CANONJA, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A 51 CF MONTBLANC A
LA SENIA, C.F. A 12 AMPOLLA, C.F. A
TORTOSA, C.D. A 30 POBLA MAFUMET, C.F. B
Jornada 14 15-12-2019
PERELLO, C.E. A 12 TORTOSA, C.D. A
AMPOSTA, C.F. A 12 MORA LA NOVA, AT. A
RAPITENCA, U.E. A
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 04 GANDESA, C.F. A
RODA DE BARA AT. A 33 CAMARLES, C.F. A
CANONJA, C.F. A 32 RIUDOMS, C.D. A
CF MONTBLANC A 24 BONAVISTA, C. A
AMPOLLA, C.F. A 12 ULLDECONA, C.F. A
POBLA MAFUMET, C.F. B 14 LA SENIA, C.F. A
Jornada 15 22-12-2019
PERELLO, C.E. A 30 AMPOSTA, C.F. A
MORA LA NOVA, AT. A 21 RAPITENCA, U.E. A
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E. A
GANDESA, C.F. A 21 RODA DE BARA AT. A
CAMARLES, C.F. A 02 CANONJA, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 13 CF MONTBLANC A
BONAVISTA, C. A 22 AMPOLLA, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A 03 POBLA MAFUMET, C.F. B
TORTOSA, C.D. A 32 LA SENIA, C.F. A
Jornada 16 12-01-2020
TORTOSA, C.D. A 31 AMPOSTA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A 32 PERELLO, C.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 11 MORA LA NOVA, AT. A
RODA DE BARA AT. A
R
Descansa
CANONJA, C.F. A 12 GANDESA, C.F. A
CF MONTBLANC A 04 CAMARLES, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 62 RIUDOMS, C.D. A
POBLA MAFUMET, C.F. B 31 BONAVISTA, C. A
LA SENIA, C.F. A 21 ULLDECONA, C.F. A
Jornada 17 19-01-2020
AMPOSTA, C.F. A 00 RAPITENCA, U.E. A
PERELLO, C.E. A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
MORA LA NOVA, AT. A 23 RODA DE BARA AT. A
Descansa
R
CANONJA, C.F. A
GANDESA, C.F. A 31 CF MONTBLANC A
CAMARLES, C.F. A 11 AMPOLLA, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 11 POBLA MAFUMET, C.F. B
BONAVISTA, C. A 27 LA SENIA, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A 10 TORTOSA, C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
BONAVISTA, C. A 01 ULLDECONA, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 11 LA SENIA, C.F. A
CAMARLES, C.F. A 21 POBLA MAFUMET, C.F. B
GANDESA, C.F. A 41 AMPOLLA, C.F. A
Descansa
R
CF MONTBLANC A
MORA LA NOVA, AT. A 01 CANONJA, C.F. A
PERELLO, C.E. A 30 RODA DE BARA AT. A
AMPOSTA, C.F. A 24 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
RAPITENCA, U.E. A 43 TORTOSA, C.D. A
Jornada 19 02-02-2020
TORTOSA, C.D. A 30 BONAVISTA, C. A
ULLDECONA, C.F. A 01 RIUDOMS, C.D. A
LA SENIA, C.F. A 03 CAMARLES, C.F. A
POBLA MAFUMET, C.F. B 00 GANDESA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A
R
Descansa
CF MONTBLANC A 10 MORA LA NOVA, AT. A
CANONJA, C.F. A 11 PERELLO, C.E. A
RODA DE BARA AT. A 12 AMPOSTA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 23 RAPITENCA, U.E. A
Jornada 20 09-02-2020
RIUDOMS, C.D. A 20 BONAVISTA, C. A
CAMARLES, C.F. A 12 ULLDECONA, C.F. A
GANDESA, C.F. A 50 LA SENIA, C.F. A
Descansa
R
POBLA MAFUMET, C.F. B
MORA LA NOVA, AT. A 00 AMPOLLA, C.F. A
PERELLO, C.E. A 20 CF MONTBLANC A
