Competició | TEMPORADA 2018-2019

cadet segona divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 01 SANT ANDREU, U.E F
ALZAMORA, C.F. C 18 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. CINC COPES B 13 Descansa
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 04 Pª BARC. ANGUERA D
MONTAÑESA, C.F. D 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 61 BUFALA, C.F. B
Descansa 35 TURO PEIRA, C.C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A
R
Descansa
Jornada 2 14-10-2018
SANT ANDREU, U.E F 01 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 81 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
Descansa 10 ALZAMORA, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA D 52 Pª BARC. CINC COPES B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 121 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
BUFALA, C.F. B 92 MONTAÑESA, C.F. D
TURO PEIRA, C.C.D. A 26 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Descansa
R
Descansa
Jornada 3 21-10-2018
SANT ANDREU, U.E F 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 34 Descansa
ALZAMORA, C.F. C 13 Pª BARC. ANGUERA D
Pª BARC. CINC COPES B 07 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 34 BUFALA, C.F. B
MONTAÑESA, C.F. D 35 TURO PEIRA, C.C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
R
Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 41 Descansa
Jornada 4 28-10-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 21 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Descansa 12 SANT ANDREU, U.E F
Pª BARC. ANGUERA D 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 41 ALZAMORA, C.F. C
BUFALA, C.F. B 32 Pª BARC. CINC COPES B
TURO PEIRA, C.C.D. A 102 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F. D
Descansa 08 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Jornada 5 04-11-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 120 Descansa
SANT ANDREU, U.E F 20 Pª BARC. ANGUERA D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 12 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
ALZAMORA, C.F. C 23 BUFALA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES B 26 TURO PEIRA, C.C.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F. D 01 Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Jornada 6 11-11-2018
Descansa 14 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Pª BARC. ANGUERA D 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 00 SANT ANDREU, U.E F
BUFALA, C.F. B 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
TURO PEIRA, C.C.D. A 50 ALZAMORA, C.F. C
Descansa
R
Pª BARC. CINC COPES B
Descansa 54 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 80 MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 7 18-11-2018
Descansa 12 Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 21 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
SANT ANDREU, U.E F 42 BUFALA, C.F. B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 32 TURO PEIRA, C.C.D. A
ALZAMORA, C.F. C
R
Descansa
Pª BARC. CINC COPES B 11 Descansa
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 28 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 52 MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 8 25-11-2018
Pª BARC. ANGUERA D 11 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 40 Descansa
BUFALA, C.F. B 07 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
TURO PEIRA, C.C.D. A 03 SANT ANDREU, U.E F
Descansa
R
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
Descansa 61 ALZAMORA, C.F. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 60 Pª BARC. CINC COPES B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 40 MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 9 02-12-2018
Pª BARC. ANGUERA D 24 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
Descansa 41 BUFALA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 100 TURO PEIRA, C.C.D. A
SANT ANDREU, U.E F
R
Descansa
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 12 Descansa
ALZAMORA, C.F. C 011 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Pª BARC. CINC COPES B 50 MONTAÑESA, C.F. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 50 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
Jornada 10 16-12-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 10 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
BUFALA, C.F. B 21 Pª BARC. ANGUERA D
TURO PEIRA, C.C.D. A 12 Descansa
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Descansa 13 SANT ANDREU, U.E F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 40 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
MONTAÑESA, C.F. D 21 ALZAMORA, C.F. C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 05 Pª BARC. CINC COPES B
Jornada 11 23-12-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 72 BUFALA, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA D 44 TURO PEIRA, C.C.D. A
Descansa
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 21 Descansa
SANT ANDREU, U.E F 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 44 MONTAÑESA, C.F. D
ALZAMORA, C.F. C 24 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 64 Pª BARC. CINC COPES B
Jornada 12 13-01-2019
BUFALA, C.F. B 04 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 23 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA D
Descansa 23 Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
MONTAÑESA, C.F. D 07 SANT ANDREU, U.E F
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
Pª BARC. CINC COPES B 60 ALZAMORA, C.F. C
Jornada 13 20-01-2019
BUFALA, C.F. B 27 TURO PEIRA, C.C.D. A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA D 11 Descansa
Descansa 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 90 MONTAÑESA, C.F. D
SANT ANDREU, U.E F 80 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 12 Pª BARC. CINC COPES B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 151 ALZAMORA, C.F. C
Jornada 14 27-01-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 50 TURO PEIRA, C.C.D. A
Descansa
R
BUFALA, C.F. B
Descansa 34 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 20 Pª BARC. ANGUERA D
MONTAÑESA, C.F. D 03 Descansa
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 07 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. CINC COPES B 12 SANT ANDREU, U.E F
ALZAMORA, C.F. C 010 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
Jornada 15 03-02-2019
TURO PEIRA, C.C.D. A
R
Descansa
BUFALA, C.F. B 04 Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Pª BARC. ANGUERA D 42 MONTAÑESA, C.F. D
Descansa 32 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 121 Pª BARC. CINC COPES B
SANT ANDREU, U.E F 102 ALZAMORA, C.F. C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 03 LA SALLE BONANOVA, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
SANT ANDREU, U.E F 30 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 60 ALZAMORA, C.F. C
Descansa 31 Pª BARC. CINC COPES B
