JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 12-10-2019 17:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 2 - 2E
2 20-10-2019 12:30 PARE MANYANET, A.E.,C COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 0 - 12G
3 26-10-2019 16:45 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A COSTA DAURADA FC,B 17 - 0G
4 02-11-2019 16:00 SAN SALVADOR, U.D.,A COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A -
5 09-11-2019 16:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A ICOMAR, C.F.,A 5 - 0G
6 17-11-2019 12:00 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 1 - 4G
7 23-11-2019 14:00 UNIO ASTORGA, C.E.,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 0 - 4G
8 30-11-2019 16:00 SALOU, U.D. ,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 0 - 10G
9 14-12-2019 16:50 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A TORREFORTA, C.D.C.,A 14 - 0G
10 21-12-2019 16:30 VILASECA C.F.,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 1 - 1E
11 11-01-2020 16:50 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 12 - 0G
12 18-01-2020 09:00 SANTES CREUS CLUB ESP.,C COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 1 - 10G
13 25-01-2020 16:50 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 3 - 0G
14 02-02-2020 12:15 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A LA SALLE REUS, F.C.,B 13 - 0G
15 08-02-2020 13:00 CANONJA, C.F.,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 0 - 7G
16 15-02-2020 09:15 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 1 - 1E
17 29-02-2020 16:50 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A PARE MANYANET, A.E.,C 12 - 0G
18 08-03-2020 09:15 COSTA DAURADA FC,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 1 - 13G
19 14-03-2020 19:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A SAN SALVADOR, U.D.,A -
20 21-03-2020 12:15 ICOMAR, C.F.,A COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A -
21 28-03-2020 19:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A -
22 04-04-2020 16:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A UNIO ASTORGA, C.E.,B -
23 18-04-2020 19:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A SALOU, U.D. ,B -
24 26-04-2020 12:00 TORREFORTA, C.D.C.,A COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A -
25 02-05-2020 19:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A VILASECA C.F.,B -
26 10-05-2020 12:30 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A -
27 16-05-2020 19:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A SANTES CREUS CLUB ESP.,C -
28 24-05-2020 12:00 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A -
29 31-05-2020 12:15 LA SALLE REUS, F.C.,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A -
30 06-06-2020 19:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A CANONJA, C.F.,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.