AMPOSTA, C.F. A 33 CANONJA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A 12 RODA DE BARA AT. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 13 TORTOSA, C.D. A
Jornada 21 16-02-2020
TORTOSA, C.D. A 10 RIUDOMS, C.D. A
BONAVISTA, C. A 12 CAMARLES, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A 02 GANDESA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A
R
Descansa
POBLA MAFUMET, C.F. B 22 MORA LA NOVA, AT. A
AMPOLLA, C.F. A 13 PERELLO, C.E. A
CF MONTBLANC A 02 AMPOSTA, C.F. A
CANONJA, C.F. A 17 RAPITENCA, U.E. A
RODA DE BARA AT. A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 22 01-03-2020
CAMARLES, C.F. A 23 RIUDOMS, C.D. A
GANDESA, C.F. A 30 BONAVISTA, C. A
Descansa
R
ULLDECONA, C.F. A
MORA LA NOVA, AT. A 13 LA SENIA, C.F. A
PERELLO, C.E. A 12 POBLA MAFUMET, C.F. B
AMPOSTA, C.F. A 10 AMPOLLA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A 50 CF MONTBLANC A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 13 CANONJA, C.F. A
RODA DE BARA AT. A 01 TORTOSA, C.D. A
Jornada 23 08-03-2020
TORTOSA, C.D. A 10 CAMARLES, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 23 GANDESA, C.F. A
BONAVISTA, C. A
R
Descansa
ULLDECONA, C.F. A 13 MORA LA NOVA, AT. A
LA SENIA, C.F. A 32 PERELLO, C.E. A
POBLA MAFUMET, C.F. B 10 AMPOSTA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 02 RAPITENCA, U.E. A
CF MONTBLANC A 00 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CANONJA, C.F. A 42 RODA DE BARA AT. A
Jornada 24 15-03-2020
GANDESA, C.F. A - CAMARLES, C.F. A
Descansa
R
RIUDOMS, C.D. A
MORA LA NOVA, AT. A - BONAVISTA, C. A
PERELLO, C.E. A - ULLDECONA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A - LA SENIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A - POBLA MAFUMET, C.F. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - AMPOLLA, C.F. A
RODA DE BARA AT. A - CF MONTBLANC A
CANONJA, C.F. A - TORTOSA, C.D. A
Jornada 25 22-03-2020
TORTOSA, C.D. A - GANDESA, C.F. A
CAMARLES, C.F. A
R
Descansa
RIUDOMS, C.D. A - MORA LA NOVA, AT. A
BONAVISTA, C. A - PERELLO, C.E. A
ULLDECONA, C.F. A - AMPOSTA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A - RAPITENCA, U.E. A
POBLA MAFUMET, C.F. B - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
AMPOLLA, C.F. A - RODA DE BARA AT. A
CF MONTBLANC A - CANONJA, C.F. A
Jornada 26 29-03-2020
Descansa
R
GANDESA, C.F. A
MORA LA NOVA, AT. A - CAMARLES, C.F. A
PERELLO, C.E. A - RIUDOMS, C.D. A
AMPOSTA, C.F. A - BONAVISTA, C. A
RAPITENCA, U.E. A - ULLDECONA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - LA SENIA, C.F. A
RODA DE BARA AT. A - POBLA MAFUMET, C.F. B
CANONJA, C.F. A - AMPOLLA, C.F. A
CF MONTBLANC A - TORTOSA, C.D. A
Jornada 27 05-04-2020
TORTOSA, C.D. A
R
Descansa
GANDESA, C.F. A - MORA LA NOVA, AT. A
PERELLO, C.E. A - CAMARLES, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A - AMPOSTA, C.F. A
BONAVISTA, C. A - RAPITENCA, U.E. A
ULLDECONA, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LA SENIA, C.F. A - RODA DE BARA AT. A
POBLA MAFUMET, C.F. B - CANONJA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A - CF MONTBLANC A
Jornada 28 19-04-2020
MORA LA NOVA, AT. A
R
Descansa
PERELLO, C.E. A - GANDESA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A - CAMARLES, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A - RIUDOMS, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - BONAVISTA, C. A
RODA DE BARA AT. A - ULLDECONA, C.F. A
CANONJA, C.F. A - LA SENIA, C.F. A
CF MONTBLANC A - POBLA MAFUMET, C.F. B
AMPOLLA, C.F. A - TORTOSA, C.D. A
Jornada 29 26-04-2020
TORTOSA, C.D. A - MORA LA NOVA, AT. A
Descansa
R
PERELLO, C.E. A
GANDESA, C.F. A - AMPOSTA, C.F. A
CAMARLES, C.F. A - RAPITENCA, U.E. A
RIUDOMS, C.D. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
BONAVISTA, C. A - RODA DE BARA AT. A
ULLDECONA, C.F. A - CANONJA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A - CF MONTBLANC A
POBLA MAFUMET, C.F. B - AMPOLLA, C.F. A
Jornada 30 03-05-2020
PERELLO, C.E. A - MORA LA NOVA, AT. A
AMPOSTA, C.F. A
R
Descansa
RAPITENCA, U.E. A - GANDESA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - CAMARLES, C.F. A
RODA DE BARA AT. A - RIUDOMS, C.D. A
CANONJA, C.F. A - BONAVISTA, C. A
CF MONTBLANC A - ULLDECONA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A - LA SENIA, C.F. A
POBLA MAFUMET, C.F. B - TORTOSA, C.D. A
Jornada 31 10-05-2020
TORTOSA, C.D. A - PERELLO, C.E. A
MORA LA NOVA, AT. A - AMPOSTA, C.F. A
Descansa
R
RAPITENCA, U.E. A
GANDESA, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CAMARLES, C.F. A - RODA DE BARA AT. A
RIUDOMS, C.D. A - CANONJA, C.F. A
BONAVISTA, C. A - CF MONTBLANC A
ULLDECONA, C.F. A - AMPOLLA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A - POBLA MAFUMET, C.F. B
Jornada 32 17-05-2020
AMPOSTA, C.F. A - PERELLO, C.E. A
RAPITENCA, U.E. A - MORA LA NOVA, AT. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A
R
Descansa
RODA DE BARA AT. A - GANDESA, C.F. A
CANONJA, C.F. A - CAMARLES, C.F. A
CF MONTBLANC A - RIUDOMS, C.D. A
AMPOLLA, C.F. A - BONAVISTA, C. A
POBLA MAFUMET, C.F. B - ULLDECONA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A - TORTOSA, C.D. A
Jornada 33 24-05-2020
AMPOSTA, C.F. A - TORTOSA, C.D. A
PERELLO, C.E. A - RAPITENCA, U.E. A
MORA LA NOVA, AT. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Descansa
R
RODA DE BARA AT. A
GANDESA, C.F. A - CANONJA, C.F. A
CAMARLES, C.F. A - CF MONTBLANC A
RIUDOMS, C.D. A - AMPOLLA, C.F. A
BONAVISTA, C. A - POBLA MAFUMET, C.F. B
ULLDECONA, C.F. A - LA SENIA, C.F. A
Jornada 34 31-05-2020
RAPITENCA, U.E. A - AMPOSTA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - PERELLO, C.E. A
RODA DE BARA AT. A - MORA LA NOVA, AT. A
CANONJA, C.F. A
R
Descansa
CF MONTBLANC A - GANDESA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A - CAMARLES, C.F. A
POBLA MAFUMET, C.F. B - RIUDOMS, C.D. A
LA SENIA, C.F. A - BONAVISTA, C. A
TORTOSA, C.D. A - ULLDECONA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.