Pª BARC. ANGUERA D 51 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 80 MONTAÑESA, C.F. D
BUFALA, C.F. B 08 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
TURO PEIRA, C.C.D. A 42 Descansa
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 17 17-02-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 11 SANT ANDREU, U.E F
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 27 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ALZAMORA, C.F. C 04 Descansa
Pª BARC. CINC COPES B 13 Pª BARC. ANGUERA D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 19 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
MONTAÑESA, C.F. D 28 BUFALA, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 41 TURO PEIRA, C.C.D. A
Descansa
R
Descansa
Jornada 18 24-02-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 20 SANT ANDREU, U.E F
Descansa 31 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
Pª BARC. ANGUERA D 01 ALZAMORA, C.F. C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 31 Pª BARC. CINC COPES B
BUFALA, C.F. B 42 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
TURO PEIRA, C.C.D. A 80 MONTAÑESA, C.F. D
Descansa
R
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Descansa 33 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 19 10-03-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT ANDREU, U.E F 20 Descansa
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 43 Pª BARC. ANGUERA D
ALZAMORA, C.F. C 08 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
Pª BARC. CINC COPES B 31 BUFALA, C.F. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 05 TURO PEIRA, C.C.D. A
MONTAÑESA, C.F. D
R
Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 80 Descansa
Jornada 20 17-03-2019
Descansa 07 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. ANGUERA D 33 SANT ANDREU, U.E F
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 61 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
BUFALA, C.F. B 21 ALZAMORA, C.F. C
TURO PEIRA, C.C.D. A 40 Pª BARC. CINC COPES B
Descansa
R
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
Descansa 71 MONTAÑESA, C.F. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 20 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 21 24-03-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 41 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 51 Pª BARC. ANGUERA D
SANT ANDREU, U.E F 22 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 52 BUFALA, C.F. B
ALZAMORA, C.F. C 45 TURO PEIRA, C.C.D. A
Pª BARC. CINC COPES B
R
Descansa
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 22 Descansa
MONTAÑESA, C.F. D 17 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Jornada 22 31-03-2019
Pª BARC. ANGUERA D 15 Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 02 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
BUFALA, C.F. B 15 SANT ANDREU, U.E F
TURO PEIRA, C.C.D. A 41 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. C
Descansa 24 Pª BARC. CINC COPES B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 41 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
MONTAÑESA, C.F. D 011 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 23 07-04-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 100 Pª BARC. ANGUERA D
Descansa 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 82 BUFALA, C.F. B
SANT ANDREU, U.E F 43 TURO PEIRA, C.C.D. A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. C 17 Descansa
Pª BARC. CINC COPES B 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
MONTAÑESA, C.F. D 30 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
Jornada 24 14-04-2019
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 32 Pª BARC. ANGUERA D
BUFALA, C.F. B 27 Descansa
TURO PEIRA, C.C.D. A 52 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E F
Descansa 21 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 150 ALZAMORA, C.F. C
MONTAÑESA, C.F. D 08 Pª BARC. CINC COPES B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 019 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 25 28-04-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 20 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
Pª BARC. ANGUERA D 22 BUFALA, C.F. B
Descansa 01 TURO PEIRA, C.C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E F 60 Descansa
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
ALZAMORA, C.F. C 15 MONTAÑESA, C.F. D
Pª BARC. CINC COPES B 90 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
Jornada 26 05-05-2019
BUFALA, C.F. B 21 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 64 Pª BARC. ANGUERA D
Descansa
R
Descansa
Descansa 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 40 SANT ANDREU, U.E F
MONTAÑESA, C.F. D 04 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 17 ALZAMORA, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES B 33 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 27 12-05-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 70 BUFALA, C.F. B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 24 TURO PEIRA, C.C.D. A
Pª BARC. ANGUERA D
R
Descansa
Descansa 43 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 43 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
SANT ANDREU, U.E F 102 MONTAÑESA, C.F. D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 22 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
ALZAMORA, C.F. C 05 Pª BARC. CINC COPES B
Jornada 28 19-05-2019
TURO PEIRA, C.C.D. A 52 BUFALA, C.F. B
Descansa
R
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
Descansa 20 Pª BARC. ANGUERA D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 51 Descansa
MONTAÑESA, C.F. D 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 06 SANT ANDREU, U.E F
Pª BARC. CINC COPES B 30 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
ALZAMORA, C.F. C 07 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 29 26-05-2019
TURO PEIRA, C.C.D. A 14 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
BUFALA, C.F. B
R
Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 41 Descansa
Pª BARC. ANGUERA D 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
Descansa 81 MONTAÑESA, C.F. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 111 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B
SANT ANDREU, U.E F 41 Pª BARC. CINC COPES B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B 60 ALZAMORA, C.F. C
Jornada 30 02-06-2019
Descansa
R
TURO PEIRA, C.C.D. A
Descansa 31 BUFALA, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 41 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
MONTAÑESA, C.F. D 13 Pª BARC. ANGUERA D
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. B 12 Descansa
Pª BARC. CINC COPES B 06 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ALZAMORA, C.F. C 25 SANT ANDREU, U.E F
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 80 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.