Competició | TEMPORADA 2019-2020

prebenjami 7 | grup 11

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
CANONJA, C.F.,A 11 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 27 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
VILASECA C.F.,C 16 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 06 TORREFORTA, C.D.C.,B
CONSTANTI, C.E.,A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 015 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 016 LA FLORESTA, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 30 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 2 20-10-2019
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 93 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 17 CANONJA, C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 80 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 13 VILASECA C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 80 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 71 CONSTANTI, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 101 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 31 MAS PELLICER, U.D.C.,C
Jornada 3 27-10-2019
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 42 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CANONJA, C.F.,A 73 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 42 TORREFORTA, C.D.C.,B
VILASECA C.F.,C 06 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 016 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CONSTANTI, C.E.,A 42 LA FLORESTA, C.D.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 10 PARE MANYANET, A.E.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 50 MAS PELLICER, U.D.C.,C
Jornada 4 03-11-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 42 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 24 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 010 CANONJA, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 71 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 80 VILASECA C.F.,C
LA FLORESTA, C.D.,A 190 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 113 CONSTANTI, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 16 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Jornada 5 10-11-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 26 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 71 TORREFORTA, C.D.C.,B
CANONJA, C.F.,A 41 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 019 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
VILASECA C.F.,C 012 LA FLORESTA, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 11 PARE MANYANET, A.E.,C
CONSTANTI, C.E.,A 130 MAS PELLICER, U.D.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 22 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Jornada 6 17-11-2019
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 110 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 35 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 21 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 121 CANONJA, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 150 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
PARE MANYANET, A.E.,C 12 VILASECA C.F.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,C 53 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 18 CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 7 24-11-2019
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 50 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 35 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 27 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CANONJA, C.F.,A 06 LA FLORESTA, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 22 PARE MANYANET, A.E.,C
VILASECA C.F.,C 22 MAS PELLICER, U.D.C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 33 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 07 CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 8 01-12-2019
TORREFORTA, C.D.C.,B 20 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 42 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 150 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA FLORESTA, C.D.,A 80 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
PARE MANYANET, A.E.,C 015 CANONJA, C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 02 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 23 VILASECA C.F.,C
CONSTANTI, C.E.,A 120 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 9 15-12-2019
TORREFORTA, C.D.C.,B 08 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 06 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 19 LA FLORESTA, C.D.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 120 PARE MANYANET, A.E.,C
CANONJA, C.F.,A 131 MAS PELLICER, U.D.C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 21 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
VILASECA C.F.,C 05 CONSTANTI, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 23 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 10 22-12-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 140 TORREFORTA, C.D.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A 91 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
PARE MANYANET, A.E.,C 36 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 06 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 06 CANONJA, C.F.,A
CONSTANTI, C.E.,A 71 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 01 VILASECA C.F.,C
Jornada 11 12-01-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 06 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 010 LA FLORESTA, C.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 120 PARE MANYANET, A.E.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 51 MAS PELLICER, U.D.C.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 141 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CANONJA, C.F.,A 62 CONSTANTI, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 41 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 41 VILASECA C.F.,C
Jornada 12 19-01-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 190 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA FLORESTA, C.D.,A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 03 TORREFORTA, C.D.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C 08 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
CONSTANTI, C.E.,A 22 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 18 CANONJA, C.F.,A
VILASECA C.F.,C 34 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 41 LA FLORESTA, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 130 PARE MANYANET, A.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 20 MAS PELLICER, U.D.C.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 90 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 16 CONSTANTI, C.E.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 50 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CANONJA, C.F.,A 71 VILASECA C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 13 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 14 02-02-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 017 LA FLORESTA, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 016 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 03 TORREFORTA, C.D.C.,B
CONSTANTI, C.E.,A 53 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
VILASECA C.F.,C 06 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 110 CANONJA, C.F.,A
Jornada 15 09-02-2020
LA FLORESTA, C.D.,A 210 PARE MANYANET, A.E.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 30 MAS PELLICER, U.D.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 42 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 18 CONSTANTI, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 100 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 71 VILASECA C.F.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 81 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
CANONJA, C.F.,A 152 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 02 CANONJA, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 50 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 90 VILASECA C.F.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 30 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 04 CONSTANTI, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 190 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
LA FLORESTA, C.D.,A 120 MAS PELLICER, U.D.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,C 32 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 17 01-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C 25 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CANONJA, C.F.,A 60 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C 09 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VILASECA C.F.,C 01 TORREFORTA, C.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 213 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CONSTANTI, C.E.,A 06 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 110 LA FLORESTA, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 01 PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 18 08-03-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A 15 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 13 CANONJA, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 10 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 40 VILASECA C.F.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 230 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA FLORESTA, C.D.,A 50 CONSTANTI, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,C 13 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C 15 CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 19 15-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CANONJA, C.F.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILASECA C.F.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - LA FLORESTA, C.D.,A
CONSTANTI, C.E.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,C
Jornada 20 22-03-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CANONJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
LA FLORESTA, C.D.,A - VILASECA C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,C - CONSTANTI, C.E.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 21 29-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CANONJA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - LA FLORESTA, C.D.,A
VILASECA C.F.,C - PARE MANYANET, A.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,C
CONSTANTI, C.E.,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Jornada 22 05-04-2020
TORREFORTA, C.D.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
LA FLORESTA, C.D.,A - CANONJA, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
MAS PELLICER, U.D.C.,C - VILASECA C.F.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CONSTANTI, C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 23 19-04-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - LA FLORESTA, C.D.,A
CANONJA, C.F.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - MAS PELLICER, U.D.C.,C
VILASECA C.F.,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 24 26-04-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA FLORESTA, C.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
PARE MANYANET, A.E.,C - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C - CANONJA, C.F.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
CONSTANTI, C.E.,A - VILASECA C.F.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 25 03-05-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - LA FLORESTA, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - PARE MANYANET, A.E.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - MAS PELLICER, U.D.C.,C
CANONJA, C.F.,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - CONSTANTI, C.E.,A
VILASECA C.F.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 26 10-05-2020
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CONSTANTI, C.E.,A - CANONJA, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
VILASECA C.F.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 27 17-05-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - LA FLORESTA, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - PARE MANYANET, A.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - MAS PELLICER, U.D.C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - CONSTANTI, C.E.,A
CANONJA, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - VILASECA C.F.,C
Jornada 28 24-05-2020
LA FLORESTA, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
PARE MANYANET, A.E.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CONSTANTI, C.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
VILASECA C.F.,C - CANONJA, C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Jornada 29 31-05-2020
LA FLORESTA, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - PARE MANYANET, A.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CONSTANTI, C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - VILASECA C.F.,C
CANONJA, C.F.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C
Jornada 30 07-06-2020
PARE MANYANET, A.E.,C - LA FLORESTA, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CONSTANTI, C.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VILASECA C.F.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,C - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - CANONJA